RE: Razgovori mama 05/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Queen Lady -> RE: Razgovori mama 05/21 (17.5.2021 23:29:32)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Bravo Von, samo napred [sm=bravo.gif]
Kakav to plan ishrane primenjujes? I meni je bas potrebna neka promena. Trebalo bih dosta kilograma da skinem, ali nikako da se nateram da krenem.
Milena, kako ti napredujes. Da li i dalje odolevas slatkisima?
Queen, pa oni su izgleda bas skloni tome. Poslacu ti poruku, ne znam da li smem da navodim nazive klinika i lekara ovde.




Na zalost jesu. Plus alergije. Mada su sada i ok. Pisi kas mozes poruku. Hvala




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 0:08:50)

Samo da vam pozelim laku noc ❤️❤️❤️


Ne stizem da vas vidim 😔
Ljubim vas sve! 




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 6:35:32)

Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Posle idem da pazarim.Kad dođem da spreman ručak itd.Lepo što si se javila Ivanka.Nema nam Branki.Nadam se da su ok.Pari,jeste li dobro?Ladi?.Ostale mane?Pizdrav svima.❤





Queen Lady -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 7:16:33)

Ja sam tu. Krenula u nove radne pobede... Pozdrav za sve mame...




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 8:13:38)

Jutro mame! Tu sam, citam redovno, nesto me mrzi da pisem, iskreno. Evo pristavila rucak, mm otisao za Bg, njih dve spavaju.... Sve po starom.


Milena, Von, lepo sto mislite na mene. 😘😘☹️




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 8:45:06)

Jes,mislim i ja na tebe.❤





vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:12:13)

Stigla sam na posao,zavrsili testiranje za skolu.. sjajno je prosla,kaze mama naklon,fantasticna je, natprosecna je,predznanje za skolu je odlicno.






flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:21:03)

Bravo Von.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:40:16)

Jutro!


Von, bravo za devojčicu! 
Jess 😘
Sanjice, kako je bilo na Tari ? 
Mi se razvlačimo po kući. M nije otišla u vrtić, ima konjuktivitis. Juče smo počeli sa terapijom, danas joj je već mnogo bolje. 
Pari, tek sad vidim da si pitala kako sam. Hvala, prilično se dobro osećam, prošle su mučnine i iscrpljenost pre par nedelja. Jesi li ti dobro, prošlo je ono od pre par dana ? 
Šta radite, mame? 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:50:43)

Pozdrav mame.
Nas prvi vikend kod babe i dede je prosao super, kaze mama da su bas bile dobre, a i njih dve kazu da im je bilo super, bukvalno nisu uopste trazile nas 😊
Bas sam ponosna na njih...
Milena, bas sam pre neki dan pomislila na tebe, koja si nedelja ti sad, je l' se stimacic vidi?
Flamingos, kako si ti?
Pari, ti?
Von, jeste uzivali u banji? Idem sad u temu letovanje, imam jedno pitanje za tebe, a i za sve 😄
Ljubim vas puno sve ❤️




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:55:16)

Milena,hajd da što pre prođe konjuktivitis.Mama Jo,bravo za velike devojčice.Nadam se da ti je mams dobro.Hvala na pitanju,dobro smo svi.Ljubim te puno.❤





mama Jo -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 9:59:05)

Flam, secam se da si pisala da si isla kod de zbog bolova u kicmi, i migrene. Mozda ti je to i povezano. Moj muz ima bas cesto glavobolje, i skoro mu je dr rekla da je moguce da je od vrata... Sad bi trebalo da ode fizijatru.
Dobro je da ste dobro svi... I mama je dobro, anemija se bas jako polako popravlja, ali bitno da se popravlja. Svi dr su i rekli da treba dosta vremena da rezultati budu skroz u redu. Bitno da ide redovno na kontrole i da prati.
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 10:10:39)

Mama Jo,drago mi je da je mama dobro.Da,sve je to povezano.Za kičmu idem kasnije.Sad gledam šta ću sa hemoroidima.Za sad imam terapiju,pa videćemo.Imam i tu fibrozu mišića,migrenu,sve to povezano.Donji deo kičme boli.Imam lekove,gel,ali moram da tražim uput od svoje dr.da odem i vidim šta ću.Možda neka masaža,šta znam.Da tražim da snimam kičmu.





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 12:32:11)

Milena, bilo je super na Tari. Prelepa je Tara. Deca su uživala. Nisu ulazili u kucu. Na 1200 metara nadmorske visine smo bili.

