|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 10:43:47   
Tiziana
Dobro jutro. Divan je dan. Stavila sam podvarak i meso, da se to ispece pa odosmo napolje da iskoristimo dan. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 14:10:51   
flamingos
Šta radite mame?Evo ja završih i oko ručka,peglanja i sedoh.Kasnije da zamesim za krofne.Dete u 15 h ide kod drugarice.Lepo je vreme,mada duva neki vetar.Samo kad kiša ne pada.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 15:27:34   
vonavoj
Divan dan je bio,dok je bilo sunca. Proset_ali smo malo,sad rucali,i nadam se da ce M malko da zaspi...

Ivanka,kako je tm?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 18:47:50   
IvanaSK RR
Dobro vece. Ja sam malo pre odspavala, sto se retko desava 🙄 mada sam i umorna. Cele nedelje neka trka. Sinu mi je bio rodjendan, isli na slavu, pa na koktel neki za otvaranje lokala, pa slavlje za useljenje u stan... Bas napeta neka nedelja. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 19:20:10   
Tiziana
Zenske, vi koje niste iz Bg, NS, zanima me, cisto informativno, da li znate sta se juce i danas desavalo u Beogradu, Novom Sadu, u Šapcu..? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 19:24:20   
Ivanka 75
Von, super je mm. Danas nema temp uopste. Radio ks, CRP mu 11, kaze dr nije bakterijski sigurno.Nij bilo ni Ivi pa ispade stafilokoka. Nece raditi do cetvrtka sigurno, ima slobodne dane pa ce koristiti. Hvala na brizi  Von 🥰Ivana, kako uvo? Spremamo se polako za prvi radni dan... 
Ja sastavila podvarak u krčku, uključujem kad bude jeftina struja da se polako krčka do ujutru. Prvi podvarak od ovogodisnjeg kiselog kupusa mmmmmmm mljaaaaac! Jedva cekam! 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 19:29:58   
Bambino1
Dobro vece mame. Ceo dan nesto radim, nikako da se javim. Peglala ves, sredjivala kucu, napravila neke pitice ujutru samo da ispecem. Vetar neki bas duva, mada nije puno hladno. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 19:31:01   
Milena18
Tizi, misliš na proteste? Ja sam upoznata, ali vidim da se mediji slabo bave time. 
Ivanka, super da je tm bolje ! 

Kako ste, mame ? Ja sam na kraju danas išla sama u nabavku, moji bili kod kuće ceo dan. M se dugo igrala napolju sa drugaricom. Bebac mi je nešto kmezav ovih dana, valjda je opet neki razvojni skok u toku 😁


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 19:50:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Ivanka,kako je tm?Didy,kako je zet?

Flam se, kao i uvek, brine za sve nas ❤️Dobro je mm, dobro je, 
Ganjam ga da meri temp da je od muke narucio infracrveni toplomer 😂



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 20:47:56   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: Milena18

Tizi, misliš na proteste? Ja sam upoznata, ali vidim da se mediji slabo bave time. 


Zato i pitam. Jer ako nemate SBB, ili ne pratite Twiter i fb, ne mozete da saznate sta se desava. Cuju se samo fino izmanipulisane i pazljivo kreirane izjave na nacionalnim frekvencijama. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 21:54:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Ivanka,kako je tm?Didy,kako je zet?

Flam se, kao i uvek, brine za sve nas ❤️Dobro je mm, dobro je, 
Ganjam ga da meri temp da je od muke narucio infracrveni toplomer 😂



Ivanka moja.❤Baš mi je drago da je dobro.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 11/21
28.11.2021 23:08:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Tiziana



IZVORNA PORUKA: Milena18

Tizi, misliš na proteste? Ja sam upoznata, ali vidim da se mediji slabo bave time. 


Zato i pitam. Jer ako nemate SBB, ili ne pratite Twiter i fb, ne mozete da saznate sta se desava. Cuju se samo fino izmanipulisane i pazljivo kreirane izjave na nacionalnim frekvencijama. 




