|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 8:43:52   
flamingos
Dobro jutro.Milena,uživajte i rastite.Bambino,Malaraja,ostale mame,kako ste?Još danas lepo vreme,od sutra počinje kiša.Moje dete sad ustalo,da se rasani,pa da doručkuje.Ja u kuhinji.Danas od 14 h u školu.Želim  vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 9:06:33   
dddaca
Gde ste mame? Procitah na brzinu sta ste pisale ovih dana. Mi opet zaslinavile i kasljale za vikend. Jutros je bolje. Pocinjem da mislim da je mozda neka alergija.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 9:39:04   
Tiziana
Dobro jutro devojke.
Prolete vikend. To me najvise deprimira. Toliko mu se svi radujemo, a on onda prodje dok trepnes.

Ja sam odlucila da radim od kuce sigurno jos ove nedelje. Sama sam. Deca u skoli. Muz u kancu. Prikacila sam se na veliki monitor, sela u gejmesku stolicu i uzivam :-) (dok ne krene sekiracija oko posla)
Dan je divan, i ko moze neka ga provede napolju jer kazu od sutra kisa.

Popodne vodim sina da mu stave fiksnu i na donju vilicu. Gornja mu se toliko ispravila da sam fascinirana. Nismo jos ni na pola puta,ali je rezultat fantastican.
Povescu i cerku da vide da li njoj treba ona zicana mobilna proteza,cini mi se da ce joj biti malkice potrebna iako ona ima bas fine zubice.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 9:46:15   
dddaca
Kad deca mogu da pocnu da nose protezu? Mislim da necemo imati mesta za dvojke i da ce joj se zubici kriviti. Svakako bih sacekala da izrastu te dvojke, ali me interesuje kad najranije mozemo da pocnemo

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 10:05:53   
Sanjica26 RR
I nama treba žićana proteza. Svi su joj zdravi i pravi, sem jednog koji je malko kriv.

Odvela sam T u muzicku, pa cu sad da slusam seminar dok spremam supicu. Posle moram na sahranu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 12:04:14   
flamingos
Daco,odvedi dete kod zubara i rećiće ti.Anđela nosi od 25.marta ove godine.Pratio je i rekao da,kad napuni 10 godina,može da počne da je nosi.Kod nje nije veliki problem.Vodim je na kontrole i to je to.Zatežemo gornju na 10 dana i dokle god treba nosiće.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 13:51:39   
dddaca
Idemo mi redovno kod zubara. Za sad uglavnom da bi vadili mlecne zubice, ali me je interesovalo kad je po nekim vasim iskustvima najbolje vreme za protezu. Eto, vi ste poceli sa 10 godina. Verovatno bi me sad gledali kao da sam pala s Marsa ako pitam za protezu user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 14:16:32   
Ivanka 75
Ja vidim da deca u 4 razredu vec pocinju da nose proteze. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 15:48:25   
Tiziana
Pa moraju da izbiju neki stalni zubici, ne moze proteza dok nema bar sve keceve i dvojke ja verujem.
Ne znam.

Zavisi od deteta do deteta. Moj sin je bas bio kritican slucaj. Njemu je dvojka bila skroz iz keca,uska vilica, trojke skroz gore, nisu se sputale, jedna kec vise drugi nize, ma bas bas katastrofa i onda se dr odlucila da mu izvadi petice, da ne ceka i da mu stavi fiksnu pa da kako koji izrasta dodaje srafice i kaci protezu.
Stavio je finsku kad je bio peti razered. Najcesce je to prerano. A ovu zicanu je stavio u trecem,ali to njemu nista znacajno nije pomoglo jer je bio bas poseban slucaj. Pa je jedno vreme nosio onu Myobrace koja nije losa,ali on prosto nije imao uu danu toliko vremena koliko je neophodno da jenosi,a nocu mu je ispadala stalno.

Za cerku verujem da ce ona biti ok.i zicana biti ok.

A: dddaca

Idemo mi redovno kod zubara. Za sad uglavnom da bi vadili mlecne zubice, ali me je interesovalo kad je po nekim vasim iskustvima najbolje vreme za protezu. Eto, vi ste poceli sa 10 godina. Verovatno bi me sad gledali kao da sam pala s Marsa ako pitam za protezu user posted image
[/quote]

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 15:54:35   
flamingos
Daco,idealno vreme ne postoji.To stomatolog proceni.Idite vi i dalje na redovne kontrole i rećiće i za protezu,ne brini.Za Anđelin problem je tako.Svako dete je individua za sebe.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 15:58:13   
flamingos
Tiziana,naravno,to se ppdrazumeva.Zato i kažem-kod stomatologa i on kaže šta i kako.Anđeli su se vrlo rano svi zubići izmenjali i rekao je da je pravo vreme da nosi protezu kad napuni deset_ godina.Njoj su super zubići.Zdravi,redovno ide na kontrole,a glanca ih samo tako.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 16:27:54   
dddaca
Racunam da je bolje sto pre poceti da bi se problem brze resio, ali u pravu ste. Ipak treba da sacekamo da nam izrastu svi prednji zubici.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 16:32:39   
Sanjica26 RR
Kao sto rece Tizi mora da se izmene svi zubi da bi dete pocelo da nosi protezu.


