|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 5:56:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Odoh da se spremam za posao, napolju je bas hladno. Ja pocela da kasljem,i to bas fino 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 6:18:41   
Bambino1
Dobro jutro. Kako ste? Ja evo spremam mm dorucak pa na posao. 🙂Flam kako je A? Malaraja nadam se da ce sve biti u redu. Tako je to kod nas, nista dok se ne ode privatno. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 9:23:00   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,hajd da prestane kašalj.Bambino,hvala na pitanju.Super je Anđela.Samo je još nosić zafrkava.Još spava,nema temperaturu,ne kašlje,lepo jede i izguraćemo.I ovde loše vreme.Da završavam jedno po jedno šta imam planirano za danas.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 9:28:38   
Mirko Svirko
Dobro jutro - dobar dan, zene..Kako ste danas?Kod nas pada sneg.


Ja cekam da mi stigne tata.Juce imali rodjendan,  ja jednu casu soka za dva sata nisam popila nemam pojma zasto...Grlo mi se osusilo. I onda dodjem kasnije kuci i kacim ves a ves mokar stavim na rame i izadjem na terasu kao na brzinu i sad me vec grebucka grlo.
I imali smo novogodisnje slikanje..  jao jedva cekam slike. Mm i ja par slika a ostalo M. Kao maneken samo se vrti i namesta..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 12:38:29   
Ivanka 75
Dobar dan. Slabo sam citala ovih dana jer se nas problem sa temperatutrom ponovio.


Ivka je, kao sto znate, pila amoksiklav jer je na brisu imala stafilokoku u nosu. Dok je pila ab nije se vracala temperatura. Proslog ponedeljka uradimo bris (a prethodni utorak popila zadnji ab) da bi u sredu pocela da lsinavi i u cetvrtak opet dobila temp preko 38.
Ajd u petak ujutru u kovid ambulantu. Iskreno, tamo niko nista, ne pitwju se posebno zasto dete ima temp vise od mesec dana. Ne visoku, ali ima. Lepo jede, nema druge simptome, odim sada curenja nosa. U petak ujutru cak nije ni ks radila, dr kaze nema potrebe, to je virus proci ce. Ali, ja ponesem mokracu, za svaki slucaj pa nju ostavismo u lab. Posle posla ja odem u kovid zbog tog rezultata i dr kaze, kad sam ispricala da se temp konstantno vraca, da je bolje da je dovedemo da uradi ks. I tako se vratim po nju i da krv. To je bilo oko 4. Pa opet uvece oko 7 sa njom dodjemo zbog rezultata. Kaze dr super ks osim sto je CRP 18, to nije mnogo. Vitamini, tecnost i toliko. Pita da nije temp zbog neke stresne situacije. Kazem mozda jeste, imala je situaciju u skoli pa je mozda to bio okidac. 
I opet uvece 37 do 37,5.Jutros je odvedem kod njene dr i htela da joj da inekcije urbazona ali Ivka ladno odbi, kaze Necu 😊Tako dobi Pronizon do petka i Cefzil. U petak na kontrolu. 
Eto. Nisam pametna vise. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 13:27:08   
flamingos
Malaraja,držite se.Ivanka,biće to sve ok.do petka.Proćiće uz terapiju.Ljubim vas puno.Muke sa decom.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 13:35:34   
Ivanka 75
MukcFlqm, veruj mi da je i ona sad prepadnuta. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 13:48:29   
dddaca
Ivanka, jesu li radili obicnu ks ili test na covid? Flam bice ona dobro, rekla sam ti da kod njih to drugacije ide. Pazite se ti i suprug, pojacajte malo vitamine. Moja devojka izgleda navukla neki stomacni virus. Povraca celo jutro

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 14:50:56   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mene bas zeza desna strana. Boli danima od kako sam imala udes. ☹️

Dosla sam iz skole, sad cu uskoro na roditeljski kod T. Pa opet u svoju školu.
Dddaco, ozdravite brzo. Ivanka i vi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 15:08:19   
dddaca
Hvala Sanjice, nadam se da hocemo.
Da li si to samo istegla misice ili si pretrpela i neki udarac? Ne mogu da se setim da li sam procitala. Probaj da popijes nesto protiv bolova i nesto za smirenje, da ti malo opusti misice

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 15:19:28   
Ivanka 75
Daco, dva puta neg na koronu. I prvog novembra i sad, 3. decembra. Bris grla i nosa radilu higijenskom sredinom novembra.


Sanjice, kakav udes? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 15:31:50   
Sanjica26 RR
Daco, pa nije udarac. Samo me je jako cimnulo. Sva sreca da se vezujem cim sam usla u auto. Prvo se vežem, pa krenem.


