|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
25.8.2021 10:43:04   
dddaca
@Dunja sad videh da si pisala na temi Pitajte pedijatra i da ti je dr Julka preporucila uzimanje probiotika, a ovi u cg immuno cink. Ako mislis da bi ipak trebalo da dajes i cink neko vreme, probiotic junior ga sadrzi. I cink i bulardi, a dostupan je i u kesicama posto je jos mala za kapsule. Ja sam joj davala dok je bila mladja i to spricem, tako mi je bilo sigurnije da ce sve da popije.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 08/21
25.8.2021 16:23:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Gde ste mama? Kako ste?

Dan je stvoren za spavanje. Uskoro nam stiže čika da nam ocisti garnituru. Dobila sam danas neplanirano od muža rolere😁Kupovao je T patike, a trebalo je još nesto da bi dobili veliki popust. I Sofi predloži rolere. Taman može i T da ih vozi, jer su njeni mali. Sofi ih je nasledila. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 08/21
25.8.2021 16:45:02   
dddaca
Sanjice, super za rolere. Sad zajedno da vozite

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 8:54:31   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Pijuckam kafu pa da budim sina. Danas cemo okreciti njegovu sobu. Maca je u vrticu pa cemo polako. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 8:57:50   
Duškić
Dobro jutro. Ja kuliram, deca spavaju. Pustih ih danas da odmaraju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 9:52:28   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,srećno krečenje.Duškić,ako,neka spavkaju deca.I moje dere sad ustalo.Ja u letnjoj kuhinji sa drugom kafim.Založila  sam šporet da spremam ručak.Mašina pere.Zahladnelo je.Grejalicu uključujemo u kući.Pari,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 10:15:52   
Milena18
Dobar dan, mame!


Pari, Ana, kako ste? 
Sanjice, bravo za muža! I ja sam se dogovorila sa detetom da kupim rolere, pa da vozimo zajedno za neki mesec. Samo što ja nisam nikad ranije vozila. Klizala sam na ledu davno, ne znam je li slično.
Kod nas sve standardno. Još nismo odlučili kada da šaljemo M u vrtić. Žao mi je da ne ide, ali kako ja još nisam mobilna, malo nam je teže da se organizujemo. A i vrtićki virusi kad stigne beba... Kako ste vi koje ste imale bebu u isto vreme kad i vrtićko dete radile? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 12:04:57   
dddaca
Zdravo mame! Smrzla sam se juce, ali niukako da ukljucim klimu. Danas je vec malo bolje.
Milena, mene dete juce pitalo da je vodim na klizanje kad dodje zima. Ja rekoh ok, a na klizaljke sam jednom u zivotu stala pre petnaest godina, a i tad je bilo neslavno. Valjda ce da zaboravi do zime

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 12:10:02   
Ana RR
Ola user posted image

Milena, mislim da je jako slično i ako umeš da klizaš, ne bi trebal oda ti bude teško sa rolerima.

Meni je nos i dalje pun, ja više ne znam odakle to izlazi. Ovako sam ok, mm isto. Mare se manje žali na stomak, dajem mu iberogast kapi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 13:16:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan mamite. Ja od jutros ne stajem. Škola, trci na pijacu. Sad sam oribala kucu, s obzirom da je mm podigao tepihe zbog pranja garniture onda sam sve detaljno ocistila. Aj kad vec cistim, onda i kupatilo. I sad zavrsavam rucak



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.8.2021 15:34:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 13:18:32   
Sanjica26 RR
Milena, slicno je kao klizanje. Samo napred. Naucices. Par puta ces da padnes😁i posle ces voziti bez problema. Ja sam uz ove rolere dobila i dodatak za klizaljke. 😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 15:40:13   
Maraj
Dan mame. Milena, ja bih pocrla da je saljem u vrtic, pre nego sto stigne beba. Koliko god da i ona jedva ceka prinovu, bice tu doze ljubomore. Da ne bude da je saljes u vrtic, kad se porodis, a ti ostajes kuci sa bebom..svastq ce ona da umisli u svojoj glavici...
A.i tebi ce trebati odmora. Ja sam spavala koliko-toliko, sa bebom tokom dana. Svakako sam bila izmorena od nocnog ustajanja, a znacilo mi je da malo zažmurim i tokom dana... I tebi i njoj ce biti bolje, da je u vrticu, al mislim da treba da je das ranije, ne da cekas da dodje beba, pa tek onda da je das...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 15:41:40   
Maraj
Sto se vrtickih virusa tice, L je doneo boginje, kada je S imala 6 meseci...tako da smo i to tada "pregrmeli"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 18:00:15   
Milena18
Slažem se da je bolje da krene pre nego što beba stigne, Maraj. Mi smo i mislili da krene krajem avgusta, kao i svake godine. Ovaj moj serklaž je sve poremetio. Mm počinje da radi sledeće nedelje i sigurno neće moći svaki dan po nju, to nam je problem. Ali možda kad doguram do 36. nedelje, pa ja da idem po nju kad je on na poslu. 

