RE: Razgovori mama 10/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 6:50:49)

Budna od ranog jutra, vrti ki se beka decija pesmica u glavi 😊





flamingos -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 8:19:18)

Dobro jutro.Les,muke,samo kad je sve prošlo.Bambino,kako ste vi?Milena,bebac uživa,a i vi sa njim.I ovde je loše vreme,kiša.Pijem kafu,pa da kuvam pasulj.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 11:50:56)

Dobar dan.

Bambino, kako ste? 
Ja dodjoh iz skole. Ispružila sam se, pa idem sad nazad. Bas mi se spava. 




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 16:10:18)

Zdravo mame. Nadam se da ste sve dobro. Evo mi smo onako, lose i dalje. Dobili smo da pijemo nesto. Muz je jutros povracao i svekrva, ja sreca vise nisam ali mi malo muka i iscrpljena sam. Sreca samo virus, bila sam do doktorke. Hvala sto pitate. 🙂




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 17:31:42)

Bbino, moj sestric povracao 9 dana ravno. Nadam se da ce vas brzo proci. Dijeta dijeta dijeta...


Meni se spava, a tek je utorak... I treba krenuti put posla za pola sata. 




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 17:54:39)

Jooj Ivanka nadam se da je sada dobro. Ma dijeta, ne jedemo nista vec 3 dana, ali bukvalno, ja dva dana ni vodu nisam mogla da pijem, danas tek malo. 🙂




Malaraja -> RE: Razgovori mama 10/21 (2.11.2021 19:19:40)

Dobro vece zenice 😊 

Milena frka trka, dok uhodam ritam ko na pokretnoj sam. Mom bebacu danas mjesec dana, nekako mi je doslo da ga proslavim hahha 🤣 Bolje sam, al jos imam bolove ispod stomaka mada ono sto me brine je bol u pleckama, i izmedji njih. Cak i kad disem prisutna je, juce sam malog presvlacila toliko me ukljestilo da nisam mogla udahnuti, ne smijem se ni sagnut. Jel to normalni 🤔 ipak ste vi prosle taj oporavak ja vise pojma nemam sta je ok sta ne, prije poroda sam mogla konju rep iscupat haha. Znaci nije doljnji dio nego gornji kao kod upale pluca(al to je iskljuceno nalazi krvi ok) nmg da saltam po netu odma najgore covjek procita. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 7:14:03)

Dobro jutro.

Malaraja, proslo je osam godina od druge trudnoce tako da se nista ne secam🤣Jedino cega se secam jeste da posle prvog porođaja nisam mogla da sedim i problem sa grudima. 
Elem, jako sam lose spavala. Digla mi je pritisak drugarica. Kako ljudi ne razumeju da ne mislimo svi isto i da imamo pravo na odluke. Ostadoh posle kasno. Pisala sam seminarski. T je isto lose spavala. Cula sam je da se nesto zakasljala. Moram da je ispratim u pauzi. 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 8:30:45)

Jutro,evo mene kod kuce.M prekjuce imao 38..i brzo mu spala,sad samo kaslje,ali vec zrelo. Izduvao ga vetar za vikend,bila mi sestra i zet pa sml malo set_ali..i mene boli vrat.

Sanjice,jos nisi naucila da se ne nerviras,mada i ja ti kazem..mm i ja se svakim danom sve vise cudimo kako su ljudi generalno odlepili,kakve zakljucke donose,postupci kakvj su im🤣Realno svi smo..




flamingos -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 8:49:25)

Dobro jutro.Von,bitno je da ste dobro.Znači,dolazila ti je sestra,super.Moja bi sestra trebala da dođe krajem novembra,baš sam je se uželela.Evo ja u kuhinji,klasika.Greje sunce,biće lep dan.Nadam se da ste svi dobro.Pozdrav svima.❤





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 8:51:01)

Ma Von, nikako da naucim.

Ako ja nekog razumem, ocekujem da i taj mene razume.
Sinoc je mene bolela mnogo glava. Na kraju sam popila kafetin i posle me je boleo želudac. Jedva sam zaspala. 




Malaraja -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 9:01:20)

Volim djecu, uvijek sam govorila da bi volila imat dvoje, al bgm nebi prolazila ovo opet 🤣 al kazu bas da to zaboravis. Osjecam se kao da sam u tudjem tijelu 🤐 neki dan mi se zagnojio konac pa sam bila na nekim ispiranjima, kad zabode iglu u ovo boli ko sam vrag. Sad opet moram...bas zanimljivo. Mislim da vecina ljudi uvazava samo svoje vidjenje stvari, jednostavno bili upravu ili ne. Shvatila sam da sto covjek ima manje prijatelja oko sebe sretniji je, prijateljstva su izgubila na cijeni( ne mislim ma tvoju drugaricu nego opcenito). Vjerujem da je ona samo mozda tvrdoglava 🤣




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 9:06:21)

Kao što rece moja dobra koleginica: "Prijatelj je bas zloupotrebljen pojam".





vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 9:41:55)

Malaraja,mazi flogocid na konce,ispasce sami..

Mene boli glava,vrat..vec danima..




Milena18 -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 11:28:51)

Dobar dan! 
Malaraja, jesi li išla da ti neko posluša pluća? Ja sam takve bolove na udisaj imala prošle godine kad sam imala upalu plućne maramice i pleuralni izliv. Ne kažem da je to kod tebe, ali ne bi bilo loše da pomeneš lekaru. A može da bude i nešto sasvim bezazleno, kao istegnut mišić. 
Ja došla da primim drugu dozu vakcine, pa ću do prodavnice da kupim šta treba od namirnica. Divno je vreme, a mm kod kuće, pa imam slobodan jedan sat 😊




Malaraja -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 11:46:37)

Pa Milena radila sam nalaze krvi prosle sedmice, nema ni 7 dana sve bilo super, crp 0,40 znaci nikakvu upalu nije pokazao 🤐 pa valjda bi nesto ukazivalo na to. Znam i mene je kad sam imala upalu pluca isto ovako bolilo, ali kontam da nije od kicme. 🥰 Uzivaj, set_aj....dok je lijepo vrijeme 😊





vonavoj -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 13:14:36)

Da li ima neka tema kako se resiti mladjeg brata,sestre..jadne moje devojke..M je tolika napast,aj sto mene maltretira,ni sa cim ne ume sam da se zaigra,sve ide zamnom,sta god da radim..nego se nakaci na J kad radi domaci,stalno smeta,kvari...skrenucu,majke mi...

Kod kuce nista ne slusa,a u vrticu je najbolji decak..digao mi je pritisak 20 puta od jutros .sve kontra da uradi i da obavezno budr po njegovom.. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/21 (3.11.2021 13:53:00)

Prelazimo u novembarsku temu. KLIK




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]