RE: Razgovori mama 11/21 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Malaraja -> RE: Razgovori mama 11/21 (2.12.2021 17:36:43)

Ja ne znam Sanjice kako stizes sve to 🤣 ja dok oko kuce, malog kao da sam 2 smjene odradila 😊 Nego jel ima neka krema, nesto da vam se pokazala dobro za smanjene vidljivosti strija. Nije da sam iskopleksirana, al su mi nekako bas odvratne za vidjet....nesto mi nije drago da mi ostanu citav zivot hahahha. 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/21 (2.12.2021 17:39:43)

Malaraja, iskreno da ti kazem ne znam ni ja sama. [sm=smiley36.gif] Ali eto mislim da je potrebna dobra organizacija i muz koji ti pomaze. [sm=smiley9.gif]
Mada, neke stvari ne moze on da odradi, kao odlazak na posao. Kad si u masini i moras sve da odradis to je prosto normalno.




dddaca -> RE: Razgovori mama 11/21 (3.12.2021 7:30:33)

Dobro jutro!
Malaraja, nisi mazala stomak u trudnoci? Ja sam tokom cele trudnoce koristila Saljicev Striet i nisam dobila ni jednu. Slusala sam komentare da je dobar i kad se pojave, ali nemam licna iskustva. U svakom slucaju mislim da sto pre pocnes da ih tretiras necim, vece su sanse da ce se ublaziti. Opet kazem, nemam iskustvo, samo pretpostavljam.
Milena, kako je bilo u bioskopu?
Ostale mame?




Tiziana -> RE: Razgovori mama 11/21 (3.12.2021 7:37:07)

Dobro jutro. Da li moze biti ruzniji dan!Isla sam da otpratim jedno dete do skole, ima dodatnu iz matisa pre nastave. Nakrcali su im dan. Ima i pismeni iz francuskog pa od 12 takmicenje iz mate. Zato mladje dete evo kulira, igra igricu i ceka da se krene u skolu. Ona ne ide na takmicenje, nece dete da se stresira😂 Zivece 100 godina. Da ispratim nju i mm, da zavrsim kafu pa da se oblacim i na posao. Za danas nemam rucak, narucicemo nesto kad se svi sakupimo popodne. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/21 (3.12.2021 8:15:32)

Da predjemo u decembar 🙂
Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]