|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
10.7.2021 23:50:53   
emicaa
Pari jel i tm dosao sa vama?Vi sad ostajete 2 mjeseca,ako se dobro sjecam.

Milena,mislice da je igračka,nogu mislit kako ce ga ugnjavit 😊Mi idemo za dvije sedmice,malo mi frka jer je guzva na sve strane.Vec trazim zaobilaznice,jer vec smo naucili gdje budu kolone

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 9:07:48   
flamingos
Srećan put,Emice.Želim vam lep probod.Mi danas imamo goste,pa spremam ručak,itd.Baš je toplo.Ostale mame?Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 10:36:49   
Milena18
Dobar dan, mame !


Da, Sanjice, potpuno se slažem sa trajnim preuzimanjem kuhinje od strane muža. Mada, jutros je pravio palačinke, zadimio celu kuću 😂
Emice, kako ti je mama, da li je išla kod lekara? 
Meni danas dolazi ujak sa svojom majkom, baš ih dugo nisam videla, iako se čujemo često. 
Uživajte u današnjem danu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 11:45:59   
Duškić
Cao, mame! I nama dolaze gosti kasnije pa je akcija. Spremanje, sredjivanje..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 13:01:00   
emicaa
Milena zvala sam je danas,bila u petak i samo joj uzeli krv.Rekla sam joj da sutra obavezno na neuro,jer po njenom ponsanju bih rekla da je imala udar.Skroz nepovezano prica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 15:20:13   
Sanjica26 RR
Emi, dobro sto ce da ide. Ti umes to da prepoznas.


Dobar dan. Moje uživaju kod mojih. Za koji dan idemo po njih. Ja sam juce ceo dan citala belestriku da odmorim od ucenja. S tim sto sam pravila pauzu i cistila deciju sobu, prala sam im posteljinu. Uvece smo mm i ja vozili bicikle. Malo pre smo premestali neki sto, tj. zamenili stari. Trebali smo i da ribamo frižider dok je toplo vreme. Ali ostavicemo za drugi dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 21:55:55   
emicaa
Sanjice pa nije prvi put,zato i znam.Problem je sto je ona nemarna,ja da sam dole odavno bi vec bila kod doktora.

Ovde je danas tako sparno i grozno,osjecam se kao da mi je 70.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 21:59:42   
flamingos
Emicw,i ovde je danas bilo baš toplo.Sad je prijatno.Evo nas napolju.Lepo provedosmo dan sa našim gostima,pa smo  nas dve išle kod komšinice.Mm išao pi maline.Kupio 10 kg.Ostale mame,šta radite?❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 07/21
11.7.2021 22:46:23   
Milena18
Emice, sećam se da si već pisala da mama nerado ide kod lekara, ali se nadam da će sutra ipak otići.
Nama bili gosti, otišli, spakovali smo se u krevet. 
Sutra bi trebalo da odem na kontrolu, ako radi dr koji mi je radio serklaž.
Laku noć, mame. Lepo spavajte.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2021 9:28:01   
flamingos
Dobro jutro.Danas je praznik,neću da perem itd.Dodaću nešto za ručak i danas odmaram,a za sutra imam svašta nešto u planu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2021 9:55:53   
Ana RR
Dobro jutro!

Milena, znači stiže bata user posted image imate li već ime?

Pari, kako ste proveli rođendan?

Proleteo mi je vikend, a dobila sam pa nigde nisam išla. U subotu sređivali kuću, juče odmarali, gledali tenis, pa nam bili prijatelji malo, posle gledali fudbal. Od jutros rade sve tri mašine - i za pranje i za sušenje i sudomašina user posted image treba i posteljinu da perem, to su još dve mašine. Ceo dan će raditi.



< Poruku je uredio Ana RR -- 12.7.2021 22:45:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2021 21:44:50   
flamingos
Mame,gde ste?Pari,srećan rođendan-od srcs vam želim sve najbolhe.Mi smo išli do kume,stara žena,sama.Ostali s i u Beču.Dođodmo,bili napolju,komarci krenuše i uđosmo u kuću.Sad na tuširanje i u krevet.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2021 22:31:25   
Milena18
Flamingos, vi uživate na selu. Verujem da je mnogo prijatnije nego u gradu. Kod nas nije mnogo vruće, ima dosta zelenila okolo, a i u prizemlji smo. Ali sveki na poslednjem spratu u zgradi jedva izdržava. 
Da, Ana, stiže bata 🙂 Imamo ime, mada još nije pala konačna odluka. 
Emice, kako je mama? 
Ja ipak tek u četvrtak idem na kontrolu, što znači da će rezultati tek početkom sledeće nedelje. Ali dobro, i to će proći. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 07/21
12.7.2021 23:15:57   
flamingos
Da,Milena.Uživancija na selu.Za sutra planiramo odlazak na Srebrno jezero.Proćiće i tih par dana do kontrole.Odmaraj i čuvaj se.Ljubi dete.Laku noć.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 7:53:10   
pari
Nikako da napišem...

