ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (27.9.2021 12:24:24)


Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej!!

[img]https://i.postimg.cc/1XB3hMc6/Vesela-anatomija-Korice-Mail-5.jpg[/img]

Jedan doktor želeo je da kompleksni način funkcionisanja ljudskog tela približi deci. A taj doktor je u nekom momentu bavljenja svojim poslom odlučio da za život počne da zarađuje kao stendap komičar. U tome je uspeo u tolikoj meri da su mu nastupi rasprodati godinu dana unapred. Takav doktor napisao je anatomiju za decu. I kakva je ta anatomija, no – Vesela anatomija.

Adam Kej odgovorio je na brojna zanimljiva i svakodnevna pitanja dece: da li blizanci imaju iste otiske prstiju? Zašto nam krče creva? Da li stara koža zaista otpada s nas? Koliko vremena u životu ćemo provesti na ve-ce šolji?

Vesela anatomija je kompletan vodič kroz ljudsko telo. Edukativno, informativno, jasno napisano štivo, s opisima i karikaturama, s dijagramima i škakljivim temama. Možete je čitati kao roman, od korica do korica, a možete je uzimati onda kada poželite da znate više o određenoj temi.

PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 27.9.2021. do 12.10.2021. (zaključno sa 12.10.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...




dunja RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (27.9.2021 12:31:25)

Kako meni ova knjiga zvuči zanimljivo, a i biografija pisca [sm=bravo.gif]




Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (27.9.2021 15:55:25)

Sjajno, deluje bas edukativno i zanimljivo [sm=bravo.gif]




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (27.9.2021 17:04:13)

Zvuci zanimljivo. 🙂





flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (27.9.2021 17:57:40)

Divno.Bravo za našu rr i sponzora.❤





Marinkela -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (4.10.2021 19:40:42)

Bravo. Bravo




Sanjica26 RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (4.10.2021 21:02:21)

I meni deluje bas zanimljiva





marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 2:15:19)

Dobitnica divne knjige "Vesela Anatomija", Adam Kej! je Flamingos sa 307 objava tokom perioda takmičenja [sm=bravo.gif]

Čestitamo Flam, i čekamo podatke na pp :)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej!!

[img]https://i.postimg.cc/1XB3hMc6/Vesela-anatomija-Korice-Mail-5.jpg[/img]

Jedan doktor želeo je da kompleksni način funkcionisanja ljudskog tela približi deci. A taj doktor je u nekom momentu bavljenja svojim poslom odlučio da za život počne da zarađuje kao stendap komičar. U tome je uspeo u tolikoj meri da su mu nastupi rasprodati godinu dana unapred. Takav doktor napisao je anatomiju za decu. I kakva je ta anatomija, no – Vesela anatomija.

Adam Kej odgovorio je na brojna zanimljiva i svakodnevna pitanja dece: da li blizanci imaju iste otiske prstiju? Zašto nam krče creva? Da li stara koža zaista otpada s nas? Koliko vremena u životu ćemo provesti na ve-ce šolji?

Vesela anatomija je kompletan vodič kroz ljudsko telo. Edukativno, informativno, jasno napisano štivo, s opisima i karikaturama, s dijagramima i škakljivim temama. Možete je čitati kao roman, od korica do korica, a možete je uzimati onda kada poželite da znate više o određenoj temi.

PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 27.9.2021. do 12.10.2021. (zaključno sa 12.10.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...






dddaca -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 7:34:07)

Bravo Flam! Cestitam [sm=bravo.gif]




Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 7:57:19)

Bravo, bravo flamingos, cestitam, divna knjiga [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 9:56:13)

Hvala našoj rr i sponzoru.Drugarrke moje,hvala na čestitkama.Uživaćemo u čitanju i,naravno,postavljam fotografiju kad knjiga stigne.Poslala sam podatke.❤





Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 12:04:09)

Cestitam Flam. Zvuci jako zanimljivo tako da ne sumnjam da cete uzivati u knjizi. 🙂




Milena18 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 12:05:46)

Čestitam, Flam! 
Baš deluje super ova knjiga, moraću da je kupim mom starijem detetu, to su teme koje nju interesuju. 




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 12:18:17)

Hvala vam,drugaRRke moje.Milena,javljamo utiske čim proćitamo.Inače,što su meni zanimljive knjige koje moje dete čita-čim ih pročita,preuzimam ja,pa tek vraćamo u biblioteku.Naravno,pregršt knjiga imamo i u našoj kolekciji.





Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 13:34:34)

Da, javi nam utiske bas, i nama je ova tema aktuelna trenutno 😀[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 22:16:35)

Pisali smo sada u drugoj temi, Flam je zapravo osvojila drugu knjigu, naša greška, izvinjavamo se!

A Veselu Anatomiju osvaja Bambino1 sa 49 objava tokom perioda takmičenja.

Čestitamo i čekamo podatke na pp [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 22:21:37)

Čestitam.Uživajte u čitanju.❤





Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (13.10.2021 22:42:07)

Hvala. 🙂




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (14.10.2021 10:08:45)

Javite mi da li su stigli podaci, ne znam da li sam dobro poslala. Hvala jos jednom. 🙂




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (14.10.2021 13:16:57)

Bambino, nisu nam stigli podaci.
Ako ti je lakše, pošalji na mail info@ringeraja.rs




Dragica Draga -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (14.10.2021 14:16:16)

Cestitam Bambino [sm=bravo.gif]




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (14.10.2021 16:54:32)

Hvala Dragice. Poslato na mail, iz nekog razloga ovde ne mogu nikome da pisem poruku. Hvala jos jednom na nagradi. 🙂




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (17.10.2021 2:53:40)

Bambino, nisu nam još uvek stigli podaci na mail :(




Bambino1 -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (17.10.2021 9:43:16)

Poslala sam vam ponovo i na mail i ovde. Mozda je mail otisao u spam. Ukoliko opet nista nije stiglo odustajem. 😕




flamingos -> RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vesela Anatomija", Adam Kej! (17.10.2021 10:01:49)

Bambino,nema odustajanja.Šalji podatke kako god.❤





Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>