|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 9:41:17   
flamingos
Dobro jutro.Malaraja,znam kako jeDrži se,proćiće,ljubim vas puno.Ivanka,i ja se mlatim od ranog jutra.Sređujem spavaću sobu.Zamesih za neke keksiće.Mm poručio pice,ne kuvam danas.Plus i od juče ostalo.Ostale mame,jeste li dobro?Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:13:03   
flamingos
Malaraja,kako ste?Ivanka,gledamo kviz?Ostale mame,šta radite?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:21:43   
Ivanka 75
Gledamo, gledamo 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:30:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Gledamo, gledamo 😊


Gledamo zajedno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:34:56   
pari
Malaraja, kako ste?Ja bila sa decom malo do parka, mm boli grlo, posle T spavala, sad cemo jos malo napolje…Sutra konacno skola posle nedelju dana raspusta.Puno vas sve pozdravljam!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:39:21   
Malaraja
Sutra dolazi doktorica pa cemo vidjet :) imao je danas temp 37 pa maloprije 36,4 al kontam da se danas zagrijao posto je plakao, grcevi ga mucili 🥰 tek se sad uspavao a i ovdje buka citav dan, nije navikao na to. Kako ste vi 🥰


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/21
7.11.2021 21:44:35   
Sanjica26 RR
малараја, навијам да вам докторка сутра да зелено светло за излазак из болнице. Мачак мали. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 8:40:49   
flamingos
Dobro jutro.Malarajs,kako ste?Nadam se da idete kući.Pari,srećno u školi.Prolazi brzo raspust.Ovde pada kiša.Da završavam šta imam,pa bih da odem po treću dozu vakcine.Srećna slava svima koji danas slace.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 8:48:02   
Malaraja
Cekam vizitu, sinoc sam ovdje problem napravila stavili jos jednu zenu sa nama familijarno svi virus fasovali, upala grla, uha, pluca, i na kraju joj malenoj zivac neki od upale se upalio i izgubila osjecaj i nogama. Msm meni je van svake pameti da beba od mjesec dana bude sa vecom djecom, al ovo mi je katastrofa. Danas cu trazit razgovor sa sefom. Rekla sam neka mu se nesto desi nece nikome dobro biti. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 9:35:06   
Ivanka 75
Dobro jutro. Mi bili kod dr, dadosmo krvi  mokracu pa sutra po rezultate. Da pojacamo vit D i probiotike da ne preskacemo.


Malaraja, mozda nije imalo mesta u drugim sobama. Npr, ovde na svakoj sobi pise za kakve bolesnike je. Mi smo bili u stomacno infektivnoj, i tu su bila sva deca koja povracaju. Moja Iva 7 meseci i starija deca. Ipak su do 15, 16 godina sve deca... 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 9:52:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kisa pada, ja sam umesila picu. Srecan praznik svima.Deca spavaju. Mm je otisao ranije da služi. Za koji dan idem kod mame, a možda i sutra. Videcu. Sve zavisnosti od zubara ako mi popravi zub.Sinoc sam do kasno radila i ucila. Prvo seminarski, pa posle seminar za posao. Sad odoh da ucim dok je tisina. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 16:59:54   
IvanaSK RR
Juhu, ima li koga? Kakav jesenji dan. Mada meni ne smeta mnogo jer nisam isla nigde danas. Maca sutra u vrtic posle dve nedelje, presrecna je. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 17:08:31   
Ivanka 75
Juhuuu, ja sam tu 😊 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 17:12:28   
flamingos
Tu sam i ja.Ni ja danas nisam nigde izlazila.Kiša ne prestaje.Trebala sam po vakcinu da odem.Otićiću ovih dana.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 17:22:49   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Juhu, ima li koga? Kakav jesenji dan. Mada meni ne smeta mnogo jer nisam isla nigde danas. Maca sutra u vrtic posle dve nedelje, presrecna je. 



Dan je za spavanje. Tako da sam dremnula😁Isla sam malo pre do prodavnice da protegnem noge. Kisa i dalje pada. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 19:08:11   
Ivanka 75
Hi hi hi, samo da vas obavestim ~ zavrsio majstor ulaz do pola, sutra druga polovina pa prekosutra fuge. Ja srećan ko mali miš 😊


Ppđo na poso, part II 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 19:23:12   
Bambino1
Zdravo mame, i mi smo tu. Kod nas kisa ceo dan, nije prestajala da pada ni minut. Bas je dan samo za spavanje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 19:51:41   
pari
Mi imamo srece sa vremenom…danas je 18 stepeni i suncano…neverovatno… iako je ujutru hladno…Deca konacno krenula u skolu 😄 sad cu po njih pa imamo rodjendan od jednog drugara u parku…

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 20:47:57   
flamingos
Pari,super kad je lepo vreme.Želim vam lep provod na rođendanu.Malaraja,kako ste?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/21
8.11.2021 23:47:43   
ivaMark
Malaraja, moj L je isto imao bronhiolitis, star je bio tri meseca. Bili smo u bolnici na pulmologiji, cetiri ili pet dana, ne secam se vise...pet cini mi se, inhalacije na 4 sata, svasta su mu kombinovali... Kada smo izasli iz bolnice je nastavio sa inhalacijama par dana, pa kontrola i onda su mu proredili inhalacije. Temperaturu isto nije imao, na prijemu mu je bila saturacija malo niza i bio je prve noci na kisaoniku. Pisala sam bas tada ovde na forumu, davne 2014, novu godinu smo docekali u bolnici. Probaj sto manje nerviranja, dobro je da ste u bolnici i pod okom doktora...kad se set_im kako je L disao tada, jeza me hvata...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/21
9.11.2021 6:43:02   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste, mame ? 
Ja se naspavah noćas. V je zaspao u 9, budio se u 2 samo da siki i sada u 6 opet. Evo već je zaspao ponovo 😊
Malaraja, kako je bebac? 



(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/21
9.11.2021 7:24:35   
Malaraja
Hej zenice hvala sto pitate 🥰 jos smo u bolnici juce je doktorica rekla da je bolje ali da ga pregleda profesorica. Poslali su ga da radi snimak srca, i ultrazvuk mozga su spominjali ali sestra mi kaze da to nije upisano. 

Malo mi je bolji, ali uzasno cesto kaki(nije proljev pravi) ali je ucestalo sinoc jedno 5 puta pitala sam sestru kaze ok je to stolica, dobio je na kilazi tako da mi je upitnik iznad glave 😇 kako ste vi? 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/21
9.11.2021 7:32:33   
Ivanka 75
Dobro jutro.Malaraja, dobri je kad ide na bolje, bicecto sve sobro 😊
Ja idoh do doma zdravlja zbog laboratorije od juce. CRP 1 tako da je to OK. Ima bakterije u mokraci ali dr smatra da je od spolja i nacina kako je uzet mokraca. U petak da ponvimo sve. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/21
9.11.2021 8:04:31   
tacatic
Dobro jutro. Madam se da ste bolje.
Moze li kafa_

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/21
9.11.2021 8:57:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Malaraja, bitno da je bolje.

Mene su probudili majstori u zgradi. Stavila sam da se pece gibanica. Sinoc sam to ubacila Cekam sad nastavnicko da pocne. Posle moram do zubara.

pari, ovde je kisa neprestano padala. Danas najavljuju manje padavine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu tacatic)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here