Zaspala sam u 4, ustala u 6. Ne vidim nista. Probala da dremnem. Nece san na oci. 




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 14:31:03)

Divno, Sanjice. Verujem da vam je puno značilo što ste išli, s obzirom na to koliko radiš i koliko obaveza imaš.
Mama Jo, bravo za velike devojčice! Drago mi je da je mama bolje. Ja sam sad na pola puta, juče sam ušla u 20. nedelju. A stomak se baš vidi, mnogo više nego sa M u to vreme. 
Flamingos, rešavaj polako jedno po jedno. Verujem da bi ti neke vežbe pomogle što se kičme tiče, ali to sigirno mora neko stručan da ti pokaže. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 15:47:35)

Ćao devojke [sm=smiley31.gif]

Ja ne stižem ni da čitam ni da pišem, puno posla imam i gledam da se sklonim od laptopa kad god mogu. U subotu sam bila na pregledu kod fizijatra, imam išijas [sm=smiley29.gif] idem na neke terapije svaki dan.

Nadam se da ste svi dobro [sm=smiley27.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (18.5.2021 16:30:47)

Kad pre Milena. 😊

Anci, dobro sto si otisla. Ja sam prosle nedelje isla na masažu. Bas mi prija.Sad sam stigla u skolu, pa posle imam dva casa grckog🙄 Obnevidela sam danas. 




pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 4:10:34)

Ivanka, Sanjice, jess, mama jo, baš lepo što ste se javile :) Ana, drži se, da te prođe brzo!

Milena, vreme leti, već pola, super!
Ovde leto, 30 stepeni ...danas smo dosta bili napolju...Ništa specijalno nema. T je dobro sad, nešto je protutnjalo kroz nju. I ja sam skroz dobro, osim što pomalo kašljucam ponekad kao da me nešto iritira. 
Puno vas pozdravljam!




flamingos -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 6:31:36)

Dobro jutro.Pari,drago mi je da ste dobro.Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje zz školu.Pozdrav svima.❤





Queen Lady -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 8:33:37)

Jutro mame, kako ste? Muz juce vodio mladjeg kod frizera, kada smo S i ja dosli kuci, morala sam i njega da vodim, kaze porasla mu mnogo kosa, ako se ne osisa imace kosu kao ja dugacku [sm=smiley36.gif] Tako smo R i ja vodili starijeg batu da se sisa. Kako su ostale mame, trudnice? Pozdrav za sve...




dddaca -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 8:57:25)

Dobro jutro mame.
Kod nas jucerasnji dan prosao u nekom trku. Trci levo, trci desno, a opet nista nisam stigla. Valjda ce danas biti bolje.
Queen, pa kako drugacije? Brat da nesto uradi, a on ne? [sm=smiley36.gif]
Milena da brzo prodje, a verujem da hoce uz dobru terapiju. Mi smo u pocetku imali muke sa stavljanjem bilo cega u oci.
Ana, pa tebe je bas "steglo" cim moras na terapije. Sto bi Flam rekla, aj' brzo da prodje [sm=smiley1.gif]




Queen Lady -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 9:02:15)

Pa da, sve sto radi jedan mora i drugi. Najsmesniji su mi kad mali imitira i ponavlja sve od straijeg, a S mu kaze, ne imitiraj me imitatoru mali [sm=jezicek.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 10:25:30)

Dobar dan!


Ana, baš bez veze. Da li te boli? 
Daco, već je prošlo, mada moramo terapiju da koristimo do petka. Ali danas je počela da kašlje 😔
Mi počele da sređujemo kuhinju, pa nam došla sveki, tako da pravimo pauzu.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 10:40:46)

Dobro jutro.

Milena, danas me baš jako boli. Zapravo, noćas je počelo pa nisam ni spavala, a od kako sam ustala još je gore. Nije me ovako bolelo prethodnih dana, ne znam kako da se namestim da mogu da radim.




pari -> RE: Razgovori mama 05/21 (19.5.2021 20:22:44)

Ana, kako si sad?


Mi bili malo napolju...mnogo je toplo, na suncu neizdrživo... Nisam se još navikla da je toplo...Htela bih neke sandale da kupim, neke sa debljim đonom, ove što imam imaju tanak đon i skroz su ravne.T ima sandale, M smo kupili crocs.
Kako ste mame?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>