|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
7.7.2021 21:18:32   
emicaa
Eto,dodjem posle dva mjeseca.Napisem post i on nestane.

Kako ste mame,pojma nemam sta se desava.Pari vi ste u Srbiji?Vidjela sam da je Jess na moru.Milena kako si,procitala sam da mirujes.Mi smo dobro,konacno poceo raspust.Narednih 6 sedmica odmaramo.Dora je zavrsila sa logopedijom,to je novo.Za dvadeset_ak dana idemo za Doboj,u stvari tako planiramo.More preskacemo i ove godine

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 07/21
7.7.2021 22:20:29   
pari
Emice 🤗

Mi smo u Srbiji od petka... Danas u Valjevu... T je prvo jako plakala kad smo stigli i vikala neću baku, nek se skloni baka...jedva se umirila, posle je bila super do pred spavanje kad je uhvatio opet užasan plač da neće tu da spava, da hoće kući... Baš se pitam da li je sve ovo njoj previše... Put, pa odlazak M pa sve novo, pa sad Valjevo i baka...pa sam htela i za Ns... Ne znam stvarno...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 07/21
7.7.2021 22:42:32   
emicaa
Pari vjerovatno joj je novo.Navikla je na novi ritam.Polako,jos dan ili dva i sve ce biti super.Jel se radovao M vidjenju sa tatom,do kad je kod njega?Koliko ostajete tu?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 07/21
7.7.2021 22:46:40   
pari
M se baš radovao i baš smo sinoć pričali, veseo je i srećan...mnogo mi je drago! Kod tate će biti stalno zapravo, samo će tri puta doći kod mene da bismo mogli da odemo kod mojih. I videćemo se u nedelju za njegov rođendan jer smo organizovali zajedno sve u igraonici...ali to će biti kratko


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 7:31:14   
jess021
Jutro mame! Mi cemo danas na krstarenje brodom, tako da moje pustam da Jos spavaju. Inace ja sam glavni tiranin za budjenje😁


E da, upoznala sam Maraj , divna porodica, deca su joj predivna, muz isto, nekako je bas srdačan. Dve sobe su dalje od nas.
Ana, kad vi idete na more?
Von, drzi se, mozes ti to🙃
Pari, sigurno joj je velika promena, proci ce. Do kad ste tu? Nadam se da se vidimo kad se vratimo u NS.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 8:32:11   
flamingos
Dobro jutro.Jes,super za upoznavanje.Uživajte u krstarenju.Pari,dok se malo prilagodi dete.Ljubim vas puno.Evo spremam ručak.Posno je.Da proslavimo rođendan našem detetu.Na ručku imamo njih dvoje,kasnije iz komšiluka dolaze.Žurka sledi kad se završi raspust i društvo bude na okupu.Ostale mame,kako ste?Nato,kako je dete?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 9:07:36   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Jess, baš lepo što ste se upoznale, uživajte! Mi idemo 6.avgusta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 9:17:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ja sam u seoskoj školi. Von, u drugim školama mi nije poceo odmor🤣Prvo sam isla u jednu, da potpisem rešenje za odmor, a sada imam nastavnicko vece u drugoj. Napolju je vec pakleno, a ja klimu nemam u auto. Prokuvacu u povratku. ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 9:43:19   
emicaa
Jutro,poatoji li sansa da maknem ove reklame glupo i dosadne

Jess lijepo,mozete se druziti.Sta bih dala za malo vaseg vremena,ovde treca sedmica bez sunca.Kao da je pocela jesen a jul.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 19:34:44   
Milena18
Dobro veče, mame !
Jess, Maraj, lepo se provedite na moru! 
Pari, da li je T malo manje tužna?
Da, Emice, mirujem jer mi je pre nepune tri nedelje urađen serklaž. Jeste li vi svi dobro? Kako ti je brat? 
Moji odoše na lutkarsku predstavu, ja ću malo da se opustim uz neku seriju. Nešto me glava danas boli. 

< Poruku je uredio Milena18 -- 8.7.2021 19:37:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 20:40:05   
emicaa
Hvala sto pitas,brat od aprila ceka pregled.Ide za dvije sedmice.Nadam se da ce biti sve u redu

Koji si mjesec?Znas li pol?Ostale mame,kako ste

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 20:46:40   
Milena18
Baš dugo čeka brat na pregled, Emice. Nadam se da će se pokazati da je sve ok.


