|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 22:03:26   
Sanjica26 RR
Dragice, koliko godina ima zaova?

Bas mi je žao posebno ako je mlada osoba. ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 10/21
23.10.2021 22:48:04   
dddaca
Dragice, stvarno mi je žao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 9:08:55   
dddaca
Dobro jutro! Kako ste? Mi opet poranile od jutros. Valjda je navikla rano da ustaje zbog skole, pa tako i vikendom nastavlja

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 9:28:51   
Malaraja
Stariji ljudi opcenito ne vole doktore, tako ni moja nana rahmetli nije htjela ici, prepisivala prehladama itd da bi na kraju otisla kad je vec zagustilo. 

Porodila sam se prije 22 dana, al mn su ostavili posteljicu pa sam morala na kiretazu..vakum mi radili prije prije 10 tak dana. Sto se tice utjehe za tvoji situaciju nemam ti nista utjesno reci, tesko je to ali budi mu podrska, sto vise vremena provodite sa njom da ne zalite, i zajedno cete izgurat 🥰 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 9:54:14   
flamingos
Dobro jutro.Dragice,nadam se da će uspeti da se oporavi.Moje dete spava.Lep je dan.Čeka me peglanje,ručak itd.Možda kasnije i prošetamo.Bambino,Smeško,Nato,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Želim vam prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 10:08:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dragice, zao mi je. Ne znam ni sta pametno reci u celoj situaciji.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 11:29:12   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo dosli iz crkve.

Sad da spremam ruckove za naredne dane. Kasnije možda proset_amo do dede i babe. Smisljam koju tortu da spremam za Sofijin rođendan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 14:09:59   
flamingos
Samo da vam mahnem i odosmo do Lidla i stop šopa.Trebala bih sebi neku jaknu da kupim,a i dete šta hoće.Peglanje završeno,ručak spreman.Mesila sam i pekla pogaču.Spremih i američke pačinke sa nadevom od malina.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 14:59:26   
Bambino1
Zdravo mame. Evo da se javimo i mi, bili smo malo u sopingu, kupih neku kosuljicu i dzemperic, i helanke mada ne volim bas da ih nosim cesto, i bebi duks i mm majicu. Sad da spremam veceru i da peglam. Kod nas ugrejalo sunce, lepo vreme za set_nju. Kako su ostale mame? Lepo provedite ostatak dana. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 17:45:30   
flamingos
Bambino,bravo za kupovinu.IDete kupilo farmerice,a ja ne nađoh jaknu.Nema takvih kakvu ja želim.Pazarismo svašta nešto u Ludlu.Baš je prijatno napolju.Evo sedoh da popijem kafu,dete jede,pa da se sređuje u kupatilu.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 19:29:13   
Tiziana
Dobro vece. Vreme leti. Mi smo zavrsili trecu nedelju u izolaciji. Cerka se sutra vraca u skolu, sva je uzbudjena i srecna. Sin je imao paklenu proslu nedelju, zbog tromesecja je morao da odradi zaostale pismene i kontrolne od dve nedelje koliko nije isao u skolu, tako da je svaki dan imao po neka 2 kontrolna. Prilicno veliko opterecenje. U petak je bio u fazonu konacno slobodaaJa sam u izolaciji jos do srede tako da tad valjda konacno zavrsavamo. Vec me hvata depresija sto je sutra ponedeljak☹️ Pokusavam da ne razmisljam o poslu, ali dzaba. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 10/21
24.10.2021 21:29:43   
Malaraja
Drago mi je da ste sve ok, jos malo ce nam se prodruziti Leptirica, i Buba po 5 put hehe 🥰 Mi smo danas imali buran dan, spavao je neka 4 sata, i evo ga usecerio nakon kupanja. U stanu nam je dosta toplo, a on bas nije ljubitelj vrucine unervozi se. Danas sam shvatila da imam panicne napade, strah od umiranja....mislim vjerovatno i neki mali dio depresije. Sve se to pocelo desavat nakon komplikacija. S obzirom da sam imala aniksioznost ko tinejdzerka i sama se izvukla iz toga pokusat cu nekako da ovo izguram ako ne boze moj potrazit cu strucnu pomoc. Srecom nemam taj vid da itice na moju bebu, cak sta vise ponosna sam kako sam se snasla al desavalo se da ga gledam i placem jer imam osjecaj da cu umrijet. I mogu vam reci nije lako al nadam se da ce proci 😊 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 6:12:39   
flamingos
Dobro jutro.Tiziana,drago mi je da ste dobro.Malaraja,drži se,da sve to prođe i izboriš se...Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 7:56:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje odose u školu. Ja sam ostala da ucim. Imam kasnije časove. Možda i dremnem ako budem imala vremena. Mnogo volim ponedeljak. 😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 9:37:59   
Milena18
Dobro jutro! Jedva držim oči otvorene. 
Sanjice, odspavaj i za mene jednu turu 😁
Flamingos, šta radite vi, kako je A? 
Malaraja, teško je nositi se sa takvim osećanjima. Ja bih na tvom mestu potražila stručnu pomoć ako se situacija uskoro ne promeni. 
Kod nas sunce, planiramo šetnju. Išli smo i juče nas troje, ali smo se M i ja smrzle. Danas ćemo se bolje obući. 

