|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 15:27:54   
Sanjica26 RR
daco, vec dva puta ga zovem od jutros. Ma nema nista od njegovog placanja. Znala sam odmah.
Da smo mi zivi i zdravi, a sve ostalo nije ni bitno.
Juce je takvo vreme bilo. Bas grozno.

Palacinke su smazale za dva minuta. Ja sam mogla mm i meni da pravim posne. On nije tu, a za sebe da pravim, mrzi me.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 8:55:16   
flamingos
Dobro juyro.Mi imasmo burnu noć.Vratismo se iz doma zdravlja.Dete standardno-nosić zapušen,crveno joj grlo,ima dosta cerumena u ušima.Pluća su joj čista.Samo jednom imala remperaturu 37 sa 5 i popije febricet i nema vise.Odoh da pišem u temi.Javljam se posle 10 kad preuzmem rezultate.Nadam se da ste uspele da se odmorite.Pozdrav svima.Želim vam prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 11:53:40   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik svima. Neka vas sve zaštiti Bogorodica i svi sveti. ❤️

Ja sam vec u masini. Idemo kasnije svi cetvoro na crtani😁 Moja sestra je prosle nedelje vodila decu na crtani i mama je isla sa njima. 🤣
Moje mlađe dete je dohvatilo mleko koje sam spremila da bacim. Dok smo mi bili u susednoj sobi da se presvucemo, posle službe ona je sipala i jela uz krofnu. Nadam se da joj nece biti nista. Mada, od juce je nesto boli stomak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 12:09:02   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sanjice, daj joj probioei jogurt 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 12:15:57   
Sanjica26 RR
Od sinoc je na probiotiku. Blesaca moja. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 13:51:31   
Mirko Svirko
Dobar dan zene. Kako ste? Sta radite?
Mi radimo ostatak domaceg sto nije za pohvalu jer se to odradi odmah ali sada je tako ispalo jer smo imali goste.Ucimo sabiranje i oduzimanje.A i M je krenuo u skolicu sporta pa bi on to voleo svakog dana,  a treninzi su 2x ili 3x nedeljno.Ja nisam ni znala da je danas praznik..Nisam se cula sa bakom, uglavnom mi ona kaze.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 14:19:51   
Sanjica26 RR
Мирко Свирко, свака недеље је празник. user posted image Кад отвориш црквени календар видећеш црвено слово. Недеља нас подсећа на Васкрсење Христово и свака недеље је Литургија.
Јуче је исто био празник, али је било Ваведење. user posted image Ето мало веронауке за све.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.12.2021 14:21:20 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/21
5.12.2021 14:33:30   
Mirko Svirko
Aha, hvala Sanjice. Ja sam se zbunila jer znam da je juce bio praznik,  a znam da se nedelja podrazumeva i da se nista ne radi. 

Nas je baka ucila da ne sijemo i peremo nedeljom. Cas veronauke uvek moze..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 6:38:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Moja baba nije ni kosu prala nedeljom :) generalno, i ja nedeljom izbegavam krupnije poslove.
Sin mi je nesto smrcav,verovatno prehladjen. Treninzi su mu napolju, pa mozda i zbog toga. A i danas ce tako biti. 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 7:07:46   
Mirko Svirko
Dobro jutro , zene. Kako ste?Mene je bol iznad leve obrve probudio nocas pa sam popila brufen i smirilo se.
Ivana, sta trenirate?Nama su treninzi u sali. Ali receno nam je da ce biti napolju kada padne sneg.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 7:35:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ivana slicno kao i moja baka😁


Moje odose sa mm u školu. Mene su ostavili da spavam. Napolju je grozno. Pljušti. Međutim, kvrcnulo mi je da jos nesto objasnim S iz matematike. Nesto je zbunjuje. Samo da peoverim da li je razumela. Nisam normalna. E, sad cu lepo da doruckujem i da ucim. Kad sam se vec probudila 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 8:07:20   
Milena18
Dobro jutro i od mene.
Sanjice, jesi li uspela da stupiš u kontakt sa onim dekom? 
Malaraja, kako ste, kad beše idete kod fizijatra? 
Išla sam do vrtića da odnesem neki novac, sad kuvam kafu i zezam se sa bebcem. On posmatra neke igračkice koje mu vise iznad ležaljke, hteo bi da ih dodirne, ali nisu još proradile ruke 😁 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 8:32:03   
Sanjica26 RR
Милена, није се јавио ниједном. user posted image
Одох сад на учење. user posted image Касније имам школу

