|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 17:26:49   
mama Jo
Pari pa znaci uskoro krecete... Covece kao juce da je bilo da smo ovde pisali ono kad ste tek otisli..

Ja malopre osetim kako se nesto bas ne osecam dobro, i izmerim pritisak kad ono 90 sa 60 😕 tacno mi se sve mutilo pred ocima, ne mogu da ustanem pojela sendvic sa sunkom, i evo upalili klimu, ne vredi. Ja sve kao sto manje da budemo pod klimom ali dzaba, morali smo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 21:56:00   
flamingos
Hvala vam,drugaRRke moje.Bilo je prelepo,dirljivo.Dva sata su bili.Otišla sam 15 minuta pre završetka,igra se kolce,učiteljica me pozvala i igrasmo ona i ja sa dečicom.Slede pesme za rastanak.Deca plaču,učiteljice,ja sa njima.Odbrojavali su i puštali balone.Uživali u dvorištu iz keksiće,grickalice i nikako da se krenu zagrljeni,tužni...Dođosmo u selo.Pakuj se,raspakuj.Išli smo na većeru kod prijatelja.Pojedoše nas komarci.Pari,da,kao juče da ste otišli,baš se sećam vaših priprema i odlaska.Von,Voci,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 22:26:50   
mama Jo
Divno flamingos. Ja sam bas skoro u selu nasla neke slike sa nase male mature, kako smo svi bili smesni, ali to su divne uspomene. ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 06/21
22.6.2021 23:37:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Divno flamingos. Ja sam bas skoro u selu nasla neke slike sa nase male mature, kako smo svi bili smesni, ali to su divne uspomene. ❤️
Hvala mama Jo.Da,divne uspomene.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:00:53   
jess021
Jutro mame! Citam vas redovno, ali me nesto mrzi da pisem. Nesto sam kasno zaspala, a i deca, sad bih trebala da ih budim da idemo na Strand, a bas me nesto mrzi. Kod nas sve po starom, jedva cekamo more.


Von, kako je M? 
Milena, kako si ti? Kad ces kuci? 
Flam, jeste li stigli na selo? Ti cete biti preko leta jela da? 
Voci, kako teku verenicki dani? 😉
Mama jo, iskreno se nadam se ce sve biti u redu, pa da svi malo odahnete. 
Pari, ajte na Strand😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:08:53   
flamingos
Dobro jutro.Da Jes,u selu smo.Bićemo ovde do početke školske godine. Sinoć smo išli kod prijatelja na večeru.Evo pijem kafu,pa odoh da pustim mašinu da pere zavese,da brišem prozore itd.Jes,lepo se provedite danas.Pretoplo je.Von,jeste li dobro?Dunja?Ostale mame?Pozdrav xvima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:20:47   
mama Jo
Dobro jutro.
A bilo bi jos lepse da je negde na plazi 😊
I mi smo hteli danas na Strand, ali ja juce dobila i stvarno ne mogu da se cvarim i svaji cas trcim u onaj wc. Sutra cemo u selo, i tako 😊
Kako ste ostale mame, sta radite po ovoj vrucini?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:30:58   
dddaca
Dobro jutro.
Flam, zeno ti ne stajes. Odmori malo. Pusti prozore i zavese jos nekoliko dana. Nece oni nigde da pobegnu. Gde ces po ovoj vrelini da peres prozore?
Kod nas uobicajeno. Dete opet kaslje. Tako je i juce, pa preko dana manje. Valjda da iskaslje ovo sto joj se nakupilo preko noci. Zapusena jeoj jedna nozdrva, pa se verovatno sliva.
U stanu vrelo od ranog jutra

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:42:44   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?


Još sam u bolnici. Sve je u redu za sada, ne krvarim više, ali hoće još da me prate. Danas sigurno ne izlazim, a za sutra se ne zna. 
Lepo provedite dan! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 8:46:50   
dddaca
Milena, verovatno se nerviras sto jos ne izlazis, ali tako je najbolje. Kod kuce sigurno ne bi toliko mirovala.
Budi nam dobro user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 9:08:37   
Milena18
Daco, mirovaću ja i kod kuće, ako hoću da sačuvam trudnoću nemam izbora. Nedostaju mi M i mm, ali šta ću, kad sam ovoliko izdržala, izdržaću još neki dan.

Kako je tvoja devojčica danas? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 10:14:51   
dddaca
Znam da ti nedostaju, ali kod kuce ces da ustanes da nesto spremis, pa da operes sudove, pa da das detetu da jede... Izdrzi jos malo, tako je najbolje.
Kod nas situacija uobicajena. Probudi se zapusenog nosa, onda kaslje jedno sat-dva, ali od juce je i promukla. Dajem joj Aerious, ne znam da nije neka alergija

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 10:26:13   
vonavoj
Milena,izdrzi.

