|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 9:00:59   
flamingos
Dobro jutro.Daco,hajd da prestanu bolovi.Ako potraje,odi do zubara.Evo me u kuhinji.Anđela još spava,pa u školu.Milena,Nato,ostale mame,jeste li dobro?Fil,Branki,Jes ,Dunja,Ivanka,Von i svi ostali-mislim na vas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 9:18:41   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Marko ide pre podne u školu tako da smo ustali u 7 sati, mm ga odvezao pa smo posle nas dvoje pili kafu u zadnjem dvorištu. Tu nam je sunčano ujutru pa se izležavamo kao dva guštera user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 9:24:53   
Milena18
Dobro jutro!


Ana, uživancija 🙂 I mi sad skoro svakog dana pijemo jutarnju kafu napolju. 
Daco, hoćeš li ići kod zubara? 
Ja mislila da odemo danas po novi pasoš za M, a sad mi se nešto ne ide. Verovatno ćemo odložiti za sutra. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 9:28:45   
Ana RR
Milena, baš je uživancija user posted image poželim da je vikend već user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 9:46:09   
dddaca
Ana, da znas da ti zavidim na tom dvoristu. Dok sam ga imala, nisam znala to da cenim i da koristim kako treba. Ili sam bila mladja, bez obaveza, nije mi ni trebalo da se opustim. Sta znam. A sad u stanu imam terasu, ali nije to to.
Milena, nema sanse user posted image Sacekacu da vidim da li ce da se smiri. Mozda sam ga nagnjecila hranom. Danas boli manje nego juce. A ja sam ti nekako spora kad su u pitanju odlasci kod lekara, zubara. Sve nesto cekam, odlazem. Znam, ne valja, ali tako to kod mene ide.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 10:05:07   
Ana RR
Ddaco, što smo stariji, sve više volimo naše dvorište. Sledeće godine bi trebali da rušimo ogradu i radimo novu i proširujemo terasu iza kuće tako da će biti još lepše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 10:19:20   
nata11
Jaoo dvoriste. Mi trenutno radimo fasadu, haos je. Jedva cekam da se zavrse radovi pa da uzivamo.
Trebali smo i mi raditi ogradu ali ce pricekati. Imamo jos neke unutrasnje radove + planove za kraj leta. Sto bi rekla prijateljica - Nemam toliko vremena ($)user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 11:23:40   
Ana RR
Ništa mi ne pričaj, Nato. Mi smo prošle godine osvežili fasadu a trenutno imamo majstore u kući, menjamo cevi za grejanje i renoviramo kupatila user posted image

A jedva čekam da promenimo ogradu, hoću da se skroz vizuelno ogradim od komšiluka tako da planiramo nešto što je visoko oko 2m. E onda će biti potpuni ugođaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 05/21
26.5.2021 11:33:01   
Sanjica26 RR
Mah, mah. Nemam kad da se javim. Privodim kraju nekim obavezama, pa cu vise pisati. Volim dvoriste, volim prolece. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 8:38:21   
flamingos
Dobro jutro.Dunja,jeste li dobro?Anđela spava.Pijem kafu,pa da zamesim za krofne,spremim doručak,ručak itd.Lepo je vreme.Mm otišao u selo.Mama Jo,kako ste vi,Pari,Jes,Milena,Lady,Fil?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 9:22:10   
dddaca
Dobro jutro,
Bas neko bezveze vreme danas. Pogledala vremensku prognozu, a izgleda da ce biti jos losije narednih dana.
Probudila se jutros i razmisljam o kafi u dvoristu user posted image Popila kafu, naravno u dnevnoj sobi, hladno bilo na terasi. Sad razmisljam sta cu za rucak, a imam sto obaveza danas. Verovatno cemo nesto da kupimo.
Kako su ostale mame? Decica?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 13:19:36   
Milena18
Dobar dan!
Daco, je l'' prošla zubobolja? 
Ana, kako si ti, da li popušta išijas? 
Ja sam danas nešto nikakva. Prvo mi se slošilo dok sam čekala u laboratoriji jutros, a sada me boli desni kuk. Jedva čekam veče da legnem da spavam 😂
Pored toga, hiljadu stvari mi se dešava u životu. Moguća prodaja kuće i kupovina stana (ali sve to neizvesno), preseljenje u SAD o kome još nismo doneli nikakvu odluku, razmišljam i o nekoj edukaciji i da li bih ja to mogla uz bebu. Puna glava dilema, mislim da ću jednog trenutka samo da se isključim iz svega 😁
Kako vi provodite dan? 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 13:25:56   
pari
Milena, razumem te skroz ...meni je često glava puna svega, raznih pitanja i briga... Za početak probaj da se odmoriš 😊


Kod mene leti vreme...nikako da pišem ..dobro smo...vikend nam bio baš lep...ova nedelja leti, evo već četvrtak... U nedelju je T rođendan,isplanirali smo da idemo na farmu jer ona jako voli životinje i to joj je bila želja, a popodne će nam doći drugari na tortu. Mislila sam jednu tortu sutra da napravim, a drugu prekosutra...male tortice...nego čisto da imamo dve različite...
Kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 13:35:07   
Ana RR
Milena, jutros sam se probudila uz bol. Hvala što pitaš. Verovatno sam celu noć spavala na stomaku, kao što umem. I evo ne mogu da se namestim, premeštam se iz sobe u sobu, iz stolice na krevet.. ne znam šta ću sa sobom.

