|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 19:38:04   
flamingos
Ivanka,pa strašno.Poludeo narod.Bambino,drago mi je da ste dobro.I ovde pada kiša.i,dok mi prošetasmo nije padala.Nusu imali peti čas,tako da ranije dođosmo.Da vas set_im da je petak..Nadam se da ćete uspeti da se odmorite.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 19:44:03   
Sanjica26 RR
A gde nam je Dragica? 😄


Taman udjosmo ranije u kucu pre nego što je pocela kisa. Malo sam sređivala po kuci. Sutra samo rucak, jer moram da se bacim na ucenje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 20:13:22   
Milena18
Kod nas je baš lepo vreme, išli smo do DM-a i u šetnju, bili smo napolju skoro dva sata. M i ja jele pečeno kestenje, bebac je sve vreme spavao u kolicima. 
Što se komšiluka tiče, iz zgrade pored nas je čovek letos pucao sa terase automatskom puškom. Ja ne prepoznajem zvuk, ali nam je rekao drugi komšija koji ga je prijavio policiji. A vatrometi oko ponoći su redovna pojava. 


< Poruku je uredio Milena18 -- 22.10.2021 20:18:16 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 20:27:14   
Malaraja
Mi smo danas opet oko papira, skontala sam da mi je manje papirlogije trebalo kad sam se udavala nego za prijavu. Milion naki pitanja, pod-pitanja. Kad ste vi pocele izlazit sa svojim bebicama, jestel sjedile u kaficima i sl. Nakon koliko ste se oporavile od poroda da mozete hodati duze i stajati. Primjrtila sam da me sve pocne bolit nakon duzeg hodanja, stajanja...mada kod mene su jos konci prisutni. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 20:43:22   
dddaca
Uh Milena, a ja se žalim na moj komšiluk. Taj tvoj komšija je pobedio. Strašno.

Ne mogu da nađem temu. Šta radite kad izađe čmičak? Zacrveneo joj se kapak gornji, crven je i bolan na dodir. Gledam na netu, samo tople obloge kažu. Ima li još nešto da pomaže? Držale smo toplu oblogu i kamilicu, ali ja bih da sprečim da izađe ukoliko je to uopšte čmičak. A ako nije, da joj što pre prođe to. Pre par meseci je imala na drugom oku, nije htela da drži tople obloge i ostala joj je kvržica na kapku, ispod trepavica. Uopšte ne mogu da se setim da li smo nečim mazale

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 10/21
22.10.2021 21:35:10   
Sanjica26 RR
Imamo temu o komšiluku, pa tamo pisite. 😁 Nemojte da ta tema bude zapostavljena.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 8:23:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Kako su decica? Moje spavaju. Htela sam nesto da spremam za dorucak, ali odustala sam. Ne smem da se mrdam, da ne bih probudila mlađu gospođicu. Bas je oset_ljiva. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 8:50:53   
Bambino1
Dobro jutro. Moj ranoranilac nas probudio jos u 7, sad mu dadoh mlekce pa da spremam dorucak, rucak. Napolju bas neko ruzno vreme, i hladno. Kako su ostale mame?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 9:40:39   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,hvala na pitanju.Dobro smo.Dete spava,ja u kuhinji.Pustila sam mašinu da pere,inam za još jednu.Videću nešto slatko da napravim.U 15 h idem kod frizerke da me ofarba.I ovde je užaano vreme.Ostale mame kako ste?Pozdrav svima.Želim vam prijatan vikend.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 9:57:50   
dddaca
Dobro jutro, Sanjice ni ja ne suskam dok moja gospodjica spava. S tim sto je jutros bila druga situacija. Probudila se ranom zorom, a meni se takospavalo. Ali nista od toga. Dok ona spava, mi hodamo na prstima. Kad ona ne spava, onda niko ne spava user posted image .Mada verujem da je tako kod vecine koji zive u malim stanovima
Nos nam je i dalje zapusen. Gornji kapak otecen.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 10:05:30   
Sanjica26 RR
dacco, upravo tako😄 I mm se kasnije probudio i cim smo poceli da pricamo, i to smo šaputali ona je izasla iz svoje sobe. Odmah sam krenula da mutim palacinke, jer mama ti pravis svake subote. Nisam to ni ispratila kad pravim. 😄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 10:41:53   
dddaca
Sve razumem user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 16:57:45   
Dragica Draga
Pozdrav svima...
Tu sam Sanjice, ne brini.. Ne pisem samo kad je nagradna, opet aludiranje na to, uopste ne razumem, ali ajd'.
Mi smo nekoliko dana u novoj, jako stresnoj situaciji. Zaovi su otkrili kancer jetre... I toliko se stanje pogorsava iz dana u dan, da smo sokirani. Zena koja je pre dve nedelje isla na posao, sada lezi kuci u pelenama, nemocna. 52 godine. Prognoze lekara su jako lose...
Ma... Ne znam sta bih vam rekla.
Necu dalje da mracim.
Nikada ne zaboravljajte preventivne preglede.
Pozdravljam vas sve!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 17:13:07   
flamingos
Dragice,baš mi je žao,strašno.Nadam se da će da bude sve u redu.Samo neke tužne vesti.Dođoh od frizerke.Mame,kako provodite vikend?


