|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 8:16:06   
Ivanka 75
Dobro jutro, legla sam sa tihom glavoboljom a ustala sa ogromnom 😓 Cekam da brufen pocne da deluje...

Kombinovana nastava, online - dan drugi. Zakljucak-pojedini nastavnici fakultativno rade. Ocekivala sam da su se do sad opravili malo. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 9:01:38   
Tiziana
Dobro jutro. Pijem kafu pa da ukljucujem komp i krece ludnica. Ali cetvrtak je. Samo jos 2 dana do vikenda🙂Kombinovana nastava je katastrofa. Cini mi se da je full online bolji od toga. Tad bar svaki da slusaju nastavnike preko classrooma. Ovako kad idu svaki drugi dan to je potpuno rasulo. Onim danima kad ne idu u skolu ponasaju se kao da je vikend. 
Kod nas za sada jos uvek idu normalno.Ide tromesecje pa ih upropastise od ispitivanja i kontrolnih. Malaraja ja nazalost nemam ideju sta bi moglo biti. Nije nemoguce da ces dobiti. Ja sam dobila odmah posle kontrolnog preglefa 6 ned posle porodjaja, a dojila sam. Kazes da se nekad malo psihicki ne osecas da si skroz ok, odnosno da imas neke strahove pa to mozda moze da bude i psihosomatski. Popricaj sa nekim o tome. Zelim ti da sto pre budes skroz fit i uzivas u bebcu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 11:01:46   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mah, mah. Kako ste? Ja sam stigla na pauzu, pa cu uskoro nazad. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 11:15:04   
Ivanka 75
Evo mi djuskamo umesto fizickog 😂

Glava me i dalje boli 😓

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 20:55:55   
flamingos
Ivanka,prestade li glavobolja?Ostale mame,šta radite?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 10/21
28.10.2021 22:26:28   
Malaraja
Kako ste zenice, imal umora :) mn su dosli nalazi nema nikakve upale, sve ok osim anemije. Bolovi su tu i ne odlaze od cega ne znam. Moj maleni ima grceve, tako da sam vec 6 sati na nogama, umoran spavao bi al nista od toga. Sinoc smo imali premirnu noc, izgleda da cemo je veceras iskihat. Zelja mi je odspavat dva sata 🤣 Ivancice htjela sam ti danas napisat pokusaj popit ekspreso kafu sa malo limuna mn je to pomagalo, ali ocigledno je ostalo na tom da mi je bila namjera. Nadam se da si sada bolje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 0:45:35   
Milena18
Malaraja, super da nema upale! Što se nespavanja tiče, ide nam dobro i danju i noću 😁 Zezam se, super je bebac, jeste u odnosu na sestru kad je bila beba nespavač, ali izdržavamo, nije strašno. On odspava svake noći oko 4 sata u komadu, a posle toga se budi češće. Kako je tvoj mališa?
Ivanka, je l'' prošla glavobolja? 
Tizi, kako je na slobodi? 😁

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 6:17:58   
flamingos
Dobro jutro.Malaraja,drago mi je da ste dobro.Nadam se da ćeš uspeti koliko toliko da spavaš.To su slatke muke.Pijem kafu,pa spremanje za školu i idem koje šta da pazarim.Von,Tiziana,Nato,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 12:12:04   
dddaca
Dobar dan! Pozdrav za sve mame. Sad sam isla do prodavnice i napolju je bas lepo. Tako prija sunce. Ako ste u mogucnosti, iskoristite ovo lepo vreme. Malaraja, sve to prodje. mi smo koristili kapi Gas Bimbi za grceve, super su nam bile

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 17:01:56   
Tiziana
Cao devojke.
Konacno petak!!! jos se ovaj vikend pomera sat pa cemo da imamo sat viska ako se ne varam...
Na slobodi je kul :-) Odmah smo se rastrcali, velika samoposluga, deca na francuski, kao pusteni smo sa lanca :-)
Nego se a brzo zadisem.. Kao neka baba.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 17:11:36   
Ivanka 75
Kukuuuuu ne volim zimsko pomeranje vremena, rano pada mrak.



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 18:05:53   
Bambino1
Zdravo mame, kako provodite dan? Mi smo u kuci, kod nas neki vetar duva pa nije bas prijatno.Sto se tice grceva mi smo pili espumisan kapi od nekog 20og dana pa do nekog treceg meseca, i u jednom momentu biogaia kapi ali samo neke 2 nedelje zajedno uz espumusan i mogu da kazem grcevi su trajali 5 dana i bili bas blagi. Tako da mogu reci da smo imali srece sa grcevima. 🙂 Biogaia kapi nam je prepisao pedijatar zbog stolice. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 18:08:10   
Malaraja
Milena dobro je hvala bogu, sinoc je dernecio ali tata ga je cuvao od 1 pa do 4 da ja malo odspavam, bila sam stvarno preumorna. Sad nana dosla sat dva, ja se okupala...jedva cekam da prodje ovi 40 dana da malo izadjemo u set_nju. 

