RE: Razgovori mama 05/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 9:00:59)

Dobro jutro.Daco,hajd da prestanu bolovi.Ako potraje,odi do zubara.Evo me u kuhinji.Anđela još spava,pa u školu.Milena,Nato,ostale mame,jeste li dobro?Fil,Branki,Jes ,Dunja,Ivanka,Von i svi ostali-mislim na vas.Pozdrav svima.❤





Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 9:18:41)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif]

Marko ide pre podne u školu tako da smo ustali u 7 sati, mm ga odvezao pa smo posle nas dvoje pili kafu u zadnjem dvorištu. Tu nam je sunčano ujutru pa se izležavamo kao dva guštera [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 9:24:53)

Dobro jutro!


Ana, uživancija 🙂 I mi sad skoro svakog dana pijemo jutarnju kafu napolju. 
Daco, hoćeš li ići kod zubara? 
Ja mislila da odemo danas po novi pasoš za M, a sad mi se nešto ne ide. Verovatno ćemo odložiti za sutra. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 9:28:45)

Milena, baš je uživancija [sm=smiley1.gif] poželim da je vikend već [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 9:46:09)

Ana, da znas da ti zavidim na tom dvoristu. Dok sam ga imala, nisam znala to da cenim i da koristim kako treba. Ili sam bila mladja, bez obaveza, nije mi ni trebalo da se opustim. Sta znam. A sad u stanu imam terasu, ali nije to to.
Milena, nema sanse [sm=smiley36.gif] Sacekacu da vidim da li ce da se smiri. Mozda sam ga nagnjecila hranom. Danas boli manje nego juce. A ja sam ti nekako spora kad su u pitanju odlasci kod lekara, zubara. Sve nesto cekam, odlazem. Znam, ne valja, ali tako to kod mene ide.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 10:05:07)

Ddaco, što smo stariji, sve više volimo naše dvorište. Sledeće godine bi trebali da rušimo ogradu i radimo novu i proširujemo terasu iza kuće tako da će biti još lepše.




nata11 -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 10:19:20)

Jaoo dvoriste. Mi trenutno radimo fasadu, haos je. Jedva cekam da se zavrse radovi pa da uzivamo.
Trebali smo i mi raditi ogradu ali ce pricekati. Imamo jos neke unutrasnje radove + planove za kraj leta. Sto bi rekla prijateljica - Nemam toliko vremena ($)[sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 11:23:40)

Ništa mi ne pričaj, Nato. Mi smo prošle godine osvežili fasadu a trenutno imamo majstore u kući, menjamo cevi za grejanje i renoviramo kupatila [sm=smiley29.gif]

A jedva čekam da promenimo ogradu, hoću da se skroz vizuelno ogradim od komšiluka tako da planiramo nešto što je visoko oko 2m. E onda će biti potpuni ugođaj [sm=smiley4.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (26.5.2021 11:33:01)

Mah, mah. Nemam kad da se javim. Privodim kraju nekim obavezama, pa cu vise pisati. Volim dvoriste, volim prolece. [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 8:38:21)

Dobro jutro.Dunja,jeste li dobro?Anđela spava.Pijem kafu,pa da zamesim za krofne,spremim doručak,ručak itd.Lepo je vreme.Mm otišao u selo.Mama Jo,kako ste vi,Pari,Jes,Milena,Lady,Fil?Pozdrav svima.❤





dddaca -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 9:22:10)

Dobro jutro,
Bas neko bezveze vreme danas. Pogledala vremensku prognozu, a izgleda da ce biti jos losije narednih dana.
Probudila se jutros i razmisljam o kafi u dvoristu [sm=smiley36.gif] Popila kafu, naravno u dnevnoj sobi, hladno bilo na terasi. Sad razmisljam sta cu za rucak, a imam sto obaveza danas. Verovatno cemo nesto da kupimo.
Kako su ostale mame? Decica?




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 13:19:36)

Dobar dan!
Daco, je l'' prošla zubobolja? 
Ana, kako si ti, da li popušta išijas? 
Ja sam danas nešto nikakva. Prvo mi se slošilo dok sam čekala u laboratoriji jutros, a sada me boli desni kuk. Jedva čekam veče da legnem da spavam 😂
Pored toga, hiljadu stvari mi se dešava u životu. Moguća prodaja kuće i kupovina stana (ali sve to neizvesno), preseljenje u SAD o kome još nismo doneli nikakvu odluku, razmišljam i o nekoj edukaciji i da li bih ja to mogla uz bebu. Puna glava dilema, mislim da ću jednog trenutka samo da se isključim iz svega 😁
Kako vi provodite dan? 





pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 13:25:56)

Milena, razumem te skroz ...meni je često glava puna svega, raznih pitanja i briga... Za početak probaj da se odmoriš 😊


Kod mene leti vreme...nikako da pišem ..dobro smo...vikend nam bio baš lep...ova nedelja leti, evo već četvrtak... U nedelju je T rođendan,isplanirali smo da idemo na farmu jer ona jako voli životinje i to joj je bila želja, a popodne će nam doći drugari na tortu. Mislila sam jednu tortu sutra da napravim, a drugu prekosutra...male tortice...nego čisto da imamo dve različite...
Kako ste vi?