Da daaa, pojedini nista nisu ni izvestavali. Gledala sam juce ceo dan 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 7:39:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa idemo kod stomatoliga.U 9 dete ima zakazanu kontrolu u vezi proteze.Tmurno je,baš je grozno vreme.Ivanka,kako je tm?Ostale mame?Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 7:43:55   
dddaca
Dobro jutro! Sto ne volim ponedeljak. Jedva se probudismo. Ispratila dete u skolu, popila kafu i sad da se bacim na posao. Juce smo bile u bioskopu, gledale Enkanto. Bas je lep crtani
Da Tizi, upoznata sam. Vesti ne pratim cesto, ali pratim objave na mrezama. Ivanka, naravno da ne izvestavaju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 9:37:28   
Ivanka 75
Dobro jutro.

Ili bolje reci dobar dan, davno smo ustali 😂 Bili u higijenskom za bris, doruckovali, sad gluvarim jos 15tak minuta dok ne krenem na posao. Mm je dobro 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 15:05:45   
Sanjica26 RR
Ni ja ne volim ponedeljak dddaco. Masem svima. Odoh malo da odmorim, pa da nastavim tamo gde sam stala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 17:30:50   
flamingos
Ivanka,super kad je dobro.Daco,prolazi i ponedeljak.Mi do 17 h nismo imali struju,grrrr.Skuvah kafu,pa odoh da pripremim detetu da jede kad dođe iz škole.Brzo završismo jutros.Sve je super.I dalje da nosi protezu,da je zatežemo na 10 dana i idemo na kontrolu 10-og januara i to je to.Dalje kako kaže.Nosiće do kada bude trebalo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 17:32:19   
Ivanka 75
Ja zevam. Treba raditi veceras. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 11/21
29.11.2021 17:54:15   
Bambino1
Dobro vece mame. Da vam mahnem. I meni se nesto prispavalo, ni kafa ne pomaze. 😄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 7:42:29   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Mi danas idemo u savetovalište na kontrolu, jedva čekam da vidim koliko je porastao bebac. 
Vreme je tmurno, vetrovito, i neki sneg najavljuju. Uopšte nisam spremna za to. Već sam  neraspoložena zbog nekih stvari na koje ne mogu da utičem, uopšte mi ne treba hladnoća i sivilo. A tako mi je lep bio prethodni period... 



(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 7:56:27   
dddaca
Dobro jutro! Zahladnelo. Vise volim toplo vreme od hladnoce, snega i bljuzgavice, ali ove tople zime pocinju da zabrinjavaju. Menja nam se klima, a tome svi mi po malo doprinosimo.
Milena, sta god da je, nadm se da ce brzo proci

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 8:02:09   
Tiziana
Dobro jutro.Ja skupljam hrabrost da krenem na posao. Sija sunce, ali se vidi da je smrzavanje. Citam da hoce da skrate skolsku godinu. Unistavaju nam decu sistematicno. Na sta lici ovo ovako skolovanje, malo idu, malo ne idu, lomis im ritam, a onda ih gazis da nadoknadis propusteno. Vazno da je ok da onaj debil dovuce u Arenu 20 000 ljudi na miting, ali nijre ok da deca idu u skolu, ali ce biti skroz ok, cak i pozečjno, da sva ta deca sa svojim porodicama idu na Kopaonik da potrose pare. Uh al sam besns. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 8:30:42   
flamingos
Dobro jutro.Milena,javi koliko je bebica porasla.Pijem kafu,pa odoh u kuhunju.Dete spava.I ovde je tmurno.Daco,ni ja ne volim zimu,kišu.Ivanka,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 11:00:16   
Bambino1
Zdravo mame. I ovde tmurno i hladno. Ja ne volim kisu i bljuzgavicu, ali sneg volim. Jeste klima bas haos, snega skoro i da nema vec nekoliko godina.Ja evo na poslu, bebac u vrticu. Milena javi kako je proslo na kontroli. Ostale mame kako ste? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 11/21
30.11.2021 11:24:14   
mama Jo
Pozdrav mame. Ja ne pamtim kad sam pisala, ali sam citala donekle redovno.
Generalno smo ok, svasta nam se izdesavalo u poslednjih par meseci, ali sada smo dobro.
Ja pocela da radim 😀
Posle 6 godina, na zameni sam, ali hajde. Sve mi je ovo sad tako novo, jos se nisam navikla.
Moras vratiti par stranica unazad da vidim sta se desavalo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here