RE: Razgovori mama 08/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 9:32:35)

Dobro jutro. Ja pijem kafu i lakiram nokte 😁 posto nisam kupila aceton lak na nogama i rukama ce biti druge boje 😅





flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 9:37:48)

Donro jutro.Lepo Ivana.Lakiraj nokte i uživaj na odmoru.Šta rade ostale mame?Ja u kuhinji sa drugom kafom.Da završavam šta imam,pa da se polako pakujem za grad.Sutra idemo,pa da ponesem koje šta.Prolaze dani.Još malo i selimo se u grad,kreće škola.Uživajte sa dečicom na raspustu.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 10:46:49)






Dobro jutro. Srecan praznik svima. Sofi i ja smo se vratile sa Liturgije. T je boleo stomak. Mm služi u manastiru. Nesto mi je bilo loše. Tacno se pred ciklus poremeti organizam. 
Ivana, uživaj. Ja cesto tako radim. 🤣




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 11:31:48)

Ćao mame, samo da vam mahnem 🙂


Lepo provedite dan! 





Maraj -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 12:37:58)

IZVORNA PORUKA: dddaca

Maraj, kako ste danas? Nadam se da ste bolje



Hvala daco, da bolje smo, al i dalje nije skroz stalo. Valjda ce danas... bar me stomak i creva, ne bole kao prethodnih dana.
Mi kuci. Isli na brzakq s decom do lidla. Moji spavaju, ja kuvam sladak kupus. Cini mi se i ja bih legla....al moram da zavrsim kupus.
Ivana, ja mazem na nogama. Na rukqma ne znam kad sam zadnji put. Najcesce stavim bezbojni, samo da se malo presijavaju. U boji kad stavim, izgule se za jedan dan... nemam vise ni zivaca ni vremena , stalno da lakiram. Kad sam bila bez dece... nisam nikad bila bez laka na noktima...




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 14:15:55)



IZVORNA PORUKA: Milena18

Ćao mame, samo da vam mahnem 🙂


Lepo provedite dan! 


Mašem i ja tebi i isto želim da lepo provedete dan.❤





dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (15.8.2021 16:44:48)

Zdravo mame! Danas sam bas dugo spavala. Ustala posle 10, dok smo popili kafu, doruckovali, vec je bilo 12. Ali bas mi je prijalo da nigde ne zurim.
Slusam sad vremensku prognozu. Kazu do kraja sledece nedelje temperature prijatne, oko tridesetog podeljka. Ko bi rekao da ce nam trideset stepeni biti prijatna temperatura [sm=smiley36.gif]
Maraj, drago mi je da vam je bolje.
Flam, priblizio se povratak u grad.
Ivana, i kod mene situacija sa lakom kao kod Maraj. Odustala sam od mazanja bas zato sto nekad nemam vremena da ga popravljam, a ne volim kad se ljusti i izgleda neuredno




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 6:33:05)

Dobro jutro.Da Daco,približava se povratak u gead.Da popijem kafu,pa da se spremamo.Za ranije da odemo do grada.Imamo svašta nešto da pozavršavamo.Javljam se kad se vratimo.Nadam se da ste dobro.Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤





vocicana -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 7:35:29)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja pijem kafu i lakiram nokte 😁 posto nisam kupila aceton lak na nogama i rukama ce biti druge boje 😅



HHahahhaa, ravo Iv,, moj covek, ja sa ful opremom imam azlicitu bou na rukama i nogama.
Dbro jutro mame, ja na oslu, doruckovala, da podignem fizioloski sistem, sada na ispiranje mozga do 15 h.
Blizi nam se moreeee, ako da sam bas srecna.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 8:45:39)

Dobro jutro.

Maraj, tako je i kod mene. Samo sam sad na godišnjem pa zato malo i nokte na rukama sredjujem. Upravo sam kupila aceton 😁




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 11:08:41)

Voci kad idete?




