|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 11:53:48   
flamingos
Samo da vam mahnem i odosmo u selo.Držite fige da lepo putujemo.Javljam se kad se vratimo.Pozdravljam vas drugaRRke moje.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 14:15:38   
Ivanka 75
Hvala Ivana 😊
Ahhh... Svetosavska pohvalnica, okacismo na Zid 😁
Kupih u povratku 2 ukrasna jastucica za dnevnu, mm ce u top da me stavi 😁
Vec se kupaju na 40 stepeni! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 15:11:50   
Sanjica26 RR
Bravo Ivanka.Samo da mahnem. I u kafani sam mahnula. Praznik jeste, ali ja moram da radim. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 15:18:24   
Ivanka 75
Hvala Sanja 😊

Da rucamo pa ja natrag. Valjda cemo ja i komp da prezivimo povratak veceras, da ne ljosnemo 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 19:46:15   
flamingos
Gde ste?Mi super putovasmo.Bilo je i grudvanja u selu.Baš smo lepo proveli dan.Šta vi radite?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 20:21:29   
Milena18
Ivana, hvala što pitaš, brat je onako.. ne sjajno, ali makar je otišao kod lekara i počeo da koristi terapiju.
Ide li Maca na balet? 🙂 M je isto išla prošle godine, ali samo jedan mesec, posle iz nekog razloga nije htela. 
Ivanka, bravo za Ivu! 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 20:29:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,bravo za Ivku.❤





Hvala Flam, izvini sto nisam videla ranije da si cestitala Ivi, hvala hvala 😊 😊 😊 ❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 01/22
27.1.2022 20:34:28   
flamingos
Nema na čemu Ivanka moja.Radujem se svačijem uspeehu.Da su živa i zdrava dečica i da nižu uspehe.A ti,ponosna majko,hajde u kafanicu da častiš.Bravo za tvoje predivno dete.Ljubi je puno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 6:14:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milena, nadam se da ce on biti dobro. Verujem da je tebi bas tesko... Maca cim ustane ujutru pita jel ide na balet 🤣 danas idemo. Sin je hteo sve da trenira, al naravno da nismo mogli, ni vremenski ni finansijski. Izgleda da ce i ova mala tako 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 7:32:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Petkom sam isla jako rano u seosku školu. Od drugog polugosta su promenili smenu, jer je tamo mnogo gladno. Tako da imam kasnije. Milena, drago mi je za brata da je sa necim krenuo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 7:58:47   
Milena18
Dobro jutro!
Ivana, Sanjice, hvala vam ❤️
Ja budna od 6:30. Sat vremena sam jedva oči držala otvorene i sad kad bebac konačno spava, ja se razbudila. 
Želim vam svima lep dan i početak vikenda. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 9:26:18   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,uživajte na baletu.Moje dete spava.Ja u kuhinji.Nadam se da ste dobro.Nema nam Mirka,Dace,Bambina...Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 12:45:43   
Bambino1
Zdravo mame, tu smo. Ja na poslu, nesto sam premorena ovih dana, sreca danas petak. Ivanka cestitam. Flam drago mi je da ste se lepo proveli. Lepo provedite vikend. 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 12:50:53   
Ana RR
Ivanka, bravo za Ivku user posted image

Konačno petak, mada kada pogledam, proletela mi je i ova sedmica. Jedva čekam proleće, smučila mi se i zima i sneg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 15:52:56   
Sanjica26 RR
Džabe su obrnuli smenu u seoskoj školi, kad je i dalje hladno. Sad sam se uvila u jorgan i ne mrdam. Konacno petak..Sta vi radite? Gde je Tizi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 16:21:44   
Ana RR
Sanjči, meni kada se tako smrznem, pomogne samo vruć tuš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 16:27:16   
vonavoj
Gde ste mamike? Sanjice,razumem te skroz. 2 dana nam ne radi grejanje u firmi,juce smo se sa klimom grejali,pocelo grlo da me boli,ledeno..e vala danas sam rekla idemo kuci dok ne namestite grejanje...jos me gazda ubedjuje da je 21 prijatno za rad...reko mozda ako ne sedis,a plocice na podu,prozori koji ne dihtuju. 

Imam osecaj da cu se razboleti..Vodim J kod zubara,juce je pala,razbila desne..neke egzibicije su izvodile..pre bi rekla besne gliste.. snimili smo jutros zubic,deluje ok,nije jos nikla ta jedinica..I peeeetaaaak..toliko sam umorna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 16:28:48   
Sanjica26 RR
Јао Анчи и мени, али ме тако мрзи да се свлачим. Баш сам уморна. Вечерас ћу, јер планирам у шетњу. То ми је тренинг. Једва чекам да ми се заврши испитни рок. Да барем 15 дана одморим. Устајем са књигом, лежем са књигом. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 16:45:18   
Sanjica26 RR
АУ Вон. И код тебе је зезнуто.Јављај за дете. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 01/22
28.1.2022 17:35:56   
flamingos
Von,nadam se da nećeš da se razboliš.Deca ko deca.Javi šta kaže doktor.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 01/22
29.1.2022 9:30:58   
IvanaSK RR
Dobar dan. Von, nadam se da se nisi razbolela. 21 je ok ako ne sedis, nego si malo fizicki aktivan.Sta radite, mame? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 01/22
29.1.2022 9:44:37   
Sanjica26 RR
Otkucaj post i izbaci me. Mrzi me da kuckam. Lep vikend želim svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 01/22
29.1.2022 9:58:32   
vonavoj
Sinoc sam samo kljoknula..merila i temp 36.9..ali sam se tysnula i ok spavala,ugrejala se..ali i koleginica se tresla cele noci,isto kaze zima u kosti usla..isla je da se testira za svaki slucaj..ja sam sad ok.

J je super kod zubara bila,nije polomila zubic.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 01/22
29.1.2022 10:05:53   
Sanjica26 RR
Von i ja sam celo posle podne bila u krevetu. Nakupila sam se hladnoce. Onda sinoc krenem da kijam. Oset_im bubuljice u nosu. Sad ne smem da se razbolim jer mi je važna sledeca nedelja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 01/22
29.1.2022 10:29:42   
flamingos
Dobar dan.Von,drago mi je zbog zubića.Hajd da budeš dobro.Samo da vam se javim.Očekujemo goste oko 12 h.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here