|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 11:03:02   
vonavoj
Ddaco,dala sam mu samo 1ml,od 3.5ml panklava..odmah je ispovracao sve...

Brufen i ostale sirupe ne povraca..ali ovaj je grozan..Jutros je imao 37.3..u ponoc sam mu stavila cepic febricet.lepo je spavao..videcemo,on je raspolozen..jeo je..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 12:20:28   
flamingos
Von,samo kad je raspoložen i ručka,polako.Dušica mala.Da,ne odgovara mu ukus.I malu količinu ispovraća Sećam se kad sam ubeđivala Anđelu za Aerius sirup.I kaže mi da probam,pa da vidim kako je strašan🙄.Ja da je podržim kako bi ona popila uzmem i napravim facu,jer je užasan,a tek će ona"Eto vidiš,što se mrštiš kad je toliko lep".Pripeklo.Završismo sa roštiljanjem i sad se pakujem za grad.Večeras idemi,da zahladni malo.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 16:04:11   
Tiziana

I moj sin je povracao panklav jer je kao neki krec, zapire im za grlo. Ja sam tad otisla kod dr, zamenila sirup i nikad mu ga vise nisu dali.. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ddaco,dala sam mu samo 1ml,od 3.5ml panklava..odmah je ispovracao sve...

Brufen i ostale sirupe ne povraca..ali ovaj je grozan..Jutros je imao 37.3..u ponoc sam mu stavila cepic febricet.lepo je spavao..videcemo,on je raspolozen..jeo je..



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 16:27:37   
vonavoj
To sam i ja htela..ali je njemu vec bolje..pored homeopatskih...ceo dan ima 37..i dobre je volje..tako da ce proci i bez antibiotika..


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 22:02:30   
dddaca
Super kad mu je bolje od homeopatskih. I nama je smetao Augmentin, to je valjda kao Panklav.
Sta mu dajes od homeopatskih? To joj nikad nisam davala.
Flam, ne mozemo ih prevariti nikako user posted image A moja malena Aerius bas voli da pije. I meni je lep, sladak.

< Poruku je uredio dddaca -- 20.6.2021 22:03:23 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 06/21
20.6.2021 23:47:08   
flamingos
Super Von kad mu je bolje.Daco,da,nikako ne mogu da se prevare.Duše naše,ssmo da su zdrava sva dečica,a i mi sa njima.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 7:25:10   
flamingos
Dobro jutro.Von,jeste li dobro?Mikena?Ostale mame?Pijem kafu,pa odoh do pijace,prodavnice.U 9 idemo da se sređujemo kod frizerke.Od 13 h škola.Srećan počerak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 8:46:28   
nata11
Jutro.

Mame kada je po vama vreme za bazen_
Prethodni dani jesu bili hladniji ali je juce i danas T poprilicna pa se bas dvoumim kada pustiti dete.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 9:17:08   
mama Jo
Nato, mi danas posle podne idemo da kupimo, u cetvrtak cemo u selo pa za tamo, a i ovde za NS za terasu cemo uzeti i sutra cu im odmah napuniti, da sam imala i juce bih im dala jer je po meni taman vreme za bazen.

Kako ste Von?
Milena, kako si ti?
Pari kad vi dolazite?
Flamingos, kako ste vi?
Ostale mame, kako ste?
Zelim vam lepo pocetak radne nedelje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 11:19:58   
flamingos
Hvala na pitanju,mama Jo.Dobro smo,a vi?Kako ti je mama?Evo sredismo se kod frizerke,išle na kontrolu u vezi proteze da i to završimo dok ne odemo na selilo.Sad joj zakazao za 28.juli.Kad ode Anđela u školu odoh da poplaćam šta je ostalo od računa i da joj preuzmem majicu,dala je da joj štampaju neku aplikaciju.Kad dođem da im pravim keksiće za sutra,za žurkicu.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 12:18:14   
vonavoj
Dddaco,penicilin homeopatski,imam homeopatu od koje dobijam lekice,iz Bga.

Od juce nema temp,ali njih 6 je u vrticu bolesno,isto sam odjednom temperatura...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 13:00:06   
Milena18
Dobar dan, mame!


Von, super da nema temperaturu, brzo će to sve da se sredi! Pa da, vrtićki virus, i bolje što nije pio antibiotik. 
Hvala što pitate, ja sam dobro, ali sam još u bolnici.  Malopre se čula sa mojima, M došla drugarica, beru višnje i ribizle. Posle će ona i mm malo doći ispod prozora da ih vidim. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 13:32:08   
mama Jo
Milena, dobro je da je sve pod kontrolom, uzacices uskoro, samo odmaraj ❤️
Von, pa super sto ste uspeli sa homeopatskim da resite, izbegla si ab sto je super! I ja sam vec par puta htela da te pitam koji su to...

