|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
2.3.2017 14:36:44   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Emice i ja imam problem a mitiserima,i drugarica je kupila tu crnu masku. Obe smo probale u nikakav efekat nije imala maska.
Boljim efekat ima običan neki piling nego ova maska.

Probala sam sinoc da napisem, ali ne mogu sa moba.

probaj za mitesere onu home made masku od želatina i mlijeka. Ima na netu recept. Super je, meni je diglo neke iznad usana...

Jedna kašika želatina se pomiješa sa oko 2 kašike mlijeka i stavi u mikrotalasnu na nekih 10ak sekundi. Naneseš na lice i sačekaš da se osuši i povučeš. Nemoj previše da čekaš jer može da se stvrdne jako. U tom slučaju moraš da je opereš vodom.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.2.2018 1:06:56   
Srecko47E
Da,ta maska je sjajna.
Razmera 1:1

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
24.2.2018 2:19:41   
mama Jo
☺ probacemo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
25.2.2018 1:41:47   
Srecko47E
Bolja stvar i od crne maske ali i on pinceta za mitisere provereno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
12.7.2018 21:52:59   
Rosita
Sta je dobro za pranje lica ako imam mitisere? To su oni potkozni beli. Nekad se pretvore u aknu. Pojma ja nemam sta meni odgovara. Ja nemam naviku da mazem kreme. Tek, tek uvece, reeetko. Preko dana cc kremu koristim. Vidim da je sanjalica pohvalila mixu anti imperfection. Mislim, trenutno perem lice bebecim gelom za kupanje, od kad je meni nestao za liceuser posted image . Grozna sam. Slatkiše obožavanuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 11:41:36   
emicaa
Ima li ijedna od vas ili je nekad imala akne Ja vodim opasnu borbu zadnjih pola godine.Krme koje koristim ne pomazu,iako su svi drugi prezadovoljni.

Ima li ikakav savjet

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 11:45:23   
MamaNecaVo
Meni je u borbi sa aknama pomagao jedino klindamicin losion.Spasio me je i generlano godinama nemam problema sa njima,a bilo je strasno.Ledja,dekolte,lice,vrat...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 13:47:17   
mama Jo
I ja vodim borbu. Letos je bilo gadno. Ne znam uopste od cega su mi tako buknulu. Dermatolog mi prepisala neki gel za ciscenje, ne znam ni kako se zove iskreno, nisam ga ni uzela jer mi je rekla da je najbolje da dodjem kad prestanem da dojim ako i dalje budu tako upaljene.

Evo sad ima nekih 10tak dana kako vise ne sikimo. Jeste bolje, povlace se, ali mi je taj deo i dalje bas mastan. Najvise mi na celu izlaze. Oko ng recimo sam mislila da odem da mi opet pogleda.

Gde ih ti imas?
NAm je l'si ti povezala od cega su ti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 14:45:01   
emicaa
Kod mene celo,brada i oko nosa.T zona.Nemam pojma,kontam da mi antibaby pilule vise ne odgovaraju ali tek u januaru idem doktorici.Ljetos mi je dermatolog dao neku kremu ali su i pored nje izlazile stalno.Onda sam cula za ove kreme sto sad koritim,svi su prezadovoljni samo kod mene i dalje isto



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 14:51:28   
mama Jo
Joj ne znam... ali znam da je bas uzasan problem, jer ga i sama trenutno imam. Meni se pre 5 godina desilo slicno, ali kada sam se vratila sa mora, i najverovatnije mi je tada bila reakcija na preterano izlaganje suncu (tada sam bila devojka i przila sam se najstrasnije). Tada sam bila kod 3 razlicita dermatologa, dobila 3 dijagnoze i 3 terapije 😏
Nista mi nije pomoglo.
U jednom momentu sam sve te kreme (cak sam i antibiotik pila) batalila, i proslo je samo od sebe. Ali trajalo je bas dugo, godinu dana sigurno.