Kako ste mame? Malaraja, kako je bebica? Milena, tvoj momak? 
Dddaco, kako je prvak?😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 18:47:40   
flamingos
Daco,polako,sve u svoje vreme.Logično je da se proteza nozi kad se izmenjaju svi zubići-kao što i napisah.Mi smo oduvek slušali savete doktora,pa tako i za protezu.Ne možemo kad mi hoćemo,nego kad su se zubi izmenjali,zato je čovek i rekao od kada da počne da nosi.Samo redovna poset_a doktoru,prati se i rešena stvar.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:06:47   
Ivanka 75
Joj, bi mi zao lrosle nedelje jedne devojcice, izvadila stalnu cetvorku gore da bi mogli ostali zubi da se sloze.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:20:00   
Tiziana
Moja cerka ce morati da izvadi sve 4 mlecne cetvorke jer su stalne krenule da izbijaju, a mlecne se raspadaju i blokiraju rast zuba.Inace joj je vilica manje vise ok. Nosice onu myobrace i dr misli da ce time sve lepo pusliziti i da nece biti potrebe za bilo kojom drugom protezom. 
Necu vise da masim temu. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:35:15   
IvanaSK RR
Ne moraju svi zubi da se izmenjaju da bi se nosila proteza. Bar kod mog sina. Ali zavisi od kompletne situacije i to mora stomatolog da oceni. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:44:40   
Tiziana
Ne moraju svi, ali kecevi i dvojke sigurno da. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:55:12   
Ivanka 75
Ja sam izvadila obe gornje cetvorke i nije mi pomoglo 😔 Ni proteza. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 20:55:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ne moraju svi zubi da se izmenjaju da bi se nosila proteza. Bar kod mog sina. Ali zavisi od kompletne situacije i to mora stomatolog da oceni. 
Upravo o tome i pričam.Stomatolog određuje.Kod nas je čekao da se svi izmene,pošto su joj se baš rano menjali i to brzo-jedan za drugim.Zato doktori postoje.Slušaju se i rešavamo probleme.Kod nas je tako,kod drugog deteta drugačije-svako je jedinka za sebe,a i nemaju svi iste probleme.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 21:23:31   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i nas, sve nas uhvatio neki stomacni virus, svi u kuci smo nikakvi, samo se jos  bebac drzi. Pratim vas ali ne stizem da pisem. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 21:24:05   
Sanjica26 RR
Ja dok docekam svog zubara u sredu raspascu se. Boli me glava i zub. I ako mi je umrtvio živce i ubacio lek, bas me zeza. Veceras sam jela palentu. Ne pamtim kad sam to jela😄 Ali slatko sam jela.

Odoh da nastavim sa seminarom. Laku noc svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 10/21
1.11.2021 22:02:45   
flamingos
Bambino,hajd da budete dobro.Ljubi bebicu.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 10/21
2.11.2021 5:32:42   
lesli


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Zdravo mame. Evo i nas, sve nas uhvatio neki stomacni virus, svi u kuci smo nikakvi, samo se jos  bebac drzi. Pratim vas ali ne stizem da pisem. 🙂




Bambino, taj virus je horor.Mi smo ga imali. Krene sa temperaturom i povracanjem, pa kad temperatura krene da pada negde krajem 2. dana onda krece proliv. 🤯
Deca su blaze prosla, temperatura oko 38. Mladja nije povracala (ali ona sisa, tako da je dobila neka at kroz mleko), a starija je povratila jednom i imala 3-4 redje stolice i to je bilo to.
Ja sam sa druge strane imala temperaturu skoro 40 i period od jedno 24h gde sam imala brdo vodenih stolica. Manje-vise sve sto pojedem i popijem, samo protrci kroz mene.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 10/21
2.11.2021 6:32:47   
Milena18
Lesli, mah mah 😊
Dobro jutro, mame ! 
Bambino, želim vam da brzo ozdravite. 
Sanjice, super je momak. Juče čitav dan nije zaplakao, uživale smo M i ja sa njim. Zato mi je noćas sve vratio 😂
Ovde se naoblačilo, kiša će. Mi navikli da idemo u šetnju svaki dan, ne znam kako ćemo kad bude počelo loše vreme. 



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here