Flamingos, zurka za kraj skolske godine?
Mama... Pa onako, ona je dobro, kaze, ali krvna slika bas i nije. I danas je bila kod dr... Definitivno mora opet na kolonoskopiju, sad su joj savetovali i da uradi dopler krvnih sudova nogu, i kod hematologa. Nikako da se sve sredi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 14:25:40   
flamingos
Mama Jo,da,žurkica u dvorištu.Završavamo četvrti razred.Nadam se sa se sve uskoro sredi po pitanju zdravlja tvoje mame.Samo da čovek brine.Milena,odmaraj.Dođoh u stan,sve završih,a pripeklo baš.Mada,meni ni me smeta.Ne volim kišu.Kako ste ostale mame?Ivanka,gde si?Hajde sa se rashladimo sladoledom.Izvolite ko želi.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 18:05:08   
vocicana
Mama... Pa onako, ona je dobro, kaze, ali krvna slika bas i nije. I danas je bila kod dr... Definitivno mora opet na kolonoskopiju, sad su joj savetovali i da uradi dopler krvnih sudova nogu, i kod hematologa.
...... sta se to dogodilo??? Na kolono opet?
Mamite, dobar dan, procitala sam u redu gore, da ima vrtickog virusa, jasta, evo 7 dan se inhaliramo i vadimo oci sa kasljem, koji je od pocetka jeziv, pun je slajma nikako da to izbaci.
Milena, kako ti napredujes?Ja se ne javim dugo, stvarno moram da pronadjem vremena, ali posao glavni i dodatni, bas mi oduzimaju dosta vremena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 06/21
21.6.2021 18:52:55   
dddaca
Zdravo mame, ne stizem danas da se javim.
Milena jos si u bolnici? Ne nerviraj se, gledaj to sa druge strane, kod kuce sigurno ne bi toliko mirovala.
Von, nismo koristili nista homeopatsko, ne znam da li napisah. Ali vec neko vreme razmisljam da i to probamo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 1:03:02   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Mama... Pa onako, ona je dobro, kaze, ali krvna slika bas i nije. I danas je bila kod dr... Definitivno mora opet na kolonoskopiju, sad su joj savetovali i da uradi dopler krvnih sudova nogu, i kod hematologa.
...... sta se to dogodilo??? Na kolono opet?



Kaze da, kada je prvi put radjena kolono on je jedan kapilar klipsovao. Obicno posle nekog vremena, taj prsten oko kapilara se osusii spadne i bude sve ok, ali navodno kod nje je spao pre vremena... Desava se, kazu...
Videcemo, za 3.7.je zakazana opet. Ma, bas sam opet u brizi, iskreno da vam kazem.




_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 7:15:03   
flamingos
Dobro jutro.Voci,hajd da budete dobro.Von,kako ste vi?Milena?Ostale mame?Mama Jo,verujem ti da brineš,nemoj,biće to sve ok.Evo pijem kafu,pa spremanje za žurkicu.Svim mališanima čestitam završetak školske godine i  želim lep provod na raspustu.Mi danas idemo u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 8:00:31   
Duškić
Samo neke brige i problemi, pa opet po starom. Voci, bas si uvek u poslu, cim imas i dodatni posao.
MamaJo, da budete dobro.
Fllam, lepo se provedite...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 8:17:37   
vocicana
uskicu, raspad sistema, sa obavezama, ali zadovoljna sam na kraju, kada pogledas, to je to.
Mama Jo, javi sta se desava, bas si me totalno skenjla, mama moja nije bila dobro pre dva meseca, iskidala sam se ziva, ali ssada je ok, koliko toliko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 8:28:49   
dddaca
Dobro jutro, vrucina danas od ranog jutra, a kazu da ce u cetvrtak biti 40.
Mama Jo, nadam se da ce mama biti dobro. Flam lepo se provedite.
Milena kako si?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 9:55:27   
mama Jo
Bas je toplo, nema vetrica ni malo.... Jos ja juce krenuka da dobijam, cupa me stomak najstrasnije...
Flamingos, lepo se provedite.
Milena, jesi jos u bolnici?
Voci, znas onda sve user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 12:31:42   
Duškić
I ja isto MamaJo, ...a vruce.
Popodne idemo do seke, a guzve su svud, da poludis.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 14:25:51   
Sanjica26 RR
Dobar dan mamite. Ja sam kao kuvana noga. Nemam u autu klimu, pa dok sam obisla sva sela crkla sam. Nastavnicka veca su sada aktuelna. Sutra za decu pocinje raspust.

Sad svi odmaraju, a ja sad sedoh da ucim. 
mama jo, bice sve u redu sa mamom. Nemoj da brines. 
Milena, kako si? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 16:05:10   
pari
Ja nikako da se javim...vreme mi leti...mi već za 8 dana putujemo...neverovatno kako se približilo...

Još imamo školu, s tim što ovih poslednjih para dana je opuštenije. Idemo napolje, vozimo dosta bicikle, ovih dana smo svaki dan vozili, za vikend smo baš dosta prešli. Danas će kiša tako da ćemo videti još šta ćemo.
Milena, jesi izašla, kako si?Mama jo, razumem te da si zabrinuta, nadam se da će sve biti dobro!Sanjice, drži se...čujem da su baš jake vrućine...
Sve vas puno pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here