Sad opet... evo isto vec mozda pola godine. Da li su hormoni, ili sta nemam pojma.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 14:59:53   
emicaa
Ja kad ne pijem ab pilule imam problema sa kozom,zato sam ih i pocela piti da to sredim.Sta se sad desava pojma nemam.Puder ne stavljam da kauem da je od toga,a necu da njime samo sakrivam.




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
20.11.2019 23:25:54   
MasnaMasnica
Ja i dan danas cistim lice klindamicinom. Iako nemam problem cista mi je koza ali navika, ja se kunem u njega.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 8:50:11   
emicaa
Masnice ja nemam pojma ni sta je to,ni kako doci do njega.

Poslu cu pisati dermatologu,da me preporuci nesto drugo ili da napravim termin da odem 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 9:48:24   
Mirko Svirko
Ja sam jedan period imala bas problema. I svasta sam koristila vise ni ne znam sta.. neke pravljene kremice,sebamed,puzzle, garnier, nivea, cink ..Najbolje i ono sgo se secam da mi je pomoglo je klindamicin gel. Sada imam problema pre ciklusa ali ne bude u tolikoj meri. Neko mi je rekao i za koristi ovu kremu
https://www.vichy.rs/NORMADERM/linija/r1350.aspx?gclid=Cj0KCQiAiNnuBRD3ARIsAM8KmlvaoesI-TfPCRatXes_t_Lu5BlV-V3atfDkyaFqN07O7hv81L9k-YkaAr0mEALw_wcB

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 9:49:52   
MasnaMasnica
Emice zo imaju drzavne apoteke one prave ako postoji nacon da ti se moze poslati rado cu ti poslati bocicu dve.

A skoro sam na netu procitala za jedan gel kazu da je dobar pusticu  ti sliku sigurno ima kod vas.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 9:50:46   
emicaa
Mirko i ja sam vidjela kod nekoga za ovu liniju od vichy.Ali nigdje nisam nasla iskustva ostalih korisnika.Posle sam procitala da je noviji proizvod.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 14:22:46   
mama Jo
Klindamicin se moze nabaviti u apotekama? Koja mu je cena znate li?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 14:36:14   
Mirko Svirko
Emice probaj sa klindamicinom.. ili ako andjes po apotekama taj vichy uzorak da vidis kako reaguje koza

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
21.11.2019 16:09:05   
MasnaMasnica
Mama jo kod nas je oko 300 dinara  to je losion sipas na tufer i cistis lice jutro vece.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 0:40:55   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Klindamicin se moze nabaviti u apotekama? Koja mu je cena znate li?

Da, s tim da se nekad saceka koji dan jer se pravi.Nudice verovatno i zamene,nikako.
I uzmi blazi,nikako onaj sa vise % alkohola.
Uzimala sam ga na VMA na recept,pa cenu ne znam,mada eto vidim da pise da je oko 300dinara.

Sustina je da se svako vece lice prvo ocisti,pa se tuferom nanosi losion,ne previse.Ako ima izritiranih bubuljica moze se desiti da pecka.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 8:25:13   
mama Jo
Hvala vam drage. Probacu sigurno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 9:02:31   
emicaa
Mirko ali ne zivim tu da ga mogu kupiti.A i uzorak od ovog nebi mi nista znacio,nebi se vidjela nikakva razkika za tih dan/dva koliko bi trajao uzorak



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 9:22:10   
emicaa
trazila sam na googlu taj lijek,svugdje nadjoh da je to antibiotik koji  se koristi samo neko vrijeme i ne na cijelo lice nego samo na mjesto gdje je potrebnoI naravno nikako ne koristiti na svoju ruku nego samo po preporuci dermatologa 😏



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 9:46:20   
MasnaMasnica
Mebi je to dermatolog dao jos u pubrtetu i od tada ga u kuci  stalno imam kod nas se uzima bez recepta. 



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
22.11.2019 10:49:28   
Duškić
Klindamicin je odlican.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here