RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


dddaca -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (1.5.2021 10:25:50)

Steta sto niste uspele ali ne verujem Bubice da je bilo van pravila... Desavalo se prethodnih puta da clanice isklikcu i po 15000-20.000 puta na dan. A sad je toliko klikova bilo za nekoliko dana, tako da mislim da je ok.
Ja sam u startu odustala od trke za glavne nagrade, a specijalna ako uleti, bilo bi dobro. Ali nije [sm=smiley13.gif]
U svakom slucaju, cestitam svim dobitnicama [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (6.5.2021 22:13:14)

Dragi naši, borba je kao i uvek bila žestoka, jer WOW nagrade su sjajne i zaslužuju baš takvu borbu :)


Biće podeljeno ukupno 10 sjajnih WOW nagrada


*Glavne nagrade (7 ukupno)

Glavne nagrade se dodeljuju takmičarima koji su sakupili najviše bodova u ukupnom plasmanu tokom pet dana takmičenja. Nagrađuje se 7 takmičara. Svaki od njih dobija po jednu glavnu nagradu, prema redosledu plasmana.



Dobitnici glavnih nagrada su, prema redosledu u ukupnom plasmanu:

1. Wow igračka bager Dexter the Digger osvojio korisnik MickoCicko

2. Wow igračka bager Dexter the Digger osvojio korisnik ranazora

3. Wow igračka vatrogasac Ernie Fire Engine osvojio korisnik komka25.

4. Wow igračka kočija Pippas Princess Carriage osvojio korisnik Masanadja

5. Wow igračka raketa Ronnie osvojio korisnik Jeca93

6. Wow igračka aviončić Johnny Jungle osvojio korisnik Marinkela

7. Wow igračka aviončić Johnny Jungle osvojio korisnik smoli




*Specijalne nagrade (3 ukupno)

Specijalne nagrade automatski osvajaju korisnici koji pronađu i sakupe Specijalnu WOW ikonu - koja se tokom takmičenja može pronaći 3 puta tokom 5 takmičarskih dana. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.


Dobitnici specijalnih nagrada su prema redosledu pronalaženja specijalne ikone:

1. Wow igračka raketa Ronnie osvojio korisnik Vockica smokvica

2. Wow igračka kočija Pippas Princess Carriage osvojio korisnik Klikerce

3. Wow igračka vatrogasac Ernie Fire Engine osvojio korisnik mikica88


[img]https://i.ibb.co/r77SBvp/Glavne-nagrade-800_x_800px.jpg[/img]




Dragi dobitnici, pošaljite nam najkasnije do 13.5. podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (6.5.2021 22:47:02)

Čestitam svim dobitnicima.❤





Marinkela -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (8.5.2021 13:37:55)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (11.5.2021 2:26:12)

MickoCicko i Masanadja, čekamo podatke, pošaljite molimo.




Marinkela -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (13.5.2021 17:00:56)

Jupii..




Marinkela -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (13.5.2021 17:01:23)

Nama je stigla igracka.
HvalA VAM.




smoli -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (15.5.2021 17:09:03)

Stigla je i nama igracka! Hvala Ringeraji i sponzoru.




smoli -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (15.5.2021 17:09:34)

[img]https://i.postimg.cc/VdfwFR40/20210515-161530.jpg[/img]




Marinkela -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (15.5.2021 19:48:47)

Extra je. Uzivamo u igranju.




flamingos -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (15.5.2021 20:56:01)

Bravo.Igračke su predivne.Uživajte u igranju.Čestitam svima.❤





mikica88 -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (16.5.2021 9:30:57)

Samo da proverim jesu li vam stigle igracke. Prelepe su.




mikica88 -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (16.5.2021 9:33:26)

A nadam se da moju nece vratiti, kurur je toliko bezobrazan da nemam reci, uvek problem oko dostave. Imam malu bebu i kazem mu da ponovi dostavu jer nisam cula tel,a nazvala sam ga 7 min iza njegovog poziva. A zvala sam ga i prethodnih dana i ne javlja se.
Javljam i slikam kad preuzmem igracku.




dddaca -> RE: UČESTVUJ U WOW USKRŠNJOJ AVANTURI I OSVOJI SJAJNE NAGRADE! (16.5.2021 12:54:06)

Mikice, nemoj da zoves kurira, vec njihov kol centar. Ili ispostavu u tvom gradu. objasni im sta je problem i u vecini slucajeva nadju nacin da izadju u susret.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]