Ja bih prodala kući u sa tim novcem otišla u USA user posted image nije laka odluka, verujem da si u haosu. Čuvaj se, odmaraj.

Pari, već rođendanac! Rastu deca kao da ih zalivamo user posted image

Ja sam nešto nervozna... rasturili smo dva kupatila i sad nam se ne javlja majstor koji treba da ih radi. Odlepićemo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2021 13:37:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 14:05:14   
pari
Ana, majstori grrrr...nadam se da će se javiti ipak ...

I da te prođe to što pre,baš je nezgodno...
Deca rastu baš baš, evo T već 3 godine,kad pre...
Jess, emice, Sanjice, von, Ivanka, gde ste?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 14:17:05   
vonavoj
Pari,i mi se spremamo za rodj. Danas cu praviti tortu i salatu,u subotu ce doci babe i dede i tetke..i uvece samo kumovi. Pita a kad ce doci drugari🤫mukica.

Kod mene neki haos na poslu,reviziju imam,njima uvek fali neki papir,smaraci...Danas sam rekli gazdi da planiram 3 puta na odmor po 5 dana,da ga pripremim😂😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 14:40:29   
pari
Von, kakvu tortu praviš? 

Šta bih mogla slano da napravim što bih mogla da zamrznem?Nama će doći jedini drugari koje imaju sad ovde :) ali i to je dosta skroz...dečak isto godište kao M, i devojčica godinu dana starija od T.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 17:04:27   
Ana RR
Pari, možeš onu roll pitu, ja sam je jedno vreme uvek imala u zamrzivaču.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 20:05:04   
Duškić
Gde ste narode?! Mi sad usli u stan, po napolju, u vrtic i proleti dan.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 20:36:37   
Milena18
Pari, već tri godine puni T!


Eh, Ana, to bi bilo lepo da je kuća samo moja, ali se to deli na tri dela, pa i nije neka cifra. Videćemo još, sto kombinacija imamo u opticaju.
Joj, ja sutra treba do posla da odem da im nešto pomognem. Već sam se odvikla, ne ide mi se 😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 20:47:15   
pari
Da, već 3! A Marko u julu 7... Neverovatno...


Evo uzela da pišem recepte za torte da vidim da li imam sve...da spremim
Jutros bili napolju 3h30...nismo imali danas školu. Kasnije ćemo opet. Ovde je 30 danas.


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 05/21
27.5.2021 22:07:32   
Ivanka 75
Evo mene....
Samo citam ponekad a snage nemam da pisem.
Banja, kuca, poso, rucak, bes, opet rucak, pa banja, pa grdna ja ukocenog vrata i tako......
Bar leva ruka prestala da boli za 80%, otkrio mi terapeut vezbicu za tetivu user posted image

Ja srecn ko malo dete user posted image

Pari, 3 godine, auuuuu, vreme letiiiiii :)
Von, bice kumina torta za vikend, ja je cesto pravim.
Milena, vec 20-ta nedelja!

Grmi!!!!!!!user posted image

Odoh, padam lagano.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 8:20:13   
jess021
Jutro mame. I ja redovno citam ali me nesto mrzi da pisem. Kod nas sve po starom. Danas bih trebala u veliku nabavku, sve se ispraznilo. L u pon pokaze plivanje, vec sam imam tremu. Krivo mi sto ne mogu da je gledam.


Pari, kad je rodjus? Jel pitas za slano ili za slatko za zamrzavanje? 
Milena, kad je tebi termin? Sta ste resili za stan? 
Izvini ako si pisala, mozda sam preskocila

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 10:04:58   
flamingos
Jes,srećno na polaganju.Nato,Dunja,kako ste?Ostale mame?Ja i nisam baš najbolje,ali dobro,proćiće.Razduvao se neki vetar,tmurno je.Von,sve pomislim za baku da te zapitam,pa zaboravim.Kako je?Pari,lete godine.Znači-Von,Pari,slavimo ovih dana?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 05/21
28.5.2021 10:46:35   
Milena18
Dobar dan!
Jess, srećno u ponedeljak! Nismo ništa još rešili za stan, stotinu nekih stvari nam se promenilo, tako da smo odložili odluku. A termin mi je početkom oktobra. 
Ivanka, hajde da brzo prođu bolovi i da se otkočiš! 
Mene zvali sa posla da ipak idem u ponedeljak umesto danas. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Kucni ljubimac
suboticka

Da li ste za odrarastanje deteta sa psom?

Da (58%)

Ne (42%)


Ukupan broj glasova: 258

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here