|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
17.6.2021 21:54:19   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Milena, videla sam u drugoj temi da si u bolnici. Kako si? 
Moje spavaju. Sutra nas ceka uzbudljiv dan. T ima ispit iz cella.Danas je imala iz solfedja. Ova mala sutra ima koncert. Moram da poranim. Jednu da ispratim, drugu posle da odvedem u skolu. Ide na izlet. Jedva cekam raspust sto se tice njihovih obaveza. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2021 7:37:49   
flamingos
Dobro jutro.Milena,mislim na tebe.Biće sve to ok.Javi se.Ljubim te puno.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Posle škole odosmo na selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2021 7:53:44   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjči, dobro se osećam, samo što mi mnogo nedostaje dete. Čekam rezultate briseva, pa da vidim hoće li mi raditi taj serklaž sutra, ako stignu. Srećno na ispitu danas, mada sam sigurna da će ona to savršeno da odradi. 
Hvala, Flam!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2021 8:07:54   
flamingos
Milena.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 06/21
18.6.2021 8:20:17   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro!
Sanjči, dobro se osećam, samo što mi mnogo nedostaje dete. Čekam rezultate briseva, pa da vidim hoće li mi raditi taj serklaž sutra, ako stignu. Srećno na ispitu danas, mada sam sigurna da će ona to savršeno da odradi. 
Hvala, Flam!





Sta da se radi. Bolje da si tu. 
Dobro jutro. Cekam vreme, pa da odvedem malu do skole. Probudila se rano slucajno da ne propusti. 🤣Ima veceras koncert, pa želi talasastu kosu. Ubija nas sa svojim zahtevima😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 8:42:27   
flamingos


user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 8:43:39   
flamingos
Izbaci,ali sam pre toga skrinšotovala.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 9:52:28   
dddaca
Dobro jutro,
kod nas opet prehlada u najavi. Nocas je bas lose spavala, imala neku malu T. Nadam se da ce se na tome zavrsiti. Bas mi ne treba da se razboli sad kad sam se revakcinisala jer uvek i ja navucem svaku njenu prehladu.
Milena, nadam se da ce sve biti u redu.
Sanjice, pa mora da bude lepa user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 10:01:00   
mama Jo
Pozdrav mame.
Milena, kako si?
Sanjice, kako je proslo polaganje?
Flamingos, uzivanje na selu? I mi cemo naredne nedelje na selo. Tragam za nekim bazenom, onaj od pretprosle godine nam se probusio.
Mi cemo danas posle podne na Palic u zoo vrt, prosli vikend smo bili u Bg. Malo da promenimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 10:02:21   
mama Jo
Dddaco... Kodvas se bas zaredjale prehlade... Naidje to tako. Kod nasje taki bilo pre jedno godinuni po, vec sam bila siznula. Nadam se da ce proci sto pre. Grlisa user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 10:06:03   
dddaca
Mama Jo da znas da jeste. Valjda ce biti bolje. Evo, popismo skoro celu flasicu Immuno sirupa, planiram da kupim jos jedan ili mozda da predjem na Bimunal. Ali nije mi ni to resenje. Poslednjih godinui dana stalno uzimamo nesto za imunitet.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 10:08:02   
mama Jo
Znam... Tako sam i ja tada isto. One su bukvalno na svake dve nedelje pokupile neki virus, taman se izlecimo posle 10takdana opet. To je trajalo nekoliko meseci tako.. Svasta smo uzimali, ali dok tako samo od sebe nije prestalo. Ja im sad a' vremena na vreme samo propolis dajem. Ljubimo vas 💓

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 10:38:31   
Sanjica26 RR
mama jo odlicno je bilo. Eno ga snimak na inst. Kaže T da jedino nju nisu prekidali. Zna da je na jednom mestu bio falš, a cujem i ja. Znam da je iz solfedja dobila 5. Sad prelazi u 3 godinu. Dobice knjižicu uskoro. Zamolila me je nastavnica ako može da dodje u sredu da bude na njenom casu za licencu. Treba joj ucenik kako bi održala cas. Ponosna sam na nju.


