|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 17:08:54   
Sanjica26 RR
Какав напоран дан. Дошли смо код зубара. Довела сам Софи и Теодору. Пошао је и мм са нама, у случају да буде кмеее. Али Софи храбрица се за сада не чује. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 18:48:33   
Marinkela
Hrabrice, bravo za njih.
I meni je previse naporan dan bio.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 21:23:19   
Tiziana
Deca su isto u neverovatnom ritmu. Ja se stvarno ne secam da je nama bilo tako intenzivno sa tim ucenjem, odgovaranjina, kontrolnim zadacina, pismenim.. Ubice ih potpuno u pojam. 
Mi jos nismo okitili jelku. Ja to obicno oko svetog Nikole, ali mozda ove godine uradim ranije. Ja svasta nesto okitim, imam one neke svecice, zvezdice i cuda pa poredjam po policama, za rpzor imam one svedske svecice, fenjercice i uvece sve ukljucim. Volim tu praznicnu kucnu atmosferu,a mm me zeza zbog toga. Kaze taj novogosisnji trip sam prenela i na decu 😂


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 21:28:29   
Tiziana
Ceo prvi deo poruke mi nije otisao😂
Napisah da vidim da su svi u haosu sa poslom. Kod mene je neizdrzivo, a decembar, najgori mesec je tek poceo. Ni psihicki ni fizicki ne znam kako cu izdrzati. Jos mi nema ni vezivanja posle NG, do polovine januara vec vidim sebe da sam dozivela nervni slom. 🙃

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 21:29:02   
Ivanka 75
Tizi, i kod nas vlada taj n NG trip 😊


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 22:01:56   
Sanjica26 RR
Deca su u haosu. Ovo vise nije normalno. Bas kaze T razredna da nas je ministarstvo toliko pritislo da je strasno. Evo npr iz matematike se tako brzo radi. Deca ne mogu da savladaju.


Ja cu sad da se tusnem i da legnem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 22:46:40   
Ivanka 75
Ivino odeljenje ne moze da isprati testove i pismene. Ja se ne secam daxsmi imali kontrolne iz bio.isto i geo.


To su predmeti za diskusije i na tim casovima se prica. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/21
8.12.2021 23:15:32   
Bambino1
Mame da vam mahnem. Kod nas kuci jos nije pocela ta Novogodisnja euforija, obicno bude posle Svetog Nikole. Zato na poslu uveliko traje. 😀Flam drago mi je da je A bolje i da je lako to pregurala. Ostale mame i decica nadam se da ste svi dobro. 😘

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 8:56:00   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,hvala.Super je.Spava,ja pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Daco,Ivanka,kako su deca?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 9:08:47   
Ivanka 75
Dobro jutro, dobro smo svi izgleda 😊👍

Doryckovasmo, kafa popijena, pa na posao. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 9:39:18   
IvanaSK RR
Samo da vam se javim. Imam uzasnu glavobolju od juce ujutru. Ne znam koliko sam tableta popila. Kasljem, nos me zeza, sinoc i neka mala temperatura.
Sto se tice skole bolje da cutim. Uopšte se vise ne opterećujem ocenama. Moj sin je dobio juce jedan. Nastavnica je pregledala tudju radnu svesku dok je on odgovarao i kad je završio rekla mu da nije zadovoljna kako je naucio i zalepi mu lepo keca. Pritom,ja sam ga pre dva dana ispitivala, a on je jos u međuvremenu obnavljao gradivo. 
Sinoc otisao u vc, i cujem nesto, otvaram vrata a on sedi na vc solji i uci 🙄. Mucenik. Nema detinjstvo uopšte. Najlepše godine provede nervirajuci se zbog skole. 
A teme za pismeni iz srpskog bolje da ne pisem. Kao da zavrsavaju srednju. Mozda i ubode trojku 😅

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 9:53:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ivana kod tebe je sigurno kao sto je bilo kod Ane. 
Moje su u školi. Mada je sad mm odveo T u muzicku. Svira za vrtic. Nastavnica je nju predložila.Dobro ce joj biti i zbog samopouzdanja. 
Odoh ja da malo ucim. Isla do sela, a posle idem opet na časove. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 9:55:34   
flamingos
Ivanka,super.Samo da su dobro dečica.Ivana,hajd da budeš dobro.A što se tiče škole i svega što si ispisala-nemam reči.Strašno.Ma samo neka su živi i zdravi.Popraviće ocene.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 12:08:47   
Malaraja
Meni je jutros maleni udario glavom od krevetic al mislim da nije puno, kako sam vrtesku pokusala zaobic 🙄 nije plakao, nema nista na glavi, ponasa se normalno 🙄🙄 To se samo meni moze desit 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 12:33:56   
Milena18
Malaraja, ne može samo tebi da se desi, desilo se i meni 😂 Ja sam lupila bebinom glavom o podlogu za presvlačenje kad sam ga stavljala u krevetac noću onako pospana. Neće im ništa od toga biti. Čekaj samo kad počne da ustaje i pada i lupa glavom svuda. Kako ste vi inače? 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 12:40:37   
flamingos
Malaraja,dešava se.Nego što kažeš premremo od straha.Milena,kad se samo set_im svih padova.🙄Dok nije prohodala-ide,ide i tup.I to sve na čelo.Ali,sve to dođe i prođe.Ako zveknu čelo,mažite im mlečni margarin za mazanje.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 13:05:21   
Malaraja
Ja da izbjegnem onu vrtesku i reko spustit cu ga ovako pa ga okrenut i samo cujem bum. Kad sam odvalila plakat 😐 on nista koda nije ni udario glavom. Drzimo se Milenice, u subotu idemo privatno neuropedijatru. Juce sam uzela tu vrtesku al ne ferma je ni 5 posto, kao ni zvecku. Teze mi glavu okrece na lijevu stranu mislim da mu je vratic ukocen ali abd nadam se da cemo sve to rijesit vjezbama. Jedino se dvoumim da li ici privatno fizijatru, ili gore...to cu vidjet zavisno od nalaza Neuropedijatra. Kako ste mi vi? Nekako mi je lakse kad glavom spuca sa godinu nego sa 3 ne puna mjeseca hahha. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 16:32:13   
Ivanka 75
Ja te vrteske nikad nisam volela. Imala sam utisak da dete moze da se upetlja u njih 😂 A i ja 😂