Što se klizanja tiče, ja sam klizala baš davno, još kao student, tako da je pitanje koliko znam 😄




(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 08/21
26.8.2021 20:46:14   
Maraj
Milena, ne mora ni da ide svaki dan
Samo nek krene. Da ne pomisli posle, da je saljes u vrtic, da bi ti bila sama sa bebom... i sta jos moze da joj se mota po glavi...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 6:37:53   
pari
Da, slazem se sa Maraj, ako moze sto pre da krene pa makar dva puta nedeljno... M je imao 4 godine kad se rodila T, isao je u vrtic i pre toga i posle...i bio je ljubomoran na nekom nesvesnom nivou...noje mi bilo lako da prihvati da je tu beba oko koje je mama stalno...

Mi smo dobro, da kucnem u drvo. Juce se videle sa moje dve drugarice i njihovom decom. Ja se ošišala prilično. Vidim kiša ova tri dana, trebale bismo u Va i Ns. Još 6 dana pa idemo...Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 7:40:08   
Queen Lady
Jutro mame, ja samo da mahnem. Kako ste, nisam bas u toku u zadnje vreme.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 9:11:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milence, slažem se sa devojkama za vrtic. Ja odoh da sredjujem kucu, polomicu se danas 😁



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 9:13:24   
Milena18
Jutro!
Pari, super što ste bolje! Ma i ja sve to mislim, što se tiče emocionalnih reakcija. Da je redovna situacija uopšte se ne bih mislila. Ali nama baš nema ko da uskoči da je uzme kad mi ne možemo. Verovatno ćemo i uraditi baš tako kako predlažete, pa neka ide kad možemo da se organizujemo, bolje i to nego da je stalno kod kuće sa mnom.
Kako ste, mame?
Ivana, jeste li završili krečenje?
ima li Jess, nešto mi se čini da se nije skoro javljala?



< Poruku je uredio Milena18 -- 27.8.2021 9:15:14 >

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 10:25:24   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam nahnem i nastavljam gde sam stala.Pari,dtago mi je da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 10:54:15   
IvanaSK RR
Milence, naravno. Ide kad moze, kad ne moze, ne moze. Krecili smo samo sobu od sina,al dovoljno da je haos u stanu. Tepisi su nam na pranju, stizu danas. Igracke malo da sredim. Da napravim i kolac za sutra, doci ce zaova sa muzem i cerkom. Jastuke perem i susim u masini, prostirke da operem i ves da vidim da mi ne ostane mnogo.. U suštini, da završim sta imam danas, sledece nedelje počinjem da radim. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 12:40:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ivana i ja sam dohvatila deciju sobu. Samo ne krecimo. Svakako ima što šta da se sredi. 😁 Sad je T nastavila, jer ne znam sta joj treba, a sta ne treba. 

Ali pravim pauzu.Milena, vodite je kad možete. Velika je M. Tako da nece biti velike ljubomore. T je bila dosta mlađa, pa nije pokazivala znake ljubomore. Bas je bila pažljiva prema Sofiji. A s druge strane i mi smo se trudili da je ne zapostavljamo. Imali smo vreme za nju. Tako da ce i kod vas biti ok. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 13:12:48   
Bambino1
Pozdrav mame i od mene. Jutros sredjivala kucu kao i vi, pa sada da napravim nesto slatko da se pocas_timo za rodjendan. 🙂

U kuci posla uvek ima, bebac uci sam da jede pa posle svakog obroka brisanje kuhinje jer pola hrane zavrsi na podu. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 13:14:58   
flamingos
Ivana,sreećan rad.Mene čeka sređivanje stana.Neka čeka.Kad budem u gradu srediću.Da koristimo još dane na selu.Evo sredih kuću,ručak spreman.Sad čekam komšinicu da dođe.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 08/21
27.8.2021 13:19:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Pozdrav mame i od mene. Jutros sredjivala kucu kao i vi, pa sada da napravim nesto slatko da se pocas_timo za rodjendan. 🙂

U kuci posla uvek ima, bebac uci sam da jede pa posle svakog obroka brisanje kuhinje jer pola hrane zavrsi na podu. 🙂
Kad je i kome rođendan?Kome god da je-neka je srećan.Posluži nas na našoj plaži,valja se,da častiš.U isto vreme smo pisale,pa naknadno videh poruku.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here