|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 7:51:33   
dddaca
Dobro jutro mame, kako ste? Kisa pada, bas je zahladnelo, a ja nesto ne mogu da spavam.
Flam, kako idu pripreme za rodjendan? Jel gotova ta torta?
Sanjice kako je Sofi? Da li ste isli kod lekara? Nadam se da su pluca ok.
Ostale mame? Nadam se da ste ok

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 7:57:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutrо. dddaco i ovde je padala.
Vodila sam S kod dr. Cista su joj pluca sto je bitno. Dok je bila mlađa, za čas budu opstrukcije. Dala joj tri dana ab, inhalacije fiziološkim i neke kapi.

Inace, bas sam lose spavala. U 2 me je probudila alergija i onda ni makac. Wpavala kratko i rano sam se probudila. Moji spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 8:02:05   
Dragica Draga
Ja se smrzoh jutros do pijace, bas je bilo sveze.
Sanjice kakve imas simptome alergije?
Mi svi kasljemo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 8:04:38   
dddaca
Super kad su pluca cista. Razumem potpuno koliko brines. Neka deca su jednostavno sklona tome da im vecina prehlada se spusti na pluca i treba biti oprezan. I mi smo imali cesto slicne probleme. Samo sam isla i osluskivala kako dise.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 8:49:28   
Ivanka 75
Dobro jutro.

Sanjice, da Sofi brzo ozdravi 😘Hladnoooooooo... Posle toplog leta ovo mi  se ne dopada uopste. Pocinje šporet vikend. Kuvanje za celu narednu nedelju. Bar cu kucu da ugrejem. Ali... Nemam TV u kuhinji, pozajmili smo svekijevcima dok ne kupe novi. Upravo lobiram da pozure 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 9:00:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, dobro je. Ja sam sina inhalirala fizioloskim par dana. Sav je bio zapusen 😁. Stize nam jesen i kise sumorne 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 9:08:58   
flamingos
Dobro jutro.Da Ivanka,častim sutra.Sad ću da siđem do pijace,prodavnice,pa da pravim tortu.Kako ste vi?Pari nam se ne javlja.Nadam ze da je sve ok.Ostale mame,kako ste?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 9:38:06   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Sanjice, dobro je. Ja sam sina inhalirala fizioloskim par dana. Sav je bio zapusen 😁. Stize nam jesen i kise sumorne 🙄


Ma i ja sam mislila da je inhaliram. Uzeli smo jaci fiziološki. Moji su doruckovali, a ja se mislim za rucak sta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 10:17:54   
Sanjica26 RR
Od jutros brisem spamove. Svaki dan se pojave neki sa tek otvorenim profilima. Nije mi jasno sta im to znaci. Neke reklame. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 10:46:46   
dddaca
Videla sam i ja vec dva od jutros

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 12:43:10   
Bambino1
Dobar dan i od mene. Danas sredjivala kucu komplet, malo da odmorim pa da preslazem ormar. Bebin sam vec sredila, jos nas. Kako ste vi? 🙂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 12:45:54   
flamingos
Bambino,hvala na pitanju,dobro smo.Dete doručkovalo i vežba matematiku,u utorak imaju test.Napravila sam tortu,da odstoji,pa da je izručim na tacnu i nafilujem.Sedoh da popijem još jednu kafu,pa još koje šta da završavam.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 14:02:56   
Milena18
Dobar dan!
Odavno ne videh ovoliko otvorenih tema. 
Sanjice, super da su S pluća čista. 
Mi se dali na neko sređivanje kuće, crkli smo oboje 😄 Ručak sam upravo naručila jer nemamo kada da ga skuvamo. Odvojila sam i posteljine i neke bodiće za bebu za pranje, da spremim to ovih dana. 




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 14:11:56   
Sanjica26 RR
Milena, pripremate se za bebicu. :)


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 14:23:16   
dddaca
Milena, problizilo se user posted image Kad skidas serklaz?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 14:55:03   
Ivanka 75
Nisam znala za serklaz Milena, bitno da je pomoglo 🤗

Sporet viken gotov do pola 😊Ima jos posla, izguracu nekako. Bitno da sam nasla paprike koje sam htela. Da rucamo pa na cas pa palacinci nismo oooooodaaaaaaavno jeli 😱Pa natenane odbojka veceras. Sad mi pade na pamet, Englez u objasniti natenane sta znaci natenane, plus da ga izgovori 😂) 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 18:36:21   
flamingos
Milena,uskoro stiže bebica.Slavićemo.Ivanka,danas druguješ sa kuhinjom.Joj nasmeja me-kako objasniti.Pa...Smislićeš ti već.Evo mi dođosmo.Sedoh da vidim šta ste pisale.Uživajte u vikendu.Projatno je napolju.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 20:10:39   
Tiziana
Mi smo celi dan polu zablokirani da prodjemo do prodavnice itd zbog parade ponosa. Od jutros, kazu do 23h.Dva put sam pokusavala da prodjem, samo su me vratili. Da poludis. Sto se bre ne okupljaju na Uscu, tamo je prostor, imaju mesta koliko hoces.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 20:21:19   
dddaca
Da se ja pitam ne bi se okupljali nigde

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 20:56:16   
Dragica Draga
Dobro vece dame.. Sta se radi?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 21:00:47   
flamingos
Dobro veče.Prilegoh da odmaram i gledam tv.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 09/21
18.9.2021 23:42:07   
Milena18
Da, Sanjice, pripremamo se 😊


Daco, u utorak mi stižu rezultati briseva, pa će mi tada reći kada treba da se skida. Ali ja računam krajem sledeće nedelje. 
Ivanka, baš te dugo nije bilo na forumu, dobro nam došla nazad 🙂
Zna li neko šta je sa Jess, Smeškom, Emicom, nisu se javljale mesecima, čini mi se....

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 09/21
19.9.2021 7:40:23   
Dragica Draga
Dobro jutro..
Milena znaci kod vas stize bebica? Bravo, svaka cast.
Kako ste mame?
Uzivajte u nedelji

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 09/21
19.9.2021 7:50:02   
flamingos
Dobro jutro.Nato,nadam se da ste dobro.Moje dete spava.Ja pijem kafu,pa da napravim neki sos uz roštilj da imamo za ručak.Doćiće mi prijateljica.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 09/21
19.9.2021 8:02:40   
Dragica Draga
Flamingos, je l' danas svecani rodjendanski rucak?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here