|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 13:34:47   
mama Jo
Nato a sta je tm, sto je na rehabilitaciji?

Von, iskoristices vec, kad ne moze drugacije sta sad. To za decu i raspust bas moze biti nezgodno, ako su manji i nema ko da uskace generalno. Snalazi se svako kako ume i zna... I nama ce to niti problem kad ja budem pocela da radim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 13:50:54   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

Joj Flamingos on je jedini na kog se mogu osloniti. Jos jednog dedu i 2 babe ima samo da kace njene slike na FB i hvale su unukom. Ali dobro to je druga prica.

Meni more otpada. I ja planirala iz 2 dela ali tako je ispalo, rehabilitacija ne moze krace od 21 dan i to je sto je. Moram uzeti odmor da se nadjem detetu jer je bas vezana za tatu i tuguje strasno za njim. Prosli put kada je bio u bolnici ona je 5-.dan dobila T na nervnoj bazi.


Ovo mi je tako poznato,ovako i moja mama..evo ove nedelje se mucim oko cuvanja dece,i ona ne moze da uskoci nijedan dan....ali kad su rodjendani,prva se slika..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 14:14:31   
Ivanka 75
Dobar dan 😊😊😊

Reko ajd d upadne malo danas ❤️Neto, toliko dugo rehabilitacija, nesto ozbiljno? Ja celo jutro po dvoristu bila, cisti, sadi jos neko cvece, sreca ladovina pa izgurah nekako. Tenda s jedne, visnja s druge strane pa moze da se dise. 
Rucak pa tusiranje pa na poso popodne, idem do skole. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 15:15:44   
mama Jo
Ivanka, za tebe nema raspusta? ☺️
I mi cemo predvece u selo na nekoliko dana, pod visnju i kajsiju i orahov 'lad pa da lakse preguramo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 15:54:57   
Milena18
Dobar dan, žene ! 
Meni tako nedostaje mama u ovim trenucima. O ocu bolje da ne pričam, samo se iznerviram. Onog dana kad sam ja došla u bolnicu, on je seo u auto i otišao kod svojih, 350 km daleko. Tako je planirao čovek 🙄 Pozove me svaki treći dan... 
Inače, još sam u bolnici, jutros mi vadili krv, čekam rezultate.
Daco, kako je dete danas? 
Ivanka, baš te dugo nije bilo... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 16:15:17   
flamingos
Ivanka,srećno na ppslu.Milena,nemoj da se nerviraš.Javi za rezultate.Odmaraj.Von,sve pomislim za baku da te pitam,pa zaboravim.Kako je?Branki,Fil-nema vas.Pozdrav svim mojim drugaRRkama.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 16:29:35   
vonavoj
Baka je dobro,samo joj je dosadno,ona bi da se set_a,da joj stalno dolazimo..a ja nema sanse da uskladim sve..zao mi je,ali previse obaveza imamo..ne stizem.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 18:48:03   
Ivanka 75
Nisam nista stizala poslednjih nedelja. Sad malo manje posla imam pa imam i vremena.

Vidim temperature aktuelne. Da brrrrrrzo svi ozdrave 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 19:12:55   
Duškić
Svud je neko cimanjee..Red vruce, 0a hladno..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 21:25:21   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Baka je dobro,samo joj je dosadno,ona bi da se set__a,da joj stalno dolazimo..a ja nema sanse da uskladim sve..zao mi je,ali previse obaveza imamo..ne stizem.


Samo kad je dobro.Baš mi je drago.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 22:32:06   
mama Jo
Von, bitno da se pna oporavila, svima bi bilo teze da nije...
Milena, zagrljaj veliki, bice to sve ok, izguraces, samo strpljenja user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 06/21
24.6.2021 23:01:00   
dddaca
Milena, dete je boljem ne zali se da je boli grlo, po nekad se zakaslje. Ali izgleda da prelazi sad na mene prehlada. Bas me boli grlo celog dana.
Kako si ti? Da li su stigli rezultati?
Von super za baku.
Odoh da spavam. ne secam se kad sam ovako rano legla. Ne znam da li je zbog vremena, ali bas mi se prispavalo. Laku noc svima

