|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 10:03:20   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja iz sela u grad. Malo sta da prođem što se tice citanja, pa po Sofi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 10:04:13   
Tiziana
Dobro jutro i od mene.
Mi smo se sinoc kasno vratili sa mora. Bio je haos izmedju grcke i makedonske granice jer su makedonci uveli neke formulare,sta li,za nevakcinisane, skoro smo 4h bili u tom prostoru, posle jos i na nasoj granici...nikad toliko dugo nismo putovali.
Izasli sinoc pred Bgd na pumpu u japankama i sorcevima,sledili se. Otisli smo iz Bgd kad je jos bio tropski talas,vratili se u jesen.
Ja pocela da radim, deca popodne idu u skolu. Treba danas da odemo po knjige i sveske. Krece ludnica..

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 14:21:32   
Milena18
Tizi, kako je bilo na moru?


Meni došla svekrva nenajavljena, drugi put u dva dana 😠 Da bar zvoni, nego se samo pojavi na terasi. Mnogo me to nervira. Evo sad je bojkotujem, koliko je to moguće 😄
Ja se ošišala sama i nije loše ispalo. Bila sam kao pećinska žena. Sad još da ubedim M da je tata odvede kod frizera. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 17:39:20   
Tiziana
Bilo je divno, ali je proletelo, iako nismo malo bili.


Isli smo sad po knjige, sad po mladje dete u skolu, a sin ce sam da dodje.. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 21:47:41   
flamingos
Šta radite?Da vam poželim laku noć i odoh da se tuširam i na spavanje.Spakovah se za selo.Posle škole odosmo.Da provodimo vikende na selu dok je još lepo vreme,a za ovaj vikend javljaju toplo.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 21:51:49   
Ivanka 75
Kuc kuc.. Dobro vece. Dodjoh s posla, dobro prosao dan, puno posla smo obavili. Sutra bar jos toliko 😊

Super Tizi, zasluzen odmor 😊Pojela sam 2 sendvica na poslu pa necu vecerati, jupika 😂Dolazila i jedna antivakserka antimaskerka da se malo svadja ali nismo htele da joj pravimo drustvo pa ode brzo. Sa odgledam seriji, navukli se mm i ja na Downton Abbey, jos 2 epizode do kraja. Dogovorjsmo se sa iz pocetka gledamo Kud puklo da puklo, pukli smo oboje rekla bih 😂Ima li koga? 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 21:52:31   
Ivanka 75
Lep provod u selu Flam 😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 22:24:49   
Sanjica26 RR
Evo mene. Ja sam muerto što bi se reklo na španskom. 😁 Bas sam umorna.

Sutra ustajem u 6 i krecem na turneju po selima. Bas se radujem, jer je prosle godine tamo bilo online. Samo što mi je mrsko da ustajem. Ivanka, ja mogu da sanjam o serijama, filmovima, a najžalije mi je o knjigama. U pauzama ucim, kad deca nesto rade. Ova mala se borila da ne spava posle podne, da bi legla ranije. Međutim, san je savladao. Ipak je ovo za njih ovo previse odmah 45 min. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 6:14:23   
flamingos
Dobro jutro.Stigao je petak.Da popijem kafu,pa spremanje za školu i odoh da pazarim.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 8:38:37   
vonavoj
Jutro!

Sanjice,ja se jos uvek borim da legnu u 22,iako idu prepodne,ne spavajy popodne..ne znam odakle im snage.Juce je starija seka isla po seku u skolu,obe su srecne,pa su svratile da kupe bombone. J ostane sama od 1 do pola 4.I ja sam vec muerta😂😂😂i nekog cu jos da ubijem🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 12:48:16   
Milena18
Dobar dan, mame!


