DHEA nakon embriotransfera (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Keep_the_Faith -> DHEA nakon embriotransfera (10.11.2021 17:09:35)

Pozdrav svim članicama,

prošla sam kroz ceo ciklus vantelesne oplodnje, pre nekoliko dana mi je odradjen embriotransfer.

S obzirom da imam preko 40 godina, bila sam dugo na terapiji DHEA + myo-inosytol + razni drugi suplemnti koji su, nadam se, pomogli da dobijem što kvalitetnije jajne ćelije.

Moje pitanje je - da li treba i dalje da koristim DHEA kapsule + myo-inositol, , tj. da li to može da ima pozitivan uticaj na implantaciju embriona ?

Šta još može da pomogne da se embrion ugnezdi ?

Hvala unapred na odgovoru.




EnaEna -> RE: DHEA nakon embriotransfera (13.11.2021 16:21:51)

Pozdrav Ja sam isto pila dheas. Prestala sam poslije aspiracije. Drzimo fige 🙏🍀♥️♥️Miruj i misli pozitivno.
Ja sam 7+2 i dva srca kucaju🥰🥰Stim da sam 5-6 dana krvarila  ali beta se duplala i sve u redu. Ali bili smo poluludi. Tjesilo me samo sto nisam imala nikakvih bolova. Dr mi je rekla mirovanje i ukljucila injekcije progesterona. Takodje mi je rekla da je moguce da se opet pojavi. I da se iznenadila koliko sam bila smirena kad smo se cule zbog krvarenja. 
Sretnooo 🍀




Friday -> RE: DHEA nakon embriotransfera (8.12.2021 11:57:52)

Pozdrav devojke, da li mozete da mi kazete koje tacno DHEA tablete se preporucuju, da li su to ove od 25mg, koja je preporucena dnevna doza i gde mogu da se kupe u Srbiji ako znate? Hvala unapred.





EnaEna -> RE: DHEA nakon embriotransfera (8.12.2021 12:12:44)


Draga Friday, to ti doktor mora reci koliko smijes da pijes tableta tj koju dozu.Mislim da "preporucena doza" nije ista za sviju. Da zavisi i od kilaze i od drugih hormona i nalaza....
Ja sam ih kupovala u NS, sad sam zaboravila ime apoteke... Sa L je nesto...
IZVORNA PORUKA: Friday

Pozdrav devojke, da li mozete da mi kazete koje tacno DHEA tablete se preporucuju, da li su to ove od 25mg, koja je preporucena dnevna doza i gde mogu da se kupe u Srbiji ako znate? Hvala unapred.








Friday -> RE: DHEA nakon embriotransfera (8.12.2021 12:52:02)

Ok hvala Ena:)





Keep_the_Faith -> RE: DHEA nakon embriotransfera (7.1.2022 17:42:12)

Nazalost, moja Beta HCG je bila negativna.

I pored sveg truda, odricanja, pozitivnog stava, embrioni se jednotavno nisu ugnezdili.




Keep_the_Faith -> RE: DHEA nakon embriotransfera (7.1.2022 17:46:57)


DHEA suplement nije registrovan u Srbiji, ne moze se naci u slobodnoj prodaji, osim u apotekama koje prodaju neregistrovane lekove - Laurus, Igor, Kamilica itd, gde su cene 3000 - 4000 dinara po bocici.

Imam nekoliko novih, neotvorenih bocica DHEA kapsula, 90 x 25 mg, americki proizvodjac, rok trajanja avgust 2024. godine.

Ako je neko zainteresovan, kontaktirajte me preko poruka.




Stranica: [1]