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 9:22:32   
flamingos
Dobro jutro.Daco,lako si?Ostale mame?Evo sedoh da popijem drugu kafu,pa odoh da zacršavam šta imam.Ne spremam ručak.Imamo od juče.Samo detetu šta hoće.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 12:30:32   
mama Jo
Mi smo sinoc stigli u selo, deca su eno celo jutro u bazenu, stavili smo ga u hlad, sutra cu se i ja malo bucnuti vala samo da mi prodje ciklus.
Ja pokusavam da se prijavim za onu subvenciju za biciklove, ali izgleda da je preopterecen sistem 😣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 15:02:46   
flamingos
Mama Jo,uživajte na aelu.Ljubi mališane.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 15:06:36   
Ana RR
Dobar dan user posted image baš je vrelo, mi ne gasimo klimu od jutra do kasne večeri. Ja je ni noću ne bih gasila nego mi se čini da spoljna jedinica dosta bruji pa mi je glupo zbog komšiluka.

Moji muški su prekjuče išli na bazen, vratili se kao rakovi. Nema ništa dok ja nisam tu da ih svako malo mackam. Izgrdila sam ih obojicu. A bolje da nisu ni išli tada, videli su kada je nastradao onaj dečko, posle su se spakovali i otišli. Strašno.

Gledam neki bazen da kupimo, Mare traži mada me nervira to održavanje i petljanje oko vode. A pritom će i Marli tražiti da uđe user posted image moram da razmislim haha.

Uveliko kasnim sa ručkom danas, ne znam ni zašto sam spremala, bolje da smo otišli negde na klopu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 15:29:15   
Sanjica26 RR
Anci, kupi bazen i ne razmisljaj😄

Tek sad sedoh. Sutra imam deciju maturu. Uopste mi se ne ide po ovoj vrelini. Ali greota da ne idem. Predaje im celu osnovnu skolu❤️
Ja cu malko sad da citam. Pod klimom smo. Napolju je neizdrživo. Vozila sam mm da preuzme auto. Nesto se pokvarilo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 15:49:47   
Ivanka 75
Mi veliki bazen odneli prosle godine kod moje mame a sad bi nam dobro dosao 😋Mada, pitanje je da li bi opstao u dvoristu posto sviiiiiiima smeta. Mali je sirok ali je plitak. Ali zato prskanje ne propustamo, opet cemo kasnije. 
Ana, kupi bazen! 😊 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 16:01:17   
Sanjica26 RR
Mm planira da kupi deci pistolje na vodu, a i sebi😁

Kad vec ne idemo nigde, nek barem uživaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 20:22:47   
flamingos
Gde ste mame?Ovde je padala kiša,grnelo,nestajala je struja.Pre toga olazila mi prijateljiica,kafenisasmo.Mm i njen muž namontirali trambolinu.Ja savrših sve,istuširah se,oprah kosu.Sad se dete sređuje u kupatilu.Lakše se diše nakon kiše-čak se i rimuje.🙄


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 22:21:33   
vonavoj
I kod nas je kisa osvezila bas taman.

Spakovani smo,krecemo oko 4..jedva cekam...Ana,velika je obaveza bazen,ali znaci...sta se desilo na bazenu,uopste ne stizem da citam vesti..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 22:41:34   
Ana RR
Von, gde se pakujete?

Ma neki dečak, 15 godina, skočio sa skakaonice ali nije se dovoljno odgurnuo i udario glavom. 45 minuta su ga reanimirali i povratili mu puls ali je u bolnici preminuo. Ma jezivo...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 22:53:04   
flamingos
Von,srećan put.Uživajte.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 06/21
25.6.2021 23:42:46   
Ivanka 75
Ovde nema ni K od kise 😳


Maaaaaaaaaaaaaaaaalo je preladilo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 06/21
26.6.2021 3:03:44   
vonavoj
Ju Ana,strasno bas.

Idemo kod moje sestre🤭

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Sofija ili Sara
pisuljica



Sofija (42%)

Sara (58%)


Ukupan broj glasova: 80

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here