Probudila sam se sa nakom glavoboljom 🤣 evo me ko Ivancica. Nadam se da si ti dobro. Ostale cure kako provodite dane, ja sam jedva docekala vikend muz slobodan a ostale dane po citav dan radi stalno sama. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 10/21
29.10.2021 18:13:44   
flamingos
Daco,baš je bio lep dan.Mi prošetale posle škole.Malaraja,Bambino,Milena,uživajte sa svojim bebicama.Tiziana,konačno sloboda,uživajte.


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 8:57:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke. I danas ce da bude divan dan.
Kako su bebice spavale?
Moje devojcice jos spavaju. Bas su umorne od ustajanja rano za šk. S cele godine ide pre podne u školu. T ima puno obaveza. Nijedan dan ne dodje ranije iz škole. Juce je i probu hora imala. Pripremaju se za dan škole.
I ja ležim i citam neku beletristiku. Kasnije cu moju strucnu literaturu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 9:04:01   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh do pijace.Nadam se da ste svi dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 10:04:54   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice, šta čitaš? 

Da pohvalim mog bebca, noćas je spavao 4 sata u kontinuitetu. Jeste da sad od 6 zeza, ali makar smo odspavali.
Nama je nestala mačka. Stara je i bolesna, baš brinemo. M je sad išla da nahrani svog mačka, kaže da je hladno napolju. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 10:40:18   
Malaraja
Sanjice nekako citam tvoje postove i divim ti se...djeca, muz, kuca, fakultet... svako slobodno vrijeme pametno koristis svaka cas_t. 

Milena razumijem te u potpunosti, moj je spavao do 4 jutros bas fino samo se oko 1 probudio da jede... onda sam do 5 bila iznad kreveta jer je terso na dudu, i na spavanje nekako je zaspo i u pola 7 hajmo vojska na noge. Nije mi toliko ni sto ne spava, koliko ne postoji nista da ga zadovolji duze od 5 minuta. I sa dudom lezi pa je rukom izbaci i naljuti se 🤣 pitam se jel normalno da beba od mjesec skoro bude ovakav ters. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 11:32:57   
Sanjica26 RR
Milena, citam Lažljivi život odraslih od Elene Ferante. Nije nesto wow.Malaraja, hvala na lepim recima. Trudim se da bude tako.Evo pekla sam deci palacinke i samo sto se nisam onesvestila. Brzinski sam ugasila sporet i sklonila. Sreca pojele su po dve palacinke. Mm je na poslu. Dobila sam, pa mi je ovog puta lose. T je stavila piletinu da se kuva. 😁 U tim situacijama moram decu da ukljucim. Bice moj dan samo ležanje. 
A vaše bebice samo nek spavaju 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 10/21
30.10.2021 19:50:43   
Tiziana
Ćao devojke.Mi smo se danas razleteli nesto. Prvo pijaca, ostali smo skroz bili bez mesa pa onda usput pokupovali jos neke stvari. Onda hajde do Ikee, falilo nam sto nekih sitnicica, naravno zavrsili smo i sa gomilom onoga sto nam nije falilo. Usput nismo se unapred informisali, do tamo smo putovali 50min jer je zastoj zbog radova bio vec na usponu kod Kaludjerice.. Tako da sve u svemu, prolete dan. Sad se poizvaljivali ispred TV, deca tamo igraju igrice. Uspesno su pregurali povratak posle korone,i udar kontrolnih i propitivanja, stvarno sam jako ponosna na njih tako da je danas full school free day.. Radi ko sta hoce. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 10/21
31.10.2021 8:29:18   
flamingos
Dobro jutro.Tiziana,bravo za tvoju dečicu.Da popijem kafu,pa odoh u kuhinju.Kasnije da peglam.Lep je dan,možda i prošetamo.Nadam se da ste svi dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 10/21
31.10.2021 9:02:22   
Bambino1
Dobro jutro. Mi poranili, doruckovali, ispeglala ves, popila kafu, sada da stavim rucak da se kuva i malo da odmorimo danas. 🙂 Kod nas i danas duva vetar ali nije hladno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 10/21
31.10.2021 11:07:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam juce ceo dan preležala. Jedino sto sam rucak spremila.

Jutros ubacila u petu i stomak me sad boli. Kasnije vodim T kod koleginice iz matem.da je malo prekontrolise pred pismeni.  I ovde je toplo, ali duva vetar. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 6:29:45   
Milena18
Jutro! Šta radite, mame? 
Sanjice, meni baš nedostaje čitanje. Kad je M bila beba, čitala sam dok dojim, ali ovaj mali je mnogo nemiran sisač 😊 Kako ti je stomak danas? 
Malaraja, kako si ti, jesu li prošli bolovi? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 7:26:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Milena, stomak bolje. A zub me je zezao cele noci. Moram da svratim do zubara. Stavio mi je u sredu lek, ali izgleda ce morati da mi stavlja odmah plombu. Ne mogu 10 dana da čekam. Sofi je otisla u školu. Probudila se ranije. Mm je zatekao obucenu. Zaboravili smo da im sat u njihovoj sobi pomerimo. T moram da budim uskoro za muzicku. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here