|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 19:28:08   
Milena18
Pari, super što ste lepo proveli vreme i srećan rođendanac!


Jess, za sada joj se sviđa ritmička. Ima tri probna treninga, pa ćemo videti. Evo sad sam je baš dovela ponovo. Kako su tvoje devojke? 
Ja se danas preforsirala, išla i u nabavku pešice i kuvala i čistila. Evo sad me boli donji deo leđa, a stomak se stvrdnuo. Odmaram u čekaonici za roditelje, a da li ću moći da ustanem sa ove klupe, pitanje je 😂 Ali bar je kuća čista, još sutra da sredim svoj ormar. 
Mm opet bole kukovi, to je ono što povremeno ima od kad je preležao koronu, ali nismo sigurni da je zbog toga. Teram ga da ode opet kod lekara sutra, naravno neće. Nije hteo ni da ga odvezem na posao danas, a jedva se kretao i pored analgetika. Izluđuje me ta njegova tvrdoglavost. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 19:34:38   
jess021
Dobro su njih dve, jos se vuce neka mala temp, ali vadili smo krv, sve ok.

Smorile su se u stanu od subote, nadam se da cemo sutra popodne malo napolje. 
Milena, pricuvaj se malo, nemoj se forsirati. Bas ga kukovi bole? Mislim kao kosti. Mene su kukovi rebra bas jako boleli kad sam imala koronu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 19:44:42   
Milena18
Da, Jess, baš kukovi. I njega su tada jako boleli kada je imao koronu, zato i mislimo da možda ima veze sa tim.  


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 6:33:27   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako tm?Ostale mame?Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Kad dođem da spakujem još koje śta da nosim u selo.Idemo danas u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 8:32:14   
Tiziana
Dobro jutro zenske.

Petak!!! Ja sam sinoc bila na picu sa kolegama. Kako radimo od kuce nismo se ni vidjali. Neke bukvalno nisam videla vise od godinu dana. Sad pocinjemo polako da se vracamo u kanc. Pijem kafu pa da sednem da unesem finansije dok se svi ne ukljuce jer mi program koci cim nas se puno nakaci. 
Vikend nam je pun. Cerka ima nastup u pozoristu sa modernim baletom, sin igra kup Beograda na Kalisu sutra, a mozda i prekosutra.. Hteli smo malo i van grada, ali mrka kapa.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 9:09:05   
Milena18
Dobro jutro!
Flam, hvala što potaš, dosta mu je bolje, manje ga boli. Što znači da nema šansi da ode kod lekara, iako još uvek pokušavam da ga ubedim. 
Jess, da li je prošla temperatura? 
Mene je sinoć toliko boleo lumbalni deo leđa, mislila sam da neću moći da ustanem danas. Probudila se, a ono ništa, kao da ništa nije ni bilo 🙂
Mi danas treba da odemo do vrtića da odnesemo neki novac. Popodne će M možda kod babe.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 12:02:24   
jess021
Evo i mene, bila na pijaci i bas sam se nateglila.


Hvala sto pitate, bolje su. Nemaju vise temp. 
Milena, kako si ti danas? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 13:19:20   
pari
Super jess!

Mi ćemo sad da ustanemo pa škola... Najavljuju kišu danas...Ne znam šta ću da kuvam danas, nisam izvadila meso iz zamrzivača... 
Puno vas pozdravljam sve!
Ana, kako si ti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/21
4.6.2021 19:55:12   
flamingos
Milena,Jes,drago mi je da je sve ok.Mi smo se super proveli u selu.Počistih dvorište,krenuh sa čišćenje,pa smo išli kod komšinica.Dođosmo,Anđela napisala domaći i sad kuliramo.Pozdrav svima.Svratite nekada u bar,da vidite moje ruže.Imam još dve fotografije,ali nikako neće da ubaci.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 8:26:35   
jess021
Jutro mame, gde ste? Ja evo pijem kafu, moji spavaju. Deca su dobro, sinoc smo bili na rodjendanu na igralištu, bas nam je bilo lepo



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 9:01:53   
flamingos
Dobro jutro.Jes,evo i ja pijem kafu.Drago mi je da ste dobro i da ste se lepo proveli.Da pustim mašinu da pere,odem do pijace,pa oko ručka.Kasnije da prošetamo,lepo je vreme.Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 9:06:12   
Milena18
Dobar dan!
Jess, hvala što pitaš, dobro sam. 
Ovde lepo vreme. M odmah obukla haljinu bez rukava, iako uopšte nije toliko toplo. Juče smo išle u kupovinu, ona kupila espadrile i dve haljinice, i kad je trebalo ja za sebe da tražim, njoj se piškilo 😁 Probala sam, doduše, neke dve haljine za trudnice u kojima sam izgledala kao kit, pa sam odustala od te ideje 🤣
Kako ste danas, mame ? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 9:12:14   
dddaca
Dobro jutro!
Samo da se javim. I dalje ne znam sta cu sa sobom. da mi je da dan traje bar sat vremena duze. Nakupile mi se neke obaveze, nikako da stignem da pozavrsavam, a mora da se ode i na igraliste i u prodavnicu. Evo sad koristim priliku da srknem kafu u tisini.
Procitah na brzinu malo unazad, vidim da ste dobro i da su decica bolje. Milena koji si ti sad mesec? Probaj malo vise da odmaras zbog tih bolova u ledjima koje osecas

