RE: Novoodisnja euforija!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


isidora88 -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (7.11.2013 22:41:26)

oooooo da bas to, prosle godine me je bas zeznuo[sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (7.11.2013 22:49:44)

Kod nas još nije počela novogodišnja euforija ali će ubrzo...idu slave i brzo će i Nova godina[sm=bravo.gif]




Dani.kv -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (7.11.2013 22:56:47)

Nikad joj se nisam vise radovala a nikad mi nije bila dalja




dijana1* -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (7.11.2013 23:03:11)

Kod mene ce bas biti euforija i jedva cekam[sm=smiley36.gif]
Ako Bog da da bude sve uredu, stize nam jos jedan clan i u novu godinu ulazimo kao cetvoroclana porodica[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (8.11.2013 8:26:11)

Daaaaaaa, jako volim taj period, vise nego samu NG
Bas sam pre neki dan to rekla jednoj prijateljici. Sama NG mi i nije nesto ali ta euforija pred, mi je super. Pogotovo sad od kad imamamo decicu, kicenje jelkice, paketici, Deda Mraz... jihiiiiiii [sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Novoodisnja euforija!!!! (8.11.2013 9:37:28)

Obozavam . U stanju sam da satima lutam gradom , volim okicene izloge , okicene ulice .. Jos kad ima malo snijega .. [sm=smiley27.gif]




jole82 -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (8.11.2013 9:43:06)

Ja sam sa druge planete [sm=smiley36.gif]
Uopšte ne osećam euforiju oko praznika, pa ni nove godine....




Misha i Ljisha -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (8.11.2013 9:45:15)

nekako mi euforija nikad nije prisutna kod nas u Srbiji. Ne znam nekako to na zapadu imas lepo Bozicnu pijacu koja je prekrasna, pa popijes kuvano vince, kupis nesto, pada sneg hladno je a svi su raspolozeni. A kod nas, kao neka pijacica mala imam utisak da su svi nadrndani tako da mi ovde nekako praznici prodju kao redovni dani osim ruckova sa porodicom




nata11 -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (11.11.2013 22:32:06)

MiLj to si upravu. Kod nas svi nesto jure, nerazumem podjes da kupis ukrase i psujes u kolima sto je guzva [sm=hudicek1.gif]
Mene vec hvata praznicno raspolozeje samo me malo u tome omete slava jer zbog nje nemogu da stavim jelku, zauzme mi previse mesta pa nemam gde goste[sm=smiley36.gif] i onda sve to odlazem.
Juce sam sastavljala spisak poklona, resila sam da ove godine pravim poklon korpice.




hanka -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (11.11.2013 23:40:30)

Radujem se praznicima i jedva cekam da okitim jelku i idem u kupovinu i pravim raznorazne poslastice




vikiveki -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (11.11.2013 23:45:03)

Mene ta euforija više hvata nego decu[sm=smiley36.gif] muž mi se smeje i stalno me zadirkuje da se dečijim poklonima više radujem ja nego deca[sm=smiley36.gif] ja žurim da sve spremim a oni su ladovina,navikli da ja sve radim sama




lesica -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 12:18:56)

Evo jedne ideje da se u duhu praznika zabavljate... I da počela je opasno da me hvata euforija [sm=smiley36.gif]
Ideje za novogodišnje handmade čestitke >>

I taman da pitam, kad ste poslednji put slale i primile neke lepe praznične čestitke? Ja to u stvari mnoooogo volim a nekako je to počelo da se gubi u poslednje vreme.




cvećka -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 12:21:55)

Ja saljem svake godine, oduvek, a primila sam mozda 3-4 ukupno za sve vreme [sm=smiley36.gif] nije ni vazno, meni je to baaas zadovoljstvo i obicno kupim one Unicefove cestitke




Alexxa -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 12:30:17)

Koliko god se trudila da budem u duhu Pravoslavlja, baš me hvata Novogodišnja euforija, pogotovu zbog žabice. Ove godine će znati da se raduje ukrašavanju jelke i poklonima. Prošle godine je još bila mrvica. Dok nisam nju dobila uopšte nisam pridavala značaja Novoj godini, a sada mi je bezveze da se druga deca raduju, kite jelku..., a moje ne.




Olga75 -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 12:42:43)

joooj i mene je pocelo da hvata [sm=bravo.gif]
prvo Mikulas , pa slava pa Bozic pa Nova pa Bozic [sm=bravo.gif]
joj sto volim sto sam multikonfesionalana [sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 12:49:01)

Ja saljem i primam cestitke klasicne jedino na poslu, mada je i toga sve manje. Sada sve ide elektronski. Ja obavezno svima koje imam u komp. imeniku saljem elektronske cestitke.
Ja danas krecem sa kupovinom poklona. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Janncica -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 13:05:48)

Mene vise hvata rodjendanska euforija.Jer je tri dana pre nove godine. I vec razmisljam kako cemo finansijski to podneti. [sm=smiley1.gif] Ne bih da nova prodje u senci rodjendana,pogotovo zbog J,jer je i ova tako prosla zbog mog porodjaja.kuci smo stigli dan pre doceka i nismo nigde isli ,niko nam nije bio,a ja sam bila preumorna za bilo sta.
Inace svake godine pravim novogodisnje ikebanice i ukrase.Prosle sam samo za sto napravila jednu vecu ikebanu,a za ovu sam vec pocela da smisljam sta cu.I jedva cekam.[sm=bravo.gif]




Peace* -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 13:33:49)

Jao kako je sladak ovaj deda mraz od šake. [sm=love.gif] Kakvom bojom se deci boji šaka? Termerom?




lesica -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 13:39:57)

Po meni, maloj deci uvek može da se boji razmućenom prehrambenom bojom, a malo straiji mogu i sa temperama.




viking -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 14:51:56)

U Merkatoru se već prodaju novogidišnji ukrasi! Počelo je, počelo! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] 
Mi moramo posebno da obeležimo jer ovu NG slavimo poslednji put kao par, sledeće godine smo već porodica [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vikiveki -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 15:08:21)

Lesice super je ideja ona fora sa jelka čestitkom,ja znam nešto slično za pravljenje zvezde od papira. A ova ideja sa deda mrazevima od ruku je super za decu




Figaro88 -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 18:45:59)

Mi smo danas setkali i gledali da li su vec poceli da prodaju jelke i ukrase,ali nisu nigde jos uvek.Hocu da kupimo jelku ranije,tako mozemo da izvojimo vise novca i da kupimo neku bolju,posle pored poklona,ukrasa,Bozica ne ostane dovoljno i za to...




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 18:50:45)

Jesu u marketima negde , ja sam prosli vikedn bila u Metrou vec je sve postavljeno [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 18:58:21)

Jelku imamo,,ukrase takođe.I to sivo -plavoj kombinaciji.Međutim djeca su dosta toga oštetila/uništila i valjalo bi dokupiti ponešto.
Imamo i onog deda Mraza što se lijepi na prozor,a ovew godine ću kupiti onog što se okači za ogradu/prozor kao da se penje.

Obožavam ukrašavati kuću za N.G.i Božić[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Novogodisnja euforija!!!! (14.11.2013 19:02:02)

Mi imamo jelku, ostaje nam samo da dokupimo još malo ukrasa i ostalih drangulija za kićenje kuće[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>