|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 9:26:27   
flamingos
Dobro jutro.I ovde užasno vreme.Moraću do mesare i pijace.Pustih mašinu da pere.Da spremim doručak,ručak,napravim oblandu itd.Planirale smo do Lidla da odemo,ali pada kiša,pa videćemo.Možda i stane,pa odemo.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 10:02:53   
Milena18
Dobar dan, mame! Kako ste?
Ne stižem da se javim, mada vas redovno pratim. Kod nas je sve ok. Bebac i dalje danju spava, a noću luduje, ali valjda će shvatiti kad se šta radi uskoro 🙂
Pozdravljam vas sve i želim vam lep vikend. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 10:19:54   
smeško
Dobro jutro.Milena, porodila si se? Koliko dugo nisam ulazila...Neka je ziv i zdrav bebac! Kako se zove? Kako ga je seka prihvatila? Kako se snalazite?Ja idem po ovoj kisi da kupujem farmerke. Nemam za ponedeljak. Pala sam pre nekoliko nedelja i pocepala poslednje normalne. Mrzim da kupujem pantalone, ali kad se mora nije tesko.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 10:22:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Smesko, grlim vas.
Milence, polako, sve ce doci na svoje mesto!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 11:58:28   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Dobro jutro.Milena, porodila si se? Koliko dugo nisam ulazila...Neka je ziv i zdrav bebac! Kako se zove? Kako ga je seka prihvatila? Kako se snalazite?Ja idem po ovoj kisi da kupujem farmerke. Nemam za ponedeljak. Pala sam pre nekoliko nedelja i pocepala poslednje normalne. Mrzim da kupujem pantalone, ali kad se mora nije tesko.



Ја не волим куповину. Два месеца тражим панталоне. На крају сам нашла захваљујући колегиници. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 12:24:44   
flamingos
Milena,bebac zafrkava.Polako,što reče Ivana-doćiće sve to na svoje mesto.Ljubim vas puno.Smeško,srećno u šopingu da pronađeš pantalone.Ja još uvek u kuhinji.Druga mašina pere.Dete uči.Moraćemo do knuižare,treba joj nešto za ponedeljak,za biologiju.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 12:30:22   
Tiziana
Dobar dan.

Mi danas ne kuvamo. Narucicemo nesto. Danas bas nista necu da radim. Mozda eventualno budem stavila ves da se pere i mozda napravim kasnije neki slatkis. Deca moraju da odrade sta je radjeno u skoli, da citaju lektiru.Vreme je uzas.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 12:36:08   
flamingos
Ako Tiziana,odmaraj.Nudim kasnije ferero oblandu.Da se stegne,pa samo čokoladnu glazuru da stavimUžasno je vreme.Odoh,sedoh da vidim šta ste pisale,pa nastavljam gde sam stala.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 12:57:05   
Milena18
Da, Smeško, porodila sam se pre 16 dana 😊 Danas mi je, inače, termin. Bebac se zove Vasil, a velika sestra je oduševljena, jutros je izjavila da je zaljubljena u njega 😁 Kako su tvoji dečaci? 
Uh, ni ja ne volim da idem u kupovinu, to mi je takvo opterećenje. Volim samo da razgledam odeću i obuću po netu, a u radnju kad treba da odem, izgubim volju. 
Flam, hajde baci na pp ili onu temu o hrani recept za te oblande, deluju ukusno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 13:18:16   
Sanjica26 RR
Bas to Milena. Prvo ni nemam vremena da idem u kupovinu.
Kod nas je stala kisa. Skuvala sam rucak i usisala. Sad cu da ucim. I deca uce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 13:34:19   
flamingos
Mikena,pisaću kasnije recept.Odosmo čas do grada.Jeste oblačno,pada kiša,stane i tako u krug,alli moeamo da odemo.Nije hladno,nego dosadna kiśa.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 16:01:20   
flamingos
Milena,pogledaj u pp.❤.Stigosmo iz grada.Kupila Anđela i čizmice,na sniženju su 40 posto.Sad skuvah kafu i da preslišam Anđelu i posle odmaramo.Dosta je za danas i mog rada i njenog učenja.Da malo i ona odmori.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 16:37:36   
Ana RR
Milena, prelepo, prelepo ime ❤



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 16:41:15   
smeško
Milena, bas lepo ime! Nego, rodi li ti tom detetu i kokosku? Ili pusta obecanja? 🤣Kupih neke pantalone jedva. Sto mrzim kupovine. Samo deci mogu da gledam, za sebe ne podnosim. Izdrzah, zavrsismo sve za pola sata. 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 20:17:33   
IvanaSK RR
Smesko, brza si. Mene smara sto moram da isprobavam stvari 🙄
Devojke, mene od danas toliko boli leva peta da jedva hodam. Nisam se povredila nigde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 20:47:38   
Dragica Draga
Ja sam danas htela sama da pobegnem malo u kupovinu, i do kraja odustala... Onda sam se zarobila u kuhinji, prsvila kiflice i tortu..

Ivana, pa jesi puno setala?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 20:50:52   
IvanaSK RR
Ma jok, kakva setnja po ovom vremenu. Uglavnom sam na nogama na poslu, al sve kao i obicno. Znala sam ja da setam i po 20-30000 koraka dnevno pa me ovo nikad nije zezalo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 21:15:34   
Tiziana
Ivana, to moze da ti bude od obuce.


Ja u poslednje vreme kupujem sve online. Cak malo i pratim pa cekam popuste. Proslw godine sam se usudila da kupim i farmerke i sva sreca, dobre su mi. A postojala je ogromna sansa da omanem. 
Al me deca u poslednje vreme upropastise, ne mogu da stugnem na red za kupovinu😂. Bukvalno im je sve bilo malo i moralo je da se kupi. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/21
9.10.2021 22:30:41   
smeško
Meni mm danas izabrao, ja samo probala sve odjednom. 🤣 Pojma nemam koji br nosim ni kako se to gleda. Nisam kupila farmerke 15 godina, a pantalone sam kupovala u butiku koji sada ne radi. Ne usudjujem se da to kupim online. Jedino to. Sve ostalo, cak i ves narucujem. Bas sam mu zahvalna sto mi je olaksao danas. Farmerke mi trebaju za posao, jer iz kancelarije cesto obilazim i magacin. Ivana, mene boli peta s vremena na vreme. Ponekad koleno...Nisu nasli konkretan razlog, prodje posle nekog vremena, ali dok traje boli...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 8:50:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ivana, ja mislim da su kod tebe problem leđa. Spusta se boli na petu. Nije ni cudo kad si non stop na nogama. Nek te izmasira malo muž.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 9:29:07   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako peta?Nadam se da te ne boli.Ostale mame,kako ste?Moje dete spava.Danas nećemo nigde.Baš je grozno vreme.Kasnije da peglam itd.Lepo provedite nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 9:51:21   
IvanaSK RR
Jutro. Sanjice, moguce da je to sto kazes. Boli i danas.
Kod nas ne pada kisa, juce nije stala ceo dan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 9:56:53   
Sanjica26 RR
Kod nas ne pada vise. Ali opet duva vetar. Nisam nigde mrdala sa decom zbog ciklusa.

Ja sam unela moje cveckice. Imam jos nesto da unesem. Gotova sezona. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 10:05:51   
Bambino1
Dobro jutro mame. Evo i nas, nema kise ni kod nas ali je hladno. Kako ste vi? 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/21
10.10.2021 10:35:18   
flamingos
Bambino,hvala na pitanju,dobro smo.A vi?Ovde se razduvao vetar.Ne volim ovakvo vreme.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here