|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 8:47:13   
mama Jo
Sanjice, kad za tebe pocinje raspust?
Milena, kako si, sta kazu dr, koliko ces jos biti tu?

Von, bas imas ranoranioca 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 9:16:08   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako si?Nadam se da uskiro odlsziš kući.Evo druga kafa po redu i pečem picu,pa da se pakujem za grad.Kasnije idemo.Toplo je,ali nije tako strašno.Von,iživajte.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 9:23:39   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sanjice, kad za tebe pocinje raspust?
Milena, kako si, sta kazu dr, koliko ces jos biti tu?

Von, bas imas ranoranioca 😊



mama jo, sto se tice škole kad potpisem resenje za odmor tada idem. Ne znam jos. Celo leto cu da ucim, tako da nema meni raspusta 
Milena, kako si? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 17:11:10   
Milena18
Ćao mame!


Samo da javim da sam konačno kod kuće 😊
Hvala svima koji pitaju, dobro se osećam. Ležim, M pored mene crta, mnogo mi lakše sve pada kad je ona pored mene. 
Pozdravljam vas sve 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 17:56:06   
flamingos
Divno Milena.Uživajte vas dve.Ljubim vas.Evo nas u gradu.Super putovasmo.Raspakovah se i još malo i odosmo u šoping.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 21:48:19   
Duškić
Divno ,Milence. Sanjice, odmori malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 06/21
28.6.2021 22:59:24   
flamingos
Mame,gde ste?Ja tek sado oprah kosu.Dok smo došle iz grada,pa sam peglala Anđeli za suttra šta da obuče.Dok se ona sredila u kupatilu prođe vreme.Sad pravim spisak šta sutra da pazarim.Ranije da ustanem i sve završim,pa u 10:45 da budemo u školi.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 7:17:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,la odoh do grada da pazarim.Svašta nešto mi treba za seli.Pretoplo je od ranog jutra.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 8:04:12   
dddaca
Dobro jutro, pijem i ja kafu i gledam kako kaplje voda na moju terasu. Komsinica iznad mene pere terasu. Ta zena ne vodi racuna ni o cemu. Srecom pa sam bila u kuci, nije me ispljuskala

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 8:59:26   
mama Jo
Dobro jutro.. Za danas i sutra su najavili 38 stepeni.

Milena, super da si kod kuce, sada je sve mnogo lakse. Je l' moras strogo da mirujes?

Dddaco, je l' moguce? E, svakakvih ljudi boze me sacuvaj.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 9:22:15   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro, pijem i ja kafu i gledam kako kaplje voda na moju terasu. Komsinica iznad mene pere terasu. Ta zena ne vodi racuna ni o cemu. Srecom pa sam bila u kuci, nije me ispljuskala
Daco,isti slučaj,ali sam oguglala.Sad mi ta terasa zastakljena,tako da pokušavam da se ne nerviram.Dođoh,pazarih.O cenama i da ne pričam.Ovo nije normalno i na pijaci,u prodavnici.Moje dete još spava.Uskoro je budim da se spremamo.Biće pretoplo.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 10:23:18   
Milena18
Dobro jutro, mame !


Probudih se u 9:30, pa mi čudno, ovih dana sam se budila najkasnije u 6.
Mama Jo, rekli su mi da mogu pomalo da šetam, naravno niko ne kaže koliko je to pomalo, oni tamo svima daju iste preporuke. Ja ću za početak po kući i malo po dvorištu, nekako se još uvek plašim. Pa kad doguram do neke malo sigurnije zone, mogu i na ulicu da izađem 😂 Važnije od kretanja je da se ne sedi ili stoji dugo. Ma ne pada mi ništa teško, samo da sve bude ok. 
Kada tvoja mama ide opet na kolonoskopiju, Mama Jo? 
Flam, danas idete u selo? Hajde srećan put, da prođe bez mučnine. 
Daco, jesi li bolje ? Ti si baš nešto često prehlađena. 
Ostale mame, kako ste? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 16:46:35   
flamingos
Milena,hvala,talična si nam-putovasmo super do sela.❤Polako,savladaćemo i to.Odmarja,sve zaboravim koji si mesec?Prelepo je bilo na podeli đačkih knjižica.Posle toga odosmo mi,koji se družimo,sa dečicom na ručak.Proslavismo fino.Spakovasmo se i dođosmo u selo.Odoh da pronađem temu i pohvalim svojle dete.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 19:01:42   
dddaca
Milena polako, koliko možeš. Slušaj šta ti kažu lekari i biće sve ok. Jeste, u pravu si, i meni se čini da malo, malo, pa se prehladim. U stvari pokupim od deteta.
Flam, videla sam slike u drugoj temi. Bas ti je lepa Andjela user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 06/21
29.6.2021 21:28:11   
flamingos
Hvala Daco,da ste živi i zdravi.❤Jesi li dobro?Mi do sad bili napolju.Lepo ke,prijatno.Pirka vetrić.Ostale mame,šta radite?


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 9:17:54   
Milena18
Dobar dan, mame!


Mm odveo dete kod zubara, ja ležim (šta bih drugo i radila) i pijuckam kafu. 
Pozdravljam vas sve. Lepo provedite dan. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 10:13:37   
mama Jo
I ja vam svima zelim lep dan, cuvajte se, danas kazu opet 38 stepeni i jako veliki UV.
Pozdrav svima 😍😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 10:17:25   
Ana RR
Dobro jutro. Klima već radi, ovo je neizdrživo. Ja zaista ne pamtim da je ikada bilo ovako toplo u junu.

Moji će danas na Adu sa kumom i kumićem, mada nije uopšte za izlazak napolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 10:20:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan cure.

Ja sam od pola osam u školi. Namerno sam otisla ranije. Sad idem po vockice i kuci. Ne mrdam nigde. 
Milena, kako si? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 10:34:32   
flamingos
Dobar dan.Milena,ako,odmaraj.Znam da ti je dosadno,ali proćiće i to.Evo me u kuhinji oko ručka.Raširih veš uz mašine,pustih drugu da pere.Pretoplo je.Dunja,Von,šta radite?Branki,uvek zapitam za tebe.Javi se.Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 14:20:32   
pari
Ja baš dugo nisam ni čitala ni pisala...

Milena, baš mi je drago da si stigla kući, sve je lakše kod kuće...I ovde su paklene vrućine, za danas najavljuju 37... Ali zato sutra kiša i ispod 30...Mi sutra putujemo! Danas krećem da se pakujem polako .. iako sam ja prilično ispraksovana sa pakovanjem, mogla bih u roku od 1h da sve završim...M je baš uzbuđen, jedva čeka... A ja onako, ja volim kad smo zajedno, sad opet neću videti mm 2 meseca...ali dobro, radujem se zbog mojih i zbog drugarica :)
Kako ste mame?Von, vidim da ti uživaš, i treba!Sanjice, Ana, Flamingos, Voci, mama jo i sve druge mame, pozdravljam vas!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 06/21
30.6.2021 14:25:30   
Sanjica26 RR
Drage mame, prelazimo u julske razgovore. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 272
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here