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 13:35:07)

Milena, jutros sam se probudila uz bol. Hvala što pitaš. Verovatno sam celu noć spavala na stomaku, kao što umem. I evo ne mogu da se namestim, premeštam se iz sobe u sobu, iz stolice na krevet.. ne znam šta ću sa sobom.

Ja bih prodala kući u sa tim novcem otišla u USA [sm=smiley4.gif] nije laka odluka, verujem da si u haosu. Čuvaj se, odmaraj.

Pari, već rođendanac! Rastu deca kao da ih zalivamo [sm=bravo.gif]

Ja sam nešto nervozna... rasturili smo dva kupatila i sad nam se ne javlja majstor koji treba da ih radi. Odlepićemo.




pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 14:05:14)

Ana, majstori grrrr...nadam se da će se javiti ipak ...

I da te prođe to što pre,baš je nezgodno...
Deca rastu baš baš, evo T već 3 godine,kad pre...
Jess, emice, Sanjice, von, Ivanka, gde ste?





vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 14:17:05)

Pari,i mi se spremamo za rodj. Danas cu praviti tortu i salatu,u subotu ce doci babe i dede i tetke..i uvece samo kumovi. Pita a kad ce doci drugari🤫mukica.

Kod mene neki haos na poslu,reviziju imam,njima uvek fali neki papir,smaraci...Danas sam rekli gazdi da planiram 3 puta na odmor po 5 dana,da ga pripremim😂😂




pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 14:40:29)

Von, kakvu tortu praviš? 

Šta bih mogla slano da napravim što bih mogla da zamrznem?Nama će doći jedini drugari koje imaju sad ovde :) ali i to je dosta skroz...dečak isto godište kao M, i devojčica godinu dana starija od T.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 17:04:27)

Pari, možeš onu roll pitu, ja sam je jedno vreme uvek imala u zamrzivaču.




Duškić -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 20:05:04)

Gde ste narode?! Mi sad usli u stan, po napolju, u vrtic i proleti dan.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 20:36:37)

Pari, već tri godine puni T!


Eh, Ana, to bi bilo lepo da je kuća samo moja, ali se to deli na tri dela, pa i nije neka cifra. Videćemo još, sto kombinacija imamo u opticaju.
Joj, ja sutra treba do posla da odem da im nešto pomognem. Već sam se odvikla, ne ide mi se 😁




pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 20:47:15)

Da, već 3! A Marko u julu 7... Neverovatno...


Evo uzela da pišem recepte za torte da vidim da li imam sve...da spremim
Jutros bili napolju 3h30...nismo imali danas školu. Kasnije ćemo opet. Ovde je 30 danas.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/21 (27.5.2021 22:07:32)

Evo mene....
Samo citam ponekad a snage nemam da pisem.
Banja, kuca, poso, rucak, bes, opet rucak, pa banja, pa grdna ja ukocenog vrata i tako......
Bar leva ruka prestala da boli za 80%, otkrio mi terapeut vezbicu za tetivu [sm=bravo.gif]

Ja srecn ko malo dete [sm=smiley36.gif]

Pari, 3 godine, auuuuu, vreme letiiiiii :)
Von, bice kumina torta za vikend, ja je cesto pravim.
Milena, vec 20-ta nedelja!

Grmi!!!!!!![sm=zmeden.gif]

Odoh, padam lagano.




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/21 (28.5.2021 8:20:13)

Jutro mame. I ja redovno citam ali me nesto mrzi da pisem. Kod nas sve po starom. Danas bih trebala u veliku nabavku, sve se ispraznilo. L u pon pokaze plivanje, vec sam imam tremu. Krivo mi sto ne mogu da je gledam.


Pari, kad je rodjus? Jel pitas za slano ili za slatko za zamrzavanje? 
Milena, kad je tebi termin? Sta ste resili za stan? 
Izvini ako si pisala, mozda sam preskocila




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (28.5.2021 10:04:58)

Jes,srećno na polaganju.Nato,Dunja,kako ste?Ostale mame?Ja i nisam baš najbolje,ali dobro,proćiće.Razduvao se neki vetar,tmurno je.Von,sve pomislim za baku da te zapitam,pa zaboravim.Kako je?Pari,lete godine.Znači-Von,Pari,slavimo ovih dana?Pozdrav svima.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (28.5.2021 10:46:35)

Dobar dan!
Jess, srećno u ponedeljak! Nismo ništa još rešili za stan, stotinu nekih stvari nam se promenilo, tako da smo odložili odluku. A termin mi je početkom oktobra. 
Ivanka, hajde da brzo prođu bolovi i da se otkočiš! 
Mene zvali sa posla da ipak idem u ponedeljak umesto danas. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>