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 10:28:25   
flamingos
Samo da vam mahnem i poželim uspešnu radnu nedelju.Moje dete doručkuje.Baš se lepo naspavala.Da završavam šta imam.Mirko,zbog vremena te boli.Milena,rastite zdravi i srećni.Bambino,gde si nam se ti zagubila?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 11:02:56   
Mirko Svirko
Kod nas nema ni kise ni sunca ni snega... neka otuzna kombinacija.M u skoli. Mi smo samo prva smena.Popodne imamo rodjendan.Milena, bas lepo za bebca, rastete i uzivate ❤...Sanjice, moj M uci sabiranje i oduzimanje i sav je nesto zbunjen.. umanjenik - umanjilac njemu to umanjeni sabirak.A diktat smo napokon doveli u red da se pise u odgovarajucoj praznini.
Ja pila kafu a sada da sredim malo ovu kosu i da krenem po poklon i da uplatim kuhinju za skolu..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 11:55:17   
Sanjica26 RR
Мирко, код нас је ситуација да су научили тежи пример одузимања. И онда греши у решењу. Показала сам јој како смо ми учили и сестра јој, па је сад лакше. Можда рушим ауторитет учитељицин, али тако ће да изгуби беспотребно поене а супер јој иде математика. И колегиница учитељица се слаже са мном. Само што она није хтела да се меша. Боље јој то иде него српски. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 12:04:06   
IvanaSK RR
Mirko Svirko, fudbal. On je " veliki" (14 godina) , u klubu je, treniraju na stadionu stalno. Majci ce deca uvek biti deca, koliko god godina da imaju 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 13:12:40   
Mirko Svirko
Sanjice, bolje je da nauci i da ne gresi oko resenja,  scakako se resenje na kraju gleda.

Mozda gleda i postupak kako je dosla do toga ali ako dete zna i nalazi laksi nacin sto da ne..Osim ako uciteljica zeli bas tako kako je pokazala.
Ivana,  bas lepo. Veliki je. Ja sam mislila mali decak.Moj M ima 6 i po. Ali on nije mogao da se odluci sta ga interesuje. Pa smo se odlucili za skolicu ssporta gde je uglavnom atletika i gimnastika ali i osnove drugih sportova.Pa mu je za sada fino. Vidim da jedva ceka sledeci trening.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 14:16:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mirko Svirko, fudbal. On je " veliki" (14 godina) , u klubu je, treniraju na stadionu stalno. Majci ce deca uvek biti deca, koliko god godina da imaju 😁
Da Ivana-majci će deca uvek biti deca,koliko gid godina da imaju.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 15:03:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Sanjice, bolje je da nauci i da ne gresi oko resenja,  scakako se resenje na kraju gleda.

Mozda gleda i postupak kako je dosla do toga ali ako dete zna i nalazi laksi nacin sto da ne..Osim ako uciteljica zeli bas tako kako je pokazala.
Ivana,  bas lepo. Veliki je. Ja sam mislila mali decak.Moj M ima 6 i po. Ali on nije mogao da se odluci sta ga interesuje. Pa smo se odlucili za skolicu ssporta gde je uglavnom atletika i gimnastika ali i osnove drugih sportova.Pa mu je za sada fino. Vidim da jedva ceka sledeci trening.



Moja blesaca je danas imala kontrolnu iz matematike. Radila je po mom principu, pa kad je resila, uradila je onako kako im je objasnjavala uciteljica. Slasla se. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 18:12:03   
Bambino1
Zdravo mame. Tu smo, juce ceo dan po gradu, isli malo u igraonicu, proset_ali, kupili par stvarcica, danas na posao, i tako u krug. 🙂Kako ste vi? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 18:26:00   
flamingos
Bambino,drago mi je što si se javila.Kod nas je novo da Anđela ima koronu.Pročitaj u temi o tome.Pozdrav.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 19:04:39   
Bambino1
Jooj Flam zelim joj brz oporavak. 😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 20:08:24   
flamingos
Hvala Bambino.Super je,izguraćemo.Lepo jede,sve teče kako treba.Terapiju ima i proćiće i to.U petak idemo na kontrolu.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/21
6.12.2021 21:23:16   
Malaraja
Nista kod nas konkretno, zdravstvo nam je uzasno :( stvarno iz dana u dan kako sam A dobila shvatam to. Bili smo kod Fizijatra jutros, nasvrljala ne nesto nista mi nije objasnila, koliko sam shvatila glavicu baca unazad kad se dize al ne puno. Rekla je bez nalaza neuropedijatra da nas nmze uputit na vjezbe, kad sam otisla da me prime rekli su da mogu tek za 2,3 mjeseca. Narucili smo se privatno, jedva smo nasli neuropedijatra koji iz Beograda dolazi vamo jednom u 2 mjeseca, srecom bice u subotu tu i odma ce nas primiti. Onda cu se javiti fizijatru privatno da krenemo sa tim. Nisam u situacij da ovo sve poplacamo, opet muz sam radi, ja imam tu neku minimalnu pomoc i uzasno mi je zbog toga ali kad je u pitanju nase dijete rodit ce se pare. Samo me nepravda pojede. Nadam se da ste vi dobro, da su djecica koja su bolesna bolje, a Sanjice nadam se da ce biti ok to sa stomacicem....ljubim vas 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here