E, pa, rucasmo pohovane paprike. Mirisem... Kafa uskoro pa izvol''te 🥰

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 16:38:17   
flamingos
Ivanka,može kafa.Nismo ni mi imali te vrteşke.Zahladnelo je baš.Duva jak vetar.Sedimo u toplom stanu.Dete piše domaći,a ja gledam neke recepte,šta da pravim za vikend.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/21
9.12.2021 17:29:36   
Ivanka 75
Ajte na kafu, skuvala sam nes 😊


Mi smo dobiki dve vrteske i obe ostale u kutiji dok Ika nije porasla pa pocela da se igra sa njima. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 7:11:25   
Milena18
Dobro jutro, žene! Kako ste? 
Ja danas idem kod ginekologa na prvu kontrolu posle porođaja, ne računajući onu u porodilištu. Baš mi se ne ide, ali moram, trebalo je i ranije. 
M je sinoć bila na rođendanu kod drugarice, baš se lepo provela. Nisu se videle mesec dana njih dve, kaže mm da je bilo grljenja i vrištanja 😊


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 7:51:17   
dddaca
Dobro jutro!
Kako ste mame? Flam citam u drugoj temi da je Andjela dobro, A vi? Kako se vi osecate?
Ivana, svaka tebi cast kad mozes tako opusteno sve da posmatras. Mislim da bih odlepila da je dobila keca, a da je ova nije lepo ni saslusala. Doduse ima vremena, oguglacu i ja mozda. A da im je tempo ubitacan, to jeste vec u prvom raredu. Kako ce biti kasnije, tek mogu da zamislim. Mi opet na antibiotiku. I uz sve to muci je i stomak.
Malaraja, ne brini, razbijaju oni glavu samo tako

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 8:39:11   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Petak!!🥂Imam svasta nesto po kuci da radim za vikend, ali to mi dodje kao odmor za mozak u odnosu na ovu pokretnu traku na poslu. 

Da, deca su pod velikim pritiskom, sagorece prerano.. Sad bas pricam sa mm o nekim treninzima na koje sin ne moze da stigne kad ide popodne u skolu jer ima casove do 19.25. Pa mnogo brate! 

Sinoc sam odmarala mozak i dusu uz Dzejmijev Bozic. Dobila sam svakakve ideje, moram nesto da isprobam za vikend. Inace sam pripremila meso i besamel za grcku musaku, da spremim patlidzane i krompir veceras, poredjam, sutra samo da se pece.. 


Flam super da je Andjela lagano prosla sa koronom, rekoh ti, kod dece to zaista lagano prodje. Mi smo im dve nedelje nakon prelezane bolesti davali one Ortho Imumuno vitamine, pili 7 dana, 7 dana pauze pa opet 7 dana. Skupi su vitamini, ali su jako dobri. 


I tako, odoh da ukljucujem komp i da prionem. Lep dan vam zelim. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 8:48:41   
Malaraja
Mi smo se ustali, ali mislik da cu opet malo prileci 🤣 jedna fascinanta stvar mi je da dudu ispusti uvijek kad se ja maknem od njega. Pijem ness u susjednoj sobici, posto se samo tu pusi. Danas se nece desavati nista posebno dan je kod mene svaki skoro isti, al brinem se sta ce sutra reci a u isto vrijeme jedva cekam otici. Kako ste ostale zenice, sto se skole tice nisam upucena, ali sto citam jeste puno. Mi smo ko mladji tek negdje koliko se sjecam 7,8 imali toliko casova do 7 i 10 i to ne svaki dan. Milena znas li sta se desava sa leptiricom :* 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 9:02:50   
Milena18
I meni se čini sa su deca sada više opterećena školom nego kad smo mi bili tog uzrasta. Ali videću već za 2 godine kad i kod nas krene ta žurka. 
Malaraja, mislim da se Leptirica nije javljala još od porođaja. Nadam se da su dobro, sigurno jesu. 


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here