Vodila sam juce M na kontrolu,kaze dr ima afte,sve na nepce...zato i place kad mu bude kiselo..zato je i imao temperaturu...dobro da mu nisam davala panklav.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 11:42:07   
flamingos
Von,dobro da mu nisi davala panklav.Hajd da budete dobro.Milena,izdrži.Daco,pola kuće sam sredila onih dana kad smo dolazili vikendom,evo nastavljam i ostatak.Nije meni problem.Vrućina jeste,ali mi ne smeta.Čas sam na prozoru,pusti mašinu,čisti,briši,skini zavese,nalači i eto-kao da sam u teretani🙄.Vrh je što sad odoh da peglam.Moram nešto od ovih mojih šustklica koje sam heklala,stoje mi u trpezariji,a trenutno taj deo sređujem.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 06/21
23.6.2021 11:55:30   
Sanjica26 RR
Milena, jos malo. 😘

Kod mene standardno jurnjava. Devojcice su u dvoristu. Juce je bilo plakanja, zavrswtak cetvrtog razreda. Izgleda da ce da ih razdvajaju. Rece mi koleginica koja radi sa mnom, a koja radi i u skoli gde ide Teodora. To mi se ne dopada, ali sta je tu je. 
Von, vazno da mu nisi dala ab. 
Vrucina jeste. Ja cekam da mm dodje sa posža, da namesti garnislu. Popravljao je. Posle samo sa okaci zavesu. Oprala sam je. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 7:47:22   
dddaca
Dobro jutro!
Kako ste mame? Kod nas bas toplo od ranog jutra. Ma cele noci je bilo toplo. Kazu za vikend osvezenje - bice oko 30 stepeni user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 9:19:58   
flamingos
Dobro jutro.Evo za ranije napunih paprike i peku se.Mm ode po sir u komšiluk.Dete spava.Sedoh da popijem drugu kafu,pa odoh da prepakujem neke stvari  u regalu.Jurim signal po kući da vam se javim.Daco,jeste li dobro?Von,Milena,ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 9:37:36   
mama Jo
Dobro jutro.
Znaci, poceo je raspust... Pa kako sad roditelji koji rade, ko vam cuva decu, kako uspevate da se organizujete? Kontam da je to bas problem, a?
Milena, sta kazu dr danas?
Von, kako je M?
Flamingos, svaka ti cast, svasta ti uradis do podne samo ☺️

Danas kazu pretoplo, najtoplije, cuvajte se, ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 9:52:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

mama jo, kao i uvek cuvaju se same. 😉
Ja sam ustala malko ranije. Citam nesto da bih napisala seminarski rad. Sofi se sad probudila. T jos spava. Danas idemo da uzme diplomu iz skolice engleskog. Najbolje je uradila. Maksimalno 100 poena. Moram sutra ranije da je budim, jer ide u muzicku zbog nastavnicine licence. A ja standardno idem na posao. Jos jedan ispit jula imam, pa petodnevna pauza. I nastavljam. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 10:07:36   
vonavoj
Jutro.

M je dobro. Juce sam ga vodila opet kod zubara,ispala mu plomba,pa da mu popravi.Moja deca se inace isto sama cuvaju. Eno opet su sami,ustanu,T im spremi dorucak. Moj tata ode kod babe,nju namiri,pa dodje oko 11.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 10:52:23   
nata11
Jaoo Von nista bez tata.


Mm u banji na rehabilitaciji, ja vodim dete u vrtić pa je moj tata uzima po najvećoj vrucini autom bez klime i vodi kuci. A kod  nas 40 juce bilo.

Jos danas i sutra imam gomilu sastanaka pa idem na odmor. Ugrabila sma najviše od svih. Smuvah 12 dana. 🤷


_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 11:34:18   
flamingos
Hvala mama Jo.Von,Nato,super kad vaši roditelji mogu da uskoče kad zatreba.Von,drago mi je da ste dobro.Evo smučkah sladoled.Anđela u 11 ustala.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 12:26:57   
vonavoj
Nato,neka si ugrabila!

Ja imam starog 14 dana..i 24 dana novog odmora (izborila sam se da na svako dete dobijemo po 1 dan i za 10godina staza)..A ovo leto cu moci 3 puta po 5 dana...znaci samo stari😑🤦🏼‍♀️dzabe mi dani kad ne mogu da iskoristim duze..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 12:34:31   
nata11
Joj Flamingos on je jedini na kog se mogu osloniti. Jos jednog dedu i 2 babe ima samo da kace njene slike na FB i hvale su unukom. Ali dobro to je druga prica.

Meni more otpada. I ja planirala iz 2 dela ali tako je ispalo, rehabilitacija ne moze krace od 21 dan i to je sto je. Moram uzeti odmor da se nadjem detetu jer je bas vezana za tatu i tuguje strasno za njim. Prosli put kada je bio u bolnici ona je 5-.dan dobila T na nervnoj bazi.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 12:48:32   
flamingos
Nato.❤Razumela sam,šta ćeš...Toliko mi fale moji rodotelji.Da su vam živi i zdravi roditelji.Izgubila sam ih davno i nisam više ničije dete...Ali dobri,da ne mračim...


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here