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 17:43:45   
dddaca
Pa kako su joj otkrili? Kakve je simptome imala?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:06:17   
Dragica Draga

IZVORNA PORUKA: dddaca

Pa kako su joj otkrili? Kakve je simptome imala?


Pre jedno 3-4 meseca desilo joj se jedno nedelju dana nekontrolisana dijareja, ali sve je mislila garant neki stomacni virus.
Pocetkom septembra pocela da povraca, isto tsko nekontrolisano. Slabo da jede od toga i malaksalost odjednom. Kad je otisla kod dr, ova iz opste prakse kad joj je samo pipnula stomak rekla odmah na uz abdomena, jetra vam je natecena. Kad su joj uradili uz... Ono svasta, jetra, nadbubrezna zlezda, zuc.. Sve sa malignim promenama. Hitno CT koji je sve to potvrdio...
Da budem realna i iskrena, ona jeste bila malo nemarna, uopste nikada nije otisla kod lekara, krv nije izvadila godinama... I eto.
Kazu da se tu sad vec ne radi ni operacija, ni hemioterapija... Samo bi je jos vise izmucili.
Izvinite sad na negaativnim vestima, mi smo toliko sokirani da ja ne mogu sebi doci evo vec danima od tada.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:07:45   
Bambino1
Evo nas, mi smo celo popodne napolju, nije bilo kise pa smo se bas izigrali, sad udjosmo u kucu, bebac vecera. 🙂Dragice bas mi je zao. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:24:55   
Sanjica26 RR
Bas mi je žao Dragice. U poslednje vreme se mnogo toga loše desava. ☹️





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:26:54   
Sanjica26 RR
Kako je moguce da joj se pre toga nista nije desavalo, nije imala simptome?

Jadna žena

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:28:44   
Sanjica26 RR
Ocigledno je agresivan rak kad se tako brzo sve odigralo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:48:41   
Milena18
Dragice, baš mi je žao zbog zaove. Kako se tm nosi sa tim?
Žene, čuje li se neka sa Jess i Emicom? Baš ih dugo nema. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 18:55:55   
Malaraja
Dragice zao mi je :( nazalost mislim da bi je stvarno samo izmucili. Mn je nana imala isto ali mokracnih, nakon operacije samo je postalo gore...hemoterapije su je iscrpile. 

Zene dokad ste imali kontrakcije nakon poroda, ja cu izludit vise nezz sta je normalno a sta ne. Cim se vise preforsiram krenu kontrakcije koje mi udaraju u noge pogotovo ako njega nosam :( krvarenje je smedje pojaca se isto nakon nosanja njega. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 19:04:10   
Milena18
Malaraja, ja se ne sećam da sam ih imala sa prvim detetom. A sada sam imala prvih 10-15 dana, ali samo dok dojim ili neposredno nakon dojenja. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 21:12:03   
Sanjica26 RR
Malaraja, u prvoj sam imala kontrakcije posebno kad sam bebu dojila. Tako je bilo i u drugoj. To je sve normalno. Ipak si sveža porodilja.


Napolju je grozno. Ceo dan mi se spava. Malo sam i dremnula. Sad gledam sa decom tv, pa da se spakujemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 21:58:50   
Dragica Draga
Jako agresivan, prosto neverovatno.
Mm je bio u soku 3 dana posle razgovora sa lekarom, kada mu je ovaj rekao da su u pitanju nedelje, mozda cak i dani i da se nista ne moze. Potrazili smo jos jedno misljenje koje je bilo identicno.. On je potpuno realan, i nekako se pomirio sa tim, sad je samo jako tesko gledati je kako se muci i ona i mibsa njom... Ma stvarno ne daj boze nikome.
Ona kaze da nije nista osecala, osim neke slabosti i umora koji je priisivala svakodnevnici... Ali svi smo je uvek grdili sto bar ne ode krv da izvadi, cak ni to nije radila sigurno 10 godina...

Maralaj, ja se iskreno ni ne secam da sam ih imala... A koliko je proslo od porodjaja?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here