Ja išla sa M da otvorim porodiljsko, usput smo svratile na sladoled i po sastojke za čiz kejk. Ovo mi je bio najduži izlazak još od juna 😄 Ona sad pravi bazen za barbike u dvorištu, a ja u horizontali. 
Kako ste vi, radujete li se vikendu? 
Pari, kad vi krećete nazad u Ameriku? Kako stoje stvari sa poplavama tamo gde ste vi? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 12:58:25   
Ivanka 75
Dobar dan i od mene, Milena, srecno ti porodiljsko ❤️😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 12:59:19   
Ana RR
Milena, šta ste vi rešili za Ameriku? Do kada beše morate da odlučite, ne mogu da se setim kada bude taj razgovor u ambasadi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 14:51:53   
Milena18
Hvala, Ivanka 😊
Ana, još nismo odlučili. Intervjui počinju od oktobra, ali ne znamo još tačan datum. U svakom slučaju ću probati da odložim intervju za 2-3 meseca kako bismo imali više vremena da odlučimo. Trenutno smo, nakon podrobnog istraživanja, bliže tome da ne idemo, ali videćemo još. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 15:02:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Lep provod u selu Flam 😊


Hvala.Evo stigli smo.Počistih dvorište.Kasnije da usolim meso da sutra roštiljamo.Anđela piše domaći i ima da uči geografiju.Hoće danas sve da završi da naredna dva dana uživa u selu.Lepo je vreme.Hladnjikavo u kući,ali dobro-tu je grejalica.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 19:14:30   
Ivanka 75
Na loslu sam, boli me glava, popih brufen jos pre sat i po 🙄


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 09/21
3.9.2021 21:53:51   
Sanjica26 RR
Masem svima. Odoh ranije u krevet. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 8:29:22   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,prestade li glavobolja?Odmoria sam se,pijem kafu i odoh oko doručka.Dete spava.Kasnije roštiljamo.Doćiće nam i prijatelji,odavde iz sela.Nadam se da ste dobro.Pari,javi se kad budeš mogla.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 9:20:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja pijem kafu i gledam koju tortu da napravim mami sutra za rodjendan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 9:37:36   
Milena18
Dobro jutro! Samo da vam mahnem 😊 Lepo provedite vikend. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 10:15:52   
Sanjica26 RR
Добар дан. И ја да махнем.

Ивана и мени ће сад рођендан. 😊Морам да смислим коју торту да правим. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 11:13:55   
dddaca
Dobar dan! Najzad se naspavah, ova skola me je potpuno poremetila. Poslednjih nekoliko dana sam hronicno neispavana. U stvari, svi u kuci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 11:50:21   
IvanaSK RR
Znam Sanjci 😘
Ja cu smuckati nešto sa piskotama 😁
Dddaco, moj sin je i jutros ustao u sest i otisao na trening. Mucenik, tempo mu je ubitacan, a ove godine i pripreme za prijemni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 12:01:17   
dddaca
Bas sam razmisljala kako deca usklade sve obaveze. I skolu, celodnevni i vannastavne aktivnosi, treninge. U ovom trenutku mi to deluje nemoguce, ali navici cemo se vec

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 09/21
4.9.2021 12:12:49   
Sanjica26 RR
dddaco, vi ste bese krenuli u prvi razred?

Moje nisu nesto do kasno spavale. Kaže Sofi da se vec navikla. Mm i ja smo malo duže spavali. Ja sam juce stvarno crkla. Dobro je što je petak poslednji radni dan kad mi je najteži dan. Ustala u 6. Vratila sam se kuci skoro u 2. Iz jednog sela, u drugo, pa u trecu. Ponela sam i doručak, užinu i limunadu. I bilo mi je malo. Moram da ponesem dve užine. Ne bih mogla bez auta. Posle T u muzicku. Dogovorila sam se nastavnicom da vise ne nosimo cello. Da koristi školsko. Ona smatra da ce da je zbuni školsko. Probacemo tako, ako je zbuni lako cemo da vratimo. Mora tako, da bi isla sama. Uvece smo otisli da vozimo nas tri rolere. Mm je isao za nama🤣 i tako

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here