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 17:19:28)

Voci,super.Da se malo odmorite.Uživajte na moru kad god da odete.Pretoplo je.Umorna sam samo tako.Prvo sam išla da zavrśavam šra sam imala po gradu.Pa Anđela i ja odemo do stop šopa.Nakupovasmo garderobe za obe;svratismo i do Lidla.Popakovasmo se i dođosmo.Srećom pa nam auto stajao u garaži u gradu i držalo nam baš dugo hladovinu.Super putovasmo i to po najgoroj vrućini.Šta radite mame?Da malo odmorim,pa kad zahladni odosmo u dvorište.Da čistim i dugo sedimo.Budu prijatne večeri,malo komarci dosađuju,ali nema veze.Tu je CortinaT krema.❤





Bambino1 -> RE: Razgovori mama 08/21 (16.8.2021 17:43:17)

Pozdrav mame i od mene. Evo mi kuvamo slatko od smokvi. 🙂 I borimo se sa alergijom, ali nas ona ipak pobedjuje. 😔





Maraj -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 7:43:16)

Jutro mame.
Bambino[sm=bravo.gif] divno. I moja mama ga pravi svake godine. Sad jos nije nasla smokve, koje joj odgovarqju.
Ja skuvala kafu. Deca odose u vrtic...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 7:48:06)

Pozdrav svima. Milina je napolju. Moje spavaju. Ja ucim. Kad ce penzija🤣 samo da mahnem i odoh.


E da, moja mama je pravila prošle godine i to samo zbog mene jer volim. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 8:20:26)

Dobro jutro! Sinoc smo bile u luna parku. Dok je vecerala i spremila se za spavanje, bilo je bas kasno. Posle dok sam se i ja spremila, prodje vreme. Sad sam bas pospana.
Da, slatko od smokava je savrsena stvar. Nisam ga jela bas dugo.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 8:41:40)

Dobro jutro. Mi smo se sinoc nešto zapricali sa sinom pa zaspasmo tek oko pola dvanaest. Tj. maca tada, a mi i kasnije. Dobro je jutros i ustala za vrtic. Ja sam se budila, znojila, nigde vazduha a otvoreni prozori. Na kraju sebe nateram da ustanem i ukljucim klimu.




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 10:08:00)

Daco,super za luna park.Ivana,da,baš je težak vazduh,pretoplo je.Moje dete još spava.Ja u kuhinji,pečem bele makarone i pijem drugu kafu.A što se tiče smokvi-mi ih ne volimo.Iskteno,moji uopšte slabo jedu bilo koje slatko.Svi volimo džemove.Ja volim slatko od dunja i grožđa.Pozdrav svima.❤





dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 10:18:48)

Uh, Flam, slatko od dunja i grozdja [sm=smiley27.gif] I od tresanja je super, a ni sljive ne odbijam.
Meni su i smokve super. U bilo kom obliku - suve, sveze... Samo da su dobro zrele ako su sveze. One velike, krupne su super kad dobro uzre




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 11:11:01)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Uh, Flam, slatko od dunja i grozdja [sm=smiley27.gif] I od tresanja je super, a ni sljive ne odbijam.
Meni su i smokve super. U bilo kom obliku - suve, sveze... Samo da su dobro zrele ako su sveze. One velike, krupne su super kad dobro uzre
Kako ko voli.Ukusu su nam različiti.A ja sam ti tek specifičan slučaj.Evo npr.svi vole kokos-ja ne.Moje dete i njen tata obožavaju kokos,pa kad pravim"Ruske kape",njima valjam u kokos a sebi ne.🙄




Queen Lady -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 12:06:00)

Zdravo mame, evo i mene posle krace pauze. Da li se spremate za skolu? Mi krecemo u I razred, pojma nemam sta nas ceka...




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/21 (17.8.2021 14:17:20)



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Zdravo mame, evo i mene posle krace pauze. Da li se spremate za skolu? Mi krecemo u I razred, pojma nemam sta nas ceka...
Pa gde si nam ti?Lepo,đak prvak.Srećan polazak u školu.Još malo da uživamo u raspustu,a od prvog vdećete i vi šta vas čeka u prvom,a i mi u petom razredu.🙄Juče uzesmo knjige.





Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2021 7:31:02)

Dobro jutro, mame! Jeste li sve dobro? 
Evo me u laboratoriji, čekam da dam krv. Noćas sam spavala samo tri sata 🙄
I kod nas polako počinju pripreme za školu, doduše ne za dete nego za mm-a. On ima časove u dve smene, tako da se nadamo dobrom rasporedu inače smo nadrljali, tj. ja bez njega. 








dddaca -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2021 8:27:15)

Dobro jutro. ni mi nemamo pojma sta nas ceka. A nemamo ni ranac. Isla sam prekjuce da pogledam nesto na brzinu, izbor nije onakav kakav sam ocekivala.




Queen Lady -> RE: Razgovori mama 08/21 (18.8.2021 8:39:43)

Jutro mame, kako ste od jutros?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>