|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 10:19:54   
IvanaSK RR
Ni ja nemam masinu za sudove 😁 jednog dana cu mozda imati 😅 i jeste, vise mi vremena ode na pranje nego na kuvanje😂



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 10:43:41   
Ana RR
Mnogo znači, Iv, baš mnogo. Ja recimo i ne gledam da li je puna, x puta uključim polupraznu. Ali ne perem ručno ništa sem velikih noževa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 10:49:50   
Dragica Draga
Nije ni meni toliko problem pranje sudova, ali vreme koje utrosim na pranje mi jeste, tako da se slazem sa vama.. Nadam se da cemo uzeti nekad, problem nam je i mesto u kuhinji.
Ja sam se bas raskuvala danas evo svasta nesto kuvam i pecem, sutra odmor od kuhinje 😄

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 11:34:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mnogo znači, Iv, baš mnogo. Ja recimo i ne gledam da li je puna, x puta uključim polupraznu. Ali ne perem ručno ništa sem velikih noževa.



Isto Anci. Mnogo znaci masina. Dobar dan. Ja dodjoh iz sela. Cekam Sofi, pa da je odvedem kuci, a ja u gradsku školu 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 13:47:06   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i nas. Kako ste? Mi imamo masinu za sudove u prizemlju, ali ja je ne koristim. Koristimo za slavu ili kada su neka okupljanja pa ima vise sudova. 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 14:35:25   
flamingos
Bambino,evo me,kunjam.Kasno legosmo,a rano ustadoh.Stvar navike-što se tiče sudova.Dete je ručalo,odmara,pa da piše domaći.Vreme nikakvo.Ne pada kiša,toplo je,ali ne odgovara mi nikako.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 15:43:45   
Tiziana
Gde ste devojke? Cudan neki dan,sva nesto lelujam.
Ja renutno nemam masinu, ali mi fali. Celog zivota smo je imali, jos kad smo bili mali, ja sam vadila ciste sudove, mama je stavljala prljave..I sad zbgo manjka uticnica nemam i necu imato dok god to ne sredimo. Velika je pomoc,stvarno.

Ja kuvam kafu da se malo razbudim da zavrsim sta imam jos za posao. Bas me danas nekako omlatilo ovo vreme.
Deca u skoli. On po 7 casova dnevno,stvarno mnogo. I juce i danas i sutra.Nju sam jutros odvela u boravak,voli dete cak i kad ima priliku da ostne kod kuce, ona nece, radje ode da bude sa decom i tamo uradi domaci i igra se.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 16:31:17   
vonavoj
Dan mamike..Tizi,super sto voli boravak..Moja nema sanse da ostane,plakala je...sad ostaje sama kod kuce,dodje iz skole sama...ona i T budu zajedno od 12 do 13,posle ona ide u skolu...Inace,ne znam odakle energije,nekad mislim da ce mi "ledja"puci od tereta koji nosim...na posly rasulo,neke organizacione promene..koje zahtevaju da ja budem glavna,logistika,jer nema ko... kod kuce ko je sta radio..M jutros ustao,oko zatvoreno,mislila sam konjuktivitis,ali nije..pa je isao samnom na posao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 16:51:37   
IvanaSK RR
Tizi, pa to je najmanji problem za uticnicu 😁 meni treba par hiljada eura. Morala bih kompletno celu kuhinju da menjam zbog masine. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 18:10:56   
Tiziana
Pa nije bas najmanji, moram da obijem pola kuhinje da bih provela struju...i tako...
Von, voli boravak, i sin je voleo bas.
medjutim evo sad mi saopstava da ju je danas preskocila servirka za rucak... bas sam se iznervirala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 21:27:24   
Dragica Draga
Joj Ivana, tako i kod mene, to i meni fali...
Nama je kuhinja mala i stvarno nema mesta tu odmah, sad mogli bi da improvizujemo u hodniku (spojeno sa kuhinjom) pa da se nekako sakrije da se ne vidi, ali opet ako budem setala od sudopere do hodnika da stavim sudove... Ne znam nekako mi skroz neprakticno. A ako bi se nekako i naslo mesta to znaci da treba remont cele kuhinje, sto je bas tih par hiljada evra. Tako da... Nista do daljnjeg.

Vonavoj, kod tebe je haos svuda. Polako, izdrzi. Pa kako si malenog vodila na posao, jel bude miran? Sta mu je sa okom?
T kako su je preskocili za rucak? Mislim, verujem da je slucajno, ali opet...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 6:21:23   
flamingos
Dobro jutro.Svakako da je mašina za sudove korisna,pogotovu višečlanoj porodicoi,plus svi zaposleni.Velika je to pomoć.Nadam se da uspevate da se odmorite.Ja sve na trzi spavam,a budim se pre alarma.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Idem koje šta da pazarim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 6:43:20   
IvanaSK RR
Tizi, ne može da se napravi dupla uticnica od neke sto ih vec imas?
Flamingos, lepo se provedi u sopingu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 7:04:05   
Dragica Draga
Dobro jutro. Da svi imate uspesan dan, da decica budu dobro 😀

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 7:46:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moji odose sa tatom u šk. Uskoro cu i ja. Sinoc sam rano zaspala. Nisam mogla vise da izdržim.

Budite dobre i vredne. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 8:42:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Tizi, ne može da se napravi dupla uticnica od neke sto ih vec imas?
Flamingos, lepo se provedi u sopingu 😁
Hvala Ivana.O cenama ne bih...Ali,prarim akcije,pa nakupivah i što mi treba,a i što mi ne treba.Neka stoji,utrošiću.Razduvao se neki vetar da misliš da ćeš da se smrzneš,ali nnije tako strašno.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 10:29:17   
Milena18
Dobro jutro, mame. Samo da vam mahnem 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 10:36:44   
Dragica Draga
Hej Milena, kako ste? Kako bebac? Starija seka?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 10:55:17   
flamingos
Milena,,mašem i ja tebi.Pozdrav.Ljubi mališane.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 09/21
29.9.2021 15:27:26   
Sanjica26 RR
Milena, ljubi decicu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 6:20:30   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,dete spava,pa da se sprema za školu.Klasika.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 6:49:16   
Dragica Draga
Dobro jutro. Sveze jutro. Cetvrtkom vec radim na 30% user posted image tako smo se drugarica i ja pre zalele, cetvrtkom 30%, petkom na 15%... Hajde vec jednom vikend da napunimo baterije

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 7:13:13   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice, čestitam na položenom ispitu! 
Dragice, velika seka mi u svemu pomaže, baš mi je dobra. Jedino što je nestrpljiva i čim beba zaspi, ona bi da je budi da je gnjavi, kaže dosta je spavao 😁 
Kod nas neko ružno vreme, mm ode u školu, M spava, a i ja planiram da se vratim u krevet bar na kratko. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 10:30:47   
dddaca
Dobro jutro. Zahladnelo i kod nas. Trebalo bi malo da sredim kucu, a bas mi se nista ne radi. Kako su ostale mame?
Milena, dosli ste kuci. Super za seku sto voli da pomaze user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 13:07:08   
Bambino1
Dobar dan mame. Mi posli u vrtic, pa smo na adaptaciji ove nedelje, i vec poceo da kasljuca cim je krenuo u kolektiv. 😕

Kako ste vi? 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here