Ja sam se od jutros razmahala. Ribala stepenice. Mm je sinoc kosio. Naravno, niko nece. Sad su se ispekle kiflice. A sad da se bacim na rucak, pa da ucim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 11:55:02   
vonavoj
Gde ste mamike?

Daco,i kod nas,tj.M neka temp 37 jutros..probudio se u 5..meni dusa spava..ne znam odakle im energije..legli smo u 11...nisam mu dala jos nista..Sledeci vikend idemo kod sestre,posle 2godine..samo da se na ovome zavrsi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 12:08:31   
flamingos
Da mama Jo,uživanje na selu.Lep provod vam želim,uživajte.Daco,Von,hajd da što pre budete dobro.Von,baš mi je drago što uskoro odlaziš kod sestre.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 12:26:27   
dddaca
Sanjice, bravoo za T user posted image
Von, pa i vi ste cini mi se nedavno bili prehladjeni?
Mama Jo, nadam se da ce se i kod nas vec jednom prestati. Bas je iscrpljujuce

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 12:52:24   
vonavoj
Dddaco,imao je 1 dan temp 28.4...i proslo..i evo sad opet..evo porasla mu na 38..i covek hoce napolje na plus 35!! Bio i napolju..


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 15:51:05   
Milena18
Devojke, hvala što mislite na mene. Odrađen je serklaž danas, pa sad polako, strogo mirovanje i dan po dan. I dalje sam u šoku, uopšte nisam ovo čekivala posle onako lake prve trudnoće.
Von, Daco, da dečica što pre ozdrave! 
Sanjice, bravo za T! 





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 17:58:15   
vonavoj
Opet mu skocila temp,38.6..a u 1 je popio brufen..samo je kljoknuo..da li cekati sutra ili ga voditi kod dr..


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 18:06:36   
Sanjica26 RR
Milena, bice sve dobro. Samo odmaraj. 😘



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 20:30:30   
flamingos
Von,baš mi je žao.Odite sutra kod doktora.Milena,odmaraj,biće sve ok.Mi do sad bili napolju.Prijatno je,težak dan,sparno bilo,činili se da će kiša,ali nije pala.Oteraše nas komarci u sobu.Odoh da usolim meso,da sutra roštiljamo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 20:58:51   
vonavoj
Odvela sam ga ipak...kaze,auu,koliko krajnici i crveni...dobio panklav..ali,vraga,cim ga pomirise,povraca...dala sam mu 1ml ispovracao je odmah sve....Davacu mu za sad samo homeopatski antib,pa cu videti sutra...moram da mu uzmem drugi antib..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 23:31:38   
flamingos
Von,isto tako i Anđela dok je pila sirupe-em nije htela da otvori usta da popije sirup,em kad je savladamo ispovraća ga.Tako sa svim sirupima,sem sa Prospanom,njega je jedino mogla da proguta.Sad sa tabletama nema problema.Začas popije.Bogu hvala,pa je zdrava i nema potrebe za tabletama.Hajd da budete dobro.Neka promeni neki drugi antibiotik.Duša mila.Baš mi je žao.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 06/21
19.6.2021 23:39:47   
dddaca
Von probaj po manju kolicinu da mu dajes. Ne mislim manje od propisane, vec ako npr treba da popije 10 ml, daj mu malo po malo iz sprica dok sve ne popije. Nemoj sve odjednom da mu srucis u usta. Nama to pomaze. Kad joj dam odjednom celu kolicinu ispovraca se. Ali kad dozu podelimo u nekoliko manjih gutljaja lakse ide.
Brzo da nam ozdravite user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 8:21:46   
flamingos
Dobro jutro.Von,kako ste?Ostale mame?Evo pijem kafu na terasi,ptice cvrkuću,lepo je vreme.Da roštiljamo,pa da se pakujem za grad;večeras odlazimo.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here