Ivanka, u petak me je neki deka udario. Bio je ispred mene i pored sirene on je isao brzo u rikverc. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 15:44:17   
ivaMark
Ivanka, moj L je imao bakterije u nosu,ne secam se tacno koje, stafilo...ili neke druge koke. Jedne Ab, druge...na kraju sam trazila uput za ORL jer vidim da nesto nije u redu, on je mali bio bas a visoku temp je imao oko 39. ORL mi odmah kaze, bakretije u nosu ne mogu da se lece antibiotikom koji se uzima oralno, vec se daju antibiotke kapi i mast. Dala mu je mast za u nos i kapi za uvo, jer je to povezano naravno...i njemu je od tih bakretija u nosu, bilo i uvo zapuseno...to ja onom aparaticu videla koji meri ...sta vec.... Posle na sledecoj kontroli bris mu je bio cist, bez ikakvih bakterija. 
Sanjice, nikad se ne uzdaj u postenje ljudi...kod takvih situacija se odmah zove policija, uvidjaj...
Mi okitili jelku za vikend, deca su je nadzidzila samo tako 🤣🤣🤣

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 16:15:56   
Sanjica26 RR
E Iv, nažalost uvek verujem do kraja u postenje ljudi. Nažalost ispostavi se da mnogi nemaju truncicu postenja. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 16:27:24   
dddaca
Dobro je da nisi povredjena. Verovatno si se stegla prilikom udarca i misici su bili napeti. Sad kad se to ohladilo boli.
Ivanka, dobro je sto je negativna. Mozda da odete i orl ako joj ne bude bolje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 17:02:36   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Daco, pa nije udarac. Samo me je jako cimnulo. Sva sreca da se vezujem cim sam usla u auto. Prvo se vežem, pa krenem.


Ivanka, u petak me je neki deka udario. Bio je ispred mene i pored sirene on je isao brzo u rikverc. 



Uhh, pa ti si se dobro zatresla. Odmaraj, pij nesto za opustanje misica. Rekla bih da te spazam muci. 
Daco, 3x je radila krvnu sliku do sad. Prvi put 1. novembra, crp 20, drugi put 11.11. crp 5,  i treci 3.12. crp 18. Nesto se konstantno vraca, ostatak krvne slime je ok. Nema ni bakterije u mokraci vise. 
Iskreno se nadam da ce ovaj Pronizon da razbuca sve sto treba 😟

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 20:03:39   
Sanjica26 RR
Ив, мени одмара нема☹️ Немам кад да одмарам, кад сам цео дан тамо вамо. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 12/21
7.12.2021 20:21:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ив, мени одмара нема☹️ Немам кад да одмарам, кад сам цео дан тамо вамо. 




Joj, znam 😟Ja sam se bila ukocila kad sam pala na ulici pre 4 godine. Ukocila mi se ledja pa mi dr fizijatar rekla da je spazam. Malo sam radila jogu posle 10ak dana i brzo me proslo. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 8:17:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro svima. Sinoc sam popila lek protiv bolova. Devojcice su u školi. Sad cu lagano da se spremam za školu.

Dddaco, kako je malena?
Ivanka, kako je Iva?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.12.2021 8:22:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 8:54:11   
flamingos
Dobro jutro.Daco,Ivanka,kako su deca?Moje dete je super.Nije se budila noćas.Spava još.Pijem kafu,pa da zavtšavam u kuhinji i kasnije da kitimo jelkuOstale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 9:12:48   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ma kod nas sve super dok ne uzmerimo temperaturu 😂 Sinoc bilo 37.  Videcemo veceras. Iz nosa dosta manje izlazi, prskamo Sinomarin pa izduva bas dosta. Nakasljava se, ali, nadam se, da ce i to proci uskoro.


Sanjice, popij Milgamu, ona je za opustanje misica.
Flam, samo nek je dete bolje 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 9:34:13   
flamingos
Hvala Ivanka.❤Hajd budite i vi dobro.Džaba ti bilo temperature.Biće to sve ok.uz terapiju.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 10:11:41   
Milena18
Dobar dan! Samo da vam mahnem 😊 Lepo provedite dan. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 13:14:09   
Mirko Svirko


user posted image


Dobar dan,  ovako je kod nas 😊...
Ivanka,Flam, kako ste?Kako su decica?Pozdrav za sve.Mi zavrsili kod zubara.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 13:16:07   
flamingos
Mirko,hvala na pitanju.Super smo.Okitismo jelku i sad peglam,a A piše domaći.Uživajte na snegu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here