|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 13:27:32   
dddaca
MamaJo, sto nisi za rodjendaonicu? Zbog korone? Da li si razmisljala o rodjendaonici na otvorenom?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 13:53:00   
mama Jo
Ne, ns zbog korone, zbog para 😂
Sve mi je tako skupo, pa onda razmisljam sta sve mozemo za te pare kupiti, a ona tek sad zapravo krece u vrtic, pa nema nesto puno drugara jos uvek... Samo par njih, i par rodjaka. Ali znam da ce to njoj biti sve super, pa se sad bas premisljamo sta da radimo...
A svakako bi u nekoj na orvorenom jer ce biti lepo sigurno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 15:37:07   
Sanjica26 RR
Ako možete na otvorenom odlicno bi bilo i najuži krug prijateljа. Ja bih tako radila, ali deca su na zimu rodjena. 😄


Ja sad izađoh iz kuhinje, ali brzo se vracam. Imam još nesto da spremam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 16:55:37   
dddaca
Razumem MamaJo. Kako god da odlucite, ne sumnjam da ces organizovati super zabavu za decu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 17:05:08   
flamingos
Mama Jo,razumem te...Opet,kad će,ako neće sad.Raduju se dok su mali.Deca ko deca.Začas porastu.Mi planiramo kad krenu u školu par drugara sa kojima se druži i kod kojih ide da vodimo u piceriju ili gde već,videćemo.Da jedu i piju šta i koliko žele i gotovo.Kući joj dolazila najbolja drugarica,a sa njenim roditeljima se i privatno družimo.Leto je,mi na selu,a i drugari kud koji,mili moji.Pa kad krenu u školu videćemo.Samo da ne krene opet neka propast sa virusima.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 17:31:08   
IvanaSK RR
Mama Jo, onda pravite sledeće godine u igraonici kad bude bilo vise drugara :)

Mi smo danas bili na Adi. Uskoro će sestra i njen sin kuci pa koristimo svaki minut. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 22:26:34   
Sanjica26 RR
Ivancice, tvoja rođena sestra je došla ili sam nešto pomešala?
Mi smo imali goste. Nesto me glava boli. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 08/21
7.8.2021 23:14:31   
Milena18
Veče!
I mi smo imali goste i večeras. Bili smo u dvorištu baš dugo, ja i nekom poluležećem položaju na ljuljašci, sva sam se ukočila. 
Sanjice, dolazite na Festival balona? Moji planiraju sutra uveče da idu, za mene naravno nema mrdanja. 
Obećala sam M da ćemo sledećeg vikenda ona i ja malo prošetati, tada ću biti već u 33. nedelji. Navikle smo nas dve da izađemo iz kuće i lutamo po gradu satima, nedostaje nam obema to. 
Mama Jo, ako biste pre na otvorenom, možete i da organizujete piknik u nekom parku ili na izletištu. Ako nemate mnogo drugara koje biste zvali, to ne bi bilo komplikovano organizovati. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 8:26:17   
pari
Mama jo, baš sam o ja htela da predložim...u parku ili na igralištu zauzmete jedan deo, uzmete neke balone, još nešto, kupite nešto malo grickalica i tortu i to je to...

Meni je T bolje, odnosno ona je već prvi dan posle napada kašlja bila bolje, nikad nije ni kašljala. Još danas inhalacije pa prekidamo.Nama mm otišao juče, ona stalno pita kad će doći, ništa joj nije jasno.Moji će doći malo danas da nas vide...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 9:34:05   
flamingos
Super Pari kad je dete dobro.Uživajte sa svojima.Ja oko doručka,ručka,pa da pravim tortu za sutra,godišnjica nam je.Večeras da usolim meso i da sutra roštiljamo.Dete spava.Nadam se da ste svi dobro.Želim vam prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 9:47:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Pari, super sto je bolje.

Sanjice, moja sestra od tetke. Ona zivi u Nemackoj od pre par godina. Nismo se videle dve godine. Inace smo bas bliske, kao rodjena sestra da mi je. Njen sin je četiri meseca mladji od mace. Volela bih da zivimo blize, bas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 10:54:56   
dddaca
Dobro jutro!
Sinoc sam bas kasno legla. I bas kad sam se spremila da spavam, vidim da mi ostao ves u masini. Zavrsila masina jos oko 10, ali zaboravih da ga izvadim. I onda u jedan sat nocu sirim ves po terasi...Pari, super sto ste bolje i sto je kasalj prestao. Ivana koliko jos ostaju? Sigurna sam da uzivate i vi, a i deca.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 11:05:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima i srecan praznik.

Milena, icicemo na balonijadu. Meni se nigde ne ide, ali ajde zbog dece. pari, super sto je maleni bolje. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.8.2021 11:06:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 11:55:28   
vonavoj
Gde ste mamike,s vremena na vreme vas iscitam,ali nemam sta specijalno da pisem...radim,za decu se snalazim ko ih cuva..sad su bili 5 dana kod babe i dede,uspeli su da izdrze..

Malo smo mm i ja skitali,pa sredjivali kucu,uzeli im nove stolove za skolu,okrecili sobu..sad spremam rucak i stizu deca.Sanjice,sto ti se ne ide nigde?Milena,jos malo pa mozes u set_nju!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 12:11:13   
IvanaSK RR
Dddaco, otisli su sinoc za Pančevo. Za Nemacku idu u petak.

Sanjice, srecan i tebi praznik. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 12:48:13   
Sanjica26 RR
Von, naišao je takav period. Procice. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 23:05:57   
Sanjica26 RR
Milena, kako su se tvoji proveli?

Mi smo sad stigli kuci. Mnogo vam je lep Kruševac. Mi smo iskoristili dan za još nešto. Obisli narodni muzej i crkvu Lazaricu.😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 23:51:42   
dddaca
Vidim pisete o festivalu balona, ali nije mi palo na pamet da pitam sta je to. Mislila sam da je nesto za decu, obicni baloni na naduvavanje. Tek sad sam izguglala. Ovo je sjajno! Da li je moglo da se leti balonom?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 23:54:31   
Sanjica26 RR
Nažalost, nismo uspeli☹️ Krenulo je nešto po zlu. Malo vetra, pa su cikini pomocnici nešto pokvarili. Cikica se iznervirao i spakovao balon. Da smo barem juce dosli. Ali dobro. Sta da se radi. Ne zavisi od nas. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 23:55:55   
dddaca
Da li se to odrzava svake godine?
Ove nismo znali, i sad mi je bas zao

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 08/21
8.8.2021 23:57:50   
Sanjica26 RR
Svake godine se održava. Ogroman je balon. Prvi put sam videla u svom životu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 0:08:05   
dddaca
To je super. Deca su sigurno bila odusevljena

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 0:12:22   
Sanjica26 RR
Da, jesu. Vise srece drugi put.🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 7:52:57   
dddaca
Dobro jutro mame! Kako ste?
Ivana, bas steta sto su tako kratko ostale

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 08/21
9.8.2021 8:26:58   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,da,teško je to kada ste daleko.Znam...Evo pijem kafu,pa odosmo da pečemo roštilj dok nije krenula veća vrućina.Danas nam je godišnjica-28 godina braka.❤Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here