Sutra ulazim u sedmi, a čekamo dečaka. Danas smo M i ja kao učile italijanski, pa mu je vikala kroz stomak "ragazzo" 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 07/21
8.7.2021 22:28:46   
flamingos
Emice,biće sve u redu.Milen,još malo i stiže bata.Da slavimo na našoj rr.Mi provedismo lepo današnji dan.Sad odoše gosti.Evo nas još napolju.Anđela skače po trambolini.Sedim,kuckam,pirka vetar,baš je prijatno veče.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 8:59:11   
flamingos
Dobro jutro.Ovde duva jak vetar,ali je toplo.Ne kao ovih dana,prijatnije je.Nato,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 13:57:33   
emicaa
Jao divno,raduje li se Marta.

Za bratavse nadam da ce sve biti dobro,ali i mama je problematicna.Juce joj je bilo bas lose.Cekam da se javi,obecala je da ce danas ici doktoru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 16:05:23   
Duškić
Jess, Maraj , lep provod.
Kako je danas vrucee.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 19:00:28   
Milena18
Joj Emice, svakakve brige te snašle. A nisi blizu njih, pa ti je još teže. Kada beše idete u Doboj?
Da, M se baš raduje bratu, stalno mu priča i planira šta će sve raditi sa njim. Mislim da će se šokirati kad vidi kolicka je beba i shvati da ne može odmah sa njom da se igra 😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 20:27:50   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke? Danas je bio bas naporan dan, ali lep. Položila sam ispit. Moje devojke su otisle kod mame. Idemo po njih za koji dan kad je mami rođendan.
Milena, bice joj neobicno kad vidi malecnu bebu, ali brzo ce da se navikne. ❤️
Maraj, uzivajte. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 20:33:26   
Milena18
Bravo, Sanjice! Čestitam!


Ovom mom detetu se isplati ovo moje mirovanje  Tata joj samo udovoljava. Sad joj pravi svašta od hrane da bi jela više povrća, danas neku Frozen salatu, malopre leptire od paradajza. Kaže bolje je kad tata kuva, više nemamo ona obična jela kao spanać 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 20:41:34   
Sanjica26 RR
Bravo za kreativnost. Može i posle da nastavi da sprema. Mislim da bi se složila. 😄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 07/21
9.7.2021 20:42:04   
flamingos
Emice,biće oni dobro.Mislim na tebe.Žao mi je svih koji su daleko od svojih...Šta da se radi...Mi do sad bili napolju,all evo sprema se nevreme,počinje da grmi.Uđosmo u sobu.Branki,nadam se ste dobro.Javi se kad budeš mogla.❤Pari,kako ste?Da li se priviklo dete?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 07/21
10.7.2021 13:53:54   
flamingos
Mame,gde sre?Šta radite?Evo ja raširih veš da se suši.Padala je noćas kiša.I danas je prijatno.Duva vetar.Ručak spreman.Usisavala sam itd.Napravih sladoled tortu za sutra.Kasnije da odemo do komšinice.Milena,kako si?Nato,javi se.Nadama se da ste dobro.Mislim na sve vas.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 07/21
10.7.2021 16:10:50   
dddaca
Zdravo mame. Samo da se javim. Ovih dana jedva da sam stizala da citam, o kuckanju da ne pricam.
Sad se ja i dete dosadjujemo u kuci, cekamo da malo zahladni, pa da izadjemo napolje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 07/21
10.7.2021 17:11:04   
pari
Sanjice, super za ispit!

Milena, bravo za tatu, samo nek nastavi :)
Mi smo juče bile u ns, bilo je lepo, došla mi i tetka i brat od tetke sa sinom...porodični dan na Štrandu ..lep nam je Štrand :) Jutros bile kod dr po potvrdu za vrtić za T, hoću da je dam u ponedeljak...makar malo da ide dok smo ovde da se privikava... Skroz se odvikla od vrtića i za mene je strašno vezana... Jutros je plakala da neće u vrtić...kako će biti u ponedeljak 🙄
Sutra rođendan M 😊 ja sam već danas emotivna...na današnji dan mi je pukao vodenjak kod dr na stolu (tri nedelje pre termina) pa pakovanje pa u front...i onda rano ujutru u 4 došao moj M 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 07/21
10.7.2021 19:27:30   
flamingos
Daco,Pari,pozdravljam vas.Pari,znači ti sutra častiš.Duśa mila.Začas obođe godina i eto rođendana.Priviknuće se dete.Drago mi je da se lepo provodite.Uživajte.Ovde se sprema nevreme.Uđosmo u sobu.A taman bilo lepo napolju.Skakala Anđela po trambolini,ja ispih kapućino.Ostale mame,šta radite?❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here