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 9:23:48   
vonavoj
Ddaco,meni fali 3h😂

Danas dan za sredjivanje..lep je dan,ali mi se kuva u stomaku,treba da dobijem,pa nisam bas za neku skitnju.Milena,sad trudnice nose uske haljine,hahaha..Jess,jesu li devojke dobro?Flamingos,vredna kao uvek.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 10:06:16   
Milena18
Daco, sledeće nedelje ulazim u šesti. Ne bole me leđa inače, samo kad sam baš ceo dan na nogama. U pravu si, trebalo bi tada da odmorim, ali teško je to u praksi.


Von, ja ni inače ne nosim uske haljine, a tek sad sa ovolikim stomakom 😂 Ali one prave trudničke sečene ispod grudi mi tek smešno stoje. Kako si ti, kako ti je baka? 

< Poruku je uredio Milena18 -- 5.6.2021 10:07:31 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 11:51:41   
flamingos
Von,hvala.Znam taj osećaj.Meni kasni,pa haos.Ali,dobro,da ne mračim.Normalno je u mojim godinama.Da zapitam i ja kako ti je baka?Kad krenem da kuckam,štošta želim da napišem,pa mi ode musao.Evo pečem štrudlu,raširih veš da se suši i tako.Milena,sad će to na brzaka da prođe i eto bebe.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 14:34:40   
vonavoj
Mmm strudla...

Baka je dobro,zeki tatu..kuka kako joj niko ne dodje,ja ne stizem...i tako.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 17:31:35   
Ivanka 75
Dobar dan!

Ću da flipnem! Iva ima temp od srede, a od cetvrtka uvece ima 37, ne raste ali me izlude ta temp! 
Prica kroz nos, raspade se nos od brisanja. I mm slinav kija non stop! Sutra kod lekara. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 21:19:14   
vonavoj
Ivanka,korona?

Ja sam pricala kroz nos ..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 21:54:44   
jess021
Ivanka, viroza je sigurno, hocu da kazem nije korona. U Ns su sva deca slinava, kaslju i curi im nos. I neka mala temperatura 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 22:19:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj
Ivanka,korona?

Ja sam pricala kroz nos ..



Jbi ga ako i jeste ne znam odakle. Samo se pozalila u utorak da je boli grli, u sredu popodne temp 38.3, samo 2x  joj dali brufen. U sredu popodne i uvece. Od cetvrtka se vrti oko 37 i toliko. Sinomarin, Snup, svu artiljeriju sam izvukla. Ali pazi ovo,... Da joj ne merim temp ne bi ni znala da ima tih 37.3, 37.4. Ona samo skace okolo i duva nos. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 22:20:43   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: jess021
Ivanka, viroza je sigurno, hocu da kazem nije korona. U Ns su sva deca slinava, kaslju i curi im nos. I neka mala temperatura 



U vazduhu je svasta... 😔 

A i mm slinav odsinoc. Usrećio me..





< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.6.2021 22:24:06 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 22:41:09   
vonavoj
Bem li ga,meni to sve lici..jer realno i mene je grlo samo jedan dan zagrebuckalo..mm isto..eto i tm zaslinavio,a to mu dodje neki 4ti dan od nje..ja bi proverila...a plus ta temperatura.. 

Mada generalno vladaju virusi,tj.prehlade,jer su temperature uzasne.Jos jurim decu da legnu...grrr..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 23:17:50   
Ivanka 75
Slicno ovome je njoj bilo vec nekoliko puta. Rekla bih da joj opet vuce na bronhitis. Inhalirala sam je berodualom 2x danas da vidim dal ce biti razlike. Jutros ne kasljucala, posle beroduala prestala. Zato je i vodim sutra. Vodila bi je i da nije korona oko nas 😁


Ja sam super, mm slinav, lrosto mi nedostaju njegove šale... Toliko se ućutao. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/21
5.6.2021 23:27:11   
flamingos
Ivanka,javi šta kaže doktor.Držite se,da što pre sve prođe.Ljubi Ivku.Anđela i ja smo danas išle sa prijateljicom i njenom ćerkom u Ljubičevo.Prelepo je bilo vreme.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

porodiliste
icika26

gde ste se porodile (beograd) najbolja bolnica po vasim iskustvima

narodni front (32%)

visegradska (25%)

zemun (5%)

gradska bolnica (15%)

dragisa misovic (24%)


Ukupan broj glasova: 126

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here