< Poruku je uredio Milena18 -- 25.10.2021 9:41:29 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 9:44:18   
Sanjica26 RR
Milena, razbudila sam se. 😁

Kako je beban? Nema nam pari. A kuckale smo se pre neki dan. 
Neko je pitao za Emi. Dobro su.Jess nikako nema. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 10:00:44   
Malaraja
Hocu :) ako se nastavi naravno jedina dobra stvar je sto sam ja kriticar prema sebi, i volim sebe 🤣 pa na sve sto mislim da nije ok reagujem. 

Mi smo budni od pola 4, grcevi su se pojacali. Sad je patronazna bila dobio je 360 grama( malo sam pretjerala) pa je i to doprinijelo. Tesko mi je da gledam da se muci a nmg mu pomoci sta god radila...masiram mu pravim maslinovim uljem stomacic, malo ga ugrijem i to mu olaksa. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 10:13:50   
Sanjica26 RR
Malaraja, procice i grcevi. Možes i pelenicu da ugrejes, pa na stomacic. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 11:17:05   
flamingos
Milena,hvala na pitanju.Anđela je super,u školi je.A vi?Prolaze dani,rastite.Ako,prošetajte.Jutros je baš bilo hladnjikavo,duvao je vetar.Sad kao greje sunce,ali nije toplo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 19:55:28   
flamingos
Gde ste mame?Mi išli kod prijatelja,njihovoj ćerkici je rođendan.Samo mi smo bili.Razduvao se vetar.Sad da se sređujemo za krevet.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 10/21
25.10.2021 21:11:37   
Sanjica26 RR
Dobro vece svima. Ja sam posle časova proset_ala sa mm.  Ne pamtim kad smo šetali. Sad smo se dogovorili da svako vece cim deca nemaju obaveze u šetnju.

Odoh da se sređujem i na spavanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 6:16:24   
flamingos
Dobro jutro.Napolju je baš hladno,duva vetar.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Dragice,nadam se da je sve ok.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 6:30:41   
Malaraja
Mi smo evo vec na nogama, bebanu se ne spava. Mn boli stomak kao da sam dobila juce od 5, razmisljam da radim betu kazu da je ona najbolji pokazatelj jel nesto ostalo ako pada. Imam osjecaj da nikad nece kraj 🤐 

Kako ste vi ostale mamice, nadam se da spavate haha 🥰

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 7:42:08   
Milena18
Ne spavamo 😂

Dobar dan! 
Sanjice, Flamingos, super je bebac, hvala što pitate. I dalje zeza sa spavanjem, ali oprošteno mu je. 
M i ja juče išle da odnesemo stvari koje je prerasla mojoj koleginici. Unuka joj je pola godine mlađa od M. Ranije nije htela da se rastane ni od čega, a sad je nekako prelomila. Jedino se za jaknu rasplakala i nisam insistirala da je da, mada mi je krivo, baš je lepa i topla. 
Danas ćemo ponovo negde u šetnju, biće sunčano. 
Odoh da ubacim bebca u krevetac, pa da odspavam još malo ako mi dozvoli. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 10/21
26.10.2021 8:21:00   
flamingos
Malaraja,Milena,bebicama se ne spava.Puno ih ljubite.Milena,ono za šta je baš vezana nemoj ni da daješ.Tako ja i dan danas radim.Baš juče prijateljici odnesoh kamaru Anđelinih stvari za ćerkicu.Dve godine je mlađa od mog deteta.Ali,ima stvari koje joj čuvam.Napolju je baš brrrr.Probudila sam se sa glavoboljom i evo ne popušta.Loše sam spavala.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here