Razgovori mama 07/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 14:25:10)

Drage mame stigao nam je JUL.

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma




pari -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 14:26:05)

Ja baš dugo nisam ni čitala ni pisala...Milena, baš mi je drago da si stigla kući, sve je lakše kod kuće...I ovde su paklene vrućine, za danas najavljuju 37... Ali zato sutra kiša i ispod 30...Mi sutra putujemo! Danas krećem da se pakujem polako .. iako sam ja prilično ispraksovana sa pakovanjem, mogla bih u roku od 1h da sve završim...M je baš uzbuđen, jedva čeka... A ja onako, ja volim kad smo zajedno, sad opet neću videti mm 2 meseca...ali dobro, radujem se zbog mojih i zbog drugarica :)
Kako ste mame?Von, vidim da ti uživaš, i treba!Sanjice, Ana, Flamingos, Voci, mama jo i sve druge mame, pozdravljam vas!





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 14:33:27)

Pozdrav pari. Mozda se i vidimo ovog leta, ako se organizujem[sm=smiley1.gif]

Ja leskarim i citam. Sad cemo da rucamo. Ukljucila sam klimu i ne mrdamo.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 14:36:57)

Pari srecan put [sm=bravo.gif]
Hocete dolaziti i do NS?





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 15:04:39)

Hvala,draga moja Pari.Srećan put.Uživajte ovde sa svojima dva meseca,pa se vraćate.Završih sve i dok zahladni da malo odmorim.Jedemo sladoled.Toplo je,ali meni ne smeta.Uveče dugo budemo napolju Da počistim dvorište,operem stepenište itd.





pari -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 19:05:44)

Sanjice, bilo bi lepo :)


Mi ćemo biti u Bg, Ns i Va... Mama jo, dolazićemo na Štrand :)




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/21 (30.6.2021 21:27:18)

Pari super, probacemo onda da se izorganizujemo pa da se i vidimo. Prosli put mi je promaklo kad ste se jess i ti videle 😊




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (1.7.2021 8:50:30)

Dobro jutro.Kako podnosite vrućinu?Pretoplo je,ali nešto se tmuri,možda nas kiša rashladi.Evo me u kuhinji sa drugom kafom,pa odoh da usisavam itd.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





Sanidej -> RE: Razgovori mama 07/21 (2.7.2021 8:30:59)

Da li ste culi da ce beogradski osnovci dobijati besplatne udzbenike i tablete od septembra? Prvi i drugi razred udzbenike, a stariji tablete. Ne znam u kojoj temi da pisem pa sam ovde objavila post.





dddaca -> RE: Razgovori mama 07/21 (2.7.2021 8:46:59)

Dobro jutro! Najzad je malo svezije napolju. Samo da vidim kako ste. Sanjce, kako ledja?
Sanidej, nisam cula za to. Lep gest svakako, ali bilo bi jos lepse kad bi ta akcija obuhvatila i ostale gradove i dela u Srbiji




Sanidej -> RE: Razgovori mama 07/21 (2.7.2021 9:12:38)

Jeste, na to se i zale ljudi u smislu da se samo odnosi na beogradske osnovce.





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (2.7.2021 9:54:12)

Sanidej,čula sam.Jeste lepo,ali tako bi trebalo i u ostalim gradovima.Kao da ne živimo u istoj državi.Prijatnije je,lakše se diše nakon kiše.Nije bilo struje.U par navrata nestajala,dolazila.Zamesih testo da pržim kolače na ulju,postim,a i moji vole.Nadam seda ste dobro.Pozdrav svima.❤





mati -> RE: Razgovori mama 07/21 (3.7.2021 9:46:07)

Hej, majke moje drage!!!
Nije me bilo dugo, vidim ni Pari. Ušla sam u mašinu i ubrzani tempo. Nisam ni čitala, obicno bar to stignem. Kako ste, kako dečica?
Grlisa za sve..