Super je prošao rođendan, svi smo se okupili, najuži krug i neki drugari, baš je bilo lepo! Moj dečak najlepši 😊 A juče je T krenula u vrtić...plakala je prilično...bila je od 9 do 12.30... danas će opet plakati sigurno...Ja sve to preživljavam, stomak me boli svaki dan...A kako li će tek biti u septembru tamo...
Milena, kako si?Flamingos, vidim da vam je lepo...Emice, je l bila mama na kraju kod dr?Sanjice, Ana druge mame, kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 9:00:36   
flamingos
Pari,drago mi je da je super prošao rođendan.Duša mila,treba vremena dok se privikne na vrtić.Ljubim vas puno.Mi danas idemo na Srebrno jezero.Tamo ćemo i  na ručak.Javljam kako smo putovali.Bog neka nam je u pomoći.Blizu nam je i žao mi da ne ode moja Anđela nigde.Opet,strahujem zbog putovanja.Ali,ona hoće tako da se nadam da bude sve ok.Emice,javi šta je rekao doktor mami.Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 9:43:15   
Tiziana
Flamingos, ja mozda nisam u toku, a sto ne znas da li ce Andjela izdrzati do Srebrnog jezera? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 9:47:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Flamingos, ja mozda nisam u toku, a sto ne znas da li ce Andjela izdrzati do Srebrnog jezera? 


Ne podnosi vožnju-ali nikako.Baš joj bude loše.Ranije je barem povraćala,pa joj bude lakše.Sad je bleda,muka joj,jedva čeka da izađe iz auta.Ništa ne pomaže-ni tablete.Sve živo smo probali.Proćiće i to kako rasti.Ali,za sada su muke.Javljam se kad se vratimo.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 9:52:48   
Tiziana
Mozfa da sedne napred. Ona je sad tu na granivi da bi mogla (ja mislim). Znam da neki ljudi uvek sede napred jer im je pozadi muka. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 10:11:44   
Milena18
Dobar dan! 
Pari, srećan rođendanac, sa zakašnjenjem! Drago mi je da vam je bilo lepo. 
Flamingos, lepo se provedite danas! 
Kako ste, mame? 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 10:12:24   
flamingos
Da,to si u pravu.Ona  napunila 11 godina.Po pravilu ne bi smela napred da sedi dok be napuni 12.Legne pozadi.Muke,ali dobro,izguraćemo i to.A tek ja što ne volim da se vozim...Čujemo se,drugaRRke moje.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 10:26:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

пари, супер за рођенданац.Код мене све по старом. Ишла на пијацу. Напунила фрижидер да не излазим кад деца дођу. Сад ћу да усисам и пребришем кућу и на учење. Почела сам јуче. Два дана одмора, што је много много је🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 10:54:59   
pari
Ja došla kod majstora  za auto za klimu nešto da vidim...

Zakazala sam kardiologa za kasnije. Imam s vremena na vreme aritmije i gubitak daha... Verovatno je na nervnoj bazi ali ajde da odem ...T je i jutros plakala...Preživljavam i brinem se kako će u septembru tamo u nepoznato ....Uh, stalno nešto....


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 07/21
13.7.2021 16:55:23   
flamingos
Pari,muke.Ako,odi da vidiš šta je u pitanju.Mi super putovasmo,extra se provedosmo.Išli smo na ručak,sladoled.Tata i ćera se kupali,ja se sunčala i fotografisala ih.Pokušavam fotografije da postavim,i nikako neće.Mnogo je loš internet.Hvatam signal i dok kuckam,a tek za fotografiju...I to poslednja dva dana.Ranije sam uspevala nekako.Postaviću čim internet bude dobar.Pijem kafu,pustih mašinu da pere.Dete se sredilo u kupatilu i kuliramo.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 07/21
14.7.2021 10:27:21   
flamingos
Dobar dan.Kako ste?Evo ja steđujem kuću.Danas idemo na slavu u susedno selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Ime za decaka
Coconut

Koje vam se najvise svidja?

Damir (11%)

Danilo (38%)

Ognjen (43%)

Davor (8%)


Ukupan broj glasova: 53

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here