RE: Pohvalimo se našom decom (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom (16.5.2024 19:21:32)

Sve razumem Tizi, nego sam bila nedorečena, ih ma gleda i on telefon (ne baš u količni kao njegovi drugari), ali gleda i on, i otimam ja to, borim(o) se [sm=smiley36.gif], pa je eto pred samo takmičenje skontao da su bolji ti zadaci od telefona (a sad koliko će ga držati, videćemo), zato i kažem, razumele smo se. [sm=smiley31.gif]

I to što kažeš za ovo dalje, mada pre bih rekla da će mu se dopasti fizika, ono što ja nisam volela, pored matematike [sm=smiley36.gif](hemiju jesam, i to vrlo). Au čoveče, koji sam antitalenat bila za matematiku i fiziku, a to sam otkrila tek u gimnaziji, da sam bar malo ranije, ne bih upisala prirodno matematički smer.

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ma kad sam pomenula vezbanje mislila sam na ono sto si ranije pisala kako je rekao sto da gledam telefon kad ima ovoliko zanimljivih zadataka, u tom kontekstu sam pomenula mog lenstinu😂Da, puno dece upise matematicku posle sedmog, tj puno njih proba, ali ne prodju svi. Nekad prodju oni za koje mislis da nece. Moj sin ima drugara koji je tako upisao i drugog kog nisu primili, a stvarno je genije za matis, deda mu je bio profesor na matematickom fakultetu.. Ali polako, tokom skolivanja mozda otkrije da vise voli fiziku ili hemiju, nije ni to iskljuceno. Verujem da sta god da odabere, da ce biti super uspesan. 





dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:20:18)

Stigao mi malopre e-mail od učiteljice, da je u četvrtak dodela nagrada učenicima koji su ostvarili izuzetne rezultate na takmičenjima, i da je obavezno prisustvo roditelja [sm=smiley27.gif]




Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:24:33)

Uhhh, da sijas i blistas od ponosa! Znam osećaj! ❤️😊
Bravo! Bravo! Bravo! 




dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:24:47)

Doduše rekla mi je to malopre kada smo srele u IDEI ali sada imam i napismeno [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:25:03)

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uhhh, da sijas i blistas od ponosa! Znam osećaj! ❤️😊
Bravo! Bravo! Bravo! 



Hvala Iv!
[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:27:58)

Bravo za ponosnu mamu!Još jednom-iskrene čestitke od❤️.




dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom (27.5.2024 20:29:32)

Hvala Flam! [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]