Tiziana -> RE: Razgovori mama 07/21 (3.7.2021 10:54:39)


Idu izbori, treba obezbediti glasove u Beogradu. ''Delice'' i sakom i kapom

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Jeste, na to se i zale ljudi u smislu da se samo odnosi na beogradske osnovce.








flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (3.7.2021 12:55:40)

Dobar dan.Pozdrav iz kuhinje.Nadam se da ste dobro.Ovde počinje kiša da pada.Pari,Ivanka,Nato,Fil i sve ostale mame ,mislim na vas..❤





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (3.7.2021 22:44:27)

Mame,šta radite?Milena,kako si ti?Fil,ako čitaš pogledaj u pp.Jedno pitanje za mame.Da li je neka od vas u kontaktu sa Fil i ima li njen broj telefona?Bila bih vam veoma zahvalna ako biste mi u pp napisali.Unapred zahvaljujem.Ovde pada kiša,pa stane i tako u krug.Sredismo se za krevet i kujem sutrašnje planove.❤





pari -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 0:33:55)

Mi stigli! Put prošao super. Ali zato je večeras T plakala jako dugo i tužno za M jer je on otišao kod tate...a onda i ja...

Nerazdvojni su bili ovih 6 meseci...jako je tužna, a ja ne znam šta da uradim da je utešim...
Laku noć mame...




mama Jo -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 8:52:55)

O, pari... Pa da, velika je to promena sad za nju, ipak je jos ona mala da bi sad razumela. Nadam se da je danas bolje...
Koliko ostajete?

Milena, kako si ti?
Ostale mame, kako ste?.pozdrav svima!




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 9:26:04)

Dobro jutro.Pari,duša mila.Navkli su da budu zajedno.Ljubim vas puno.Lepo se provedite.Evo da završavam u kuhinji,pa odoh da sredim kupatilo i da peglam.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 12:05:09)

Dobar dan žene.

pari, mala je ona. Zato tako i reaguje. Poljubac za vas dve.
Mi smo se vratili sa službe. I brzinski sam stavila rucak. Dolaze nam moja sestra sa decom i mama. Deca ne znaju.Deca namestaju krevete. Ja sam juce ribala. Krupne poslove ne radim nedeljom kad je crveno slovo. A iz principa ne radim😁




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 12:18:56)

Dobar dan, mame !
Pari, koliko M ostaje kod tate? T navikla da bude stalno sa batom, dušica 🙂 
Mi se jutros zezali, M dovikne bati nešto kroz stomak, a on odmah mrda. Sva se raznežila. 
Sanjice,  ti beše uskoro imaš ispite? 
Hvala što pitate, drage, dobro sam, samo sam i dalje zabrinuta. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 12:41:38)

Milena❤Ljubi je puno.Hajde da peglamo.Muzika lagano svira i krećem.Les,sve pomislim i za vas da zapitam,pa zaborvim.Jeste li dobro?





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/21 (4.7.2021 12:58:03)



IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan, mame !
Pari, koliko M ostaje kod tate? T navikla da bude stalno sa batom, dušica 🙂 
Mi se jutros zezali, M dovikne bati nešto kroz stomak, a on odmah mrda. Sva se raznežila. 
Sanjice,  ti beše uskoro imaš ispite? 
Hvala što pitate, drage, dobro sam, samo sam i dalje zabrinuta. 





Milena, ove nedelje😄 Drugi deo grckog. Sad sam pustila neku pesmu na grckom i kažem bas mm, haha znam da prevedem. Sad prelazim tekstove. Bila sam ja spremna i kad sam prvi deo polagala i prijavila, ali se izgleda se prof.zbunila i predala mi je indeks. Kaže zasluženo 10, vidimo se na grckom 2. Bas mi je bilo neprijatno, da joj vracam indeks. 




pari -> RE: Razgovori mama 07/21 (5.7.2021 6:15:59)

Milena, on ostaje praktično celo leto tamo...doći će tri puta ukupno kod nas... T ne razume ništa, nije joj jasno kako on sad nije tu, kako ne možemo da odemo po njega... Malo se zaigra pa viče da hoće njega... Baš je teško...


Ja nešto osećam donji deo stomaka, da li je bešika ili su jajnici... Opet nisam dobila već 6 nedelja...ne znam da li je to ili sam se nešto prehladila... Bolucka me malo od jutros...U 5 sam se probudila...




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/21 (5.7.2021 10:13:25)

Pari,da,mala je i ne razume.Možda si se prehladila.Lepo se provedite.Evo da završavam u kihinji i da se pakujem za grad.Večaras odlazimo da pazarimo u Lidlu i sutra rano da ustanem da ispazarim ostalo za"Divan dan"i vraćamo se u selo.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>