RE: Razgovori mama 01/22 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (10.1.2022 12:47:34)

Juhu, sta se radi? Fino je krenuo da pada sneg. Volim ga, all kad ne moram na posao 😁 tad volim i kisu 🤣




Queen Lady -> RE: Razgovori mama 01/22 (10.1.2022 13:03:54)

Srecni praznici i od mene. Jos samo da prodje ovaj dugacak mesec, ostalo cemo lako. [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (10.1.2022 13:14:00)

Haha Ivana, idealno bi bilo da se ne mora na posao, a plata svakog meseca u isto vreme da legne na racun [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (10.1.2022 19:01:08)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Haha Ivana, idealno bi bilo da se ne mora na posao, a plata svakog meseca u isto vreme da legne na racun [sm=smiley36.gif]


Mozee, slažem se potpuno 🤣




vonavoj -> RE: Razgovori mama 01/22 (10.1.2022 22:35:16)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Juhu, sta se radi? Fino je krenuo da pada sneg. Volim ga, all kad ne moram na posao 😁 tad volim i kisu 🤣


I ja volim sneg,ali kad sam na planini,bez obaveza da idem na posao..danas sam 4 puta cistila auto,potpuni zavejan..i evo procurio mi nos.. ja ga zovem belo g***.Opsti haos na putu,na parkingu..




dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 8:23:54)

Dobro jutro! Bas je zabelelo. Slazem se Von. I ja volim sneg na planini. Ovde je toliko padalo, juce ujutro mm ocistio moj auto. Oko 1 sam isla do prodavnice, a on pun snega. Srecom pa mi nije trebao. Onda uvece ga cistio opet. Sad ne znam kakav je, sigurno je opet zavejan. Meni je najgore kad treba da ga isteram iz zavejanog parkinga, da pregazim sav onaj sneg. I stakla koja magle.To me izludjuje po ovoj hladnoci




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 9:01:56)

Dobro jutro. Kod nas jos pada. Čekam da se deca probude i u napolje. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 9:17:49)

Dobro jutro.Daco,i ovde pada sneg.Dete spva.Zamesih za štrudlu,pa da spremim ručak i da odemo do biblioteke i još koje šta da pazarim.Mirko,Bambino,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤





dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 10:18:23)

I mi cemo verovatno napolje




flamingos -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 12:46:54)

Hladnjikavo,ali da deca budu malo na snegu.Uživajte.





vonavoj -> RE: Razgovori mama 01/22 (11.1.2022 23:08:37)

Slabo se pise... Da zanemarim ciscenje auta od snega,sinoc i veceras smo skoro 2h bili na snegu,cim mm dodje sa posla,oko 18h,on ih vuce u vozic na sankama..prija ,kao da smo na planini...kao da su na zimovanju🙃





Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 0:07:04)

I kod nas punoooo snega, ali nekako bzvz vodnjikavo... ne moze ni grudva da se napravi.

Ni sanke ne idu nesto. Mozda jis koji dan...Von,  mi imamo garazu ali pola komsiluka  cisti auto i svima se nocas zaledilo. A nama juce za dva sata stakla zaledjena. Toliko je stajao na parkingu. A onda smo ga cistili da ne ubacimo mokar u garazu i da nam se napuni garaza vode.Haos.... ali deca vole sneg i lepo je kad se sve oko tebe beli...




dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 8:43:14)

Dobro jutro! I mi juce bile na sankanju. Uzivala je, valjala se po snegu, sva je mokra bila. A obrazi se zarumeneli [sm=smiley27.gif]
Nama auto stoji ma parkingu, nemamo garazu. I onda naravno ciscenje. Ali najgore mi je to sto sam ga pomerila kad smo isle na sankanje i kad sam se vratila, neko mi je zauzeo mesto. Nervira me to. Jos kako je sneg, pa je razmak izmedju auta veci i dva auta zauzmu tri parking mesta. A i tamo gde je slobodno ne mozes da ga uparkiras jer nije ociscen sneg. Treba da prejasem pola metra snega da bih ga uparkirala. I tako, morala sam da parkiram na parkingu pored ulice.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 9:01:22)

Dobro jutro. Mi nismo sinoc izlazili na sneg, spremili skafander za vrtic jer ce danas tamo da ih izvode. A hladno jeeee, mnogoo. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 10:06:13)

Dobro jutro.Super,neka deca uživaju na snegu.Moje dete soava.Zamesih za piroške,pa redom-da sredim stan,imam i da peglem itd.Večeras ću neki čokoladni kolač da napeavim za sutra.Nato,Bambino,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 10:10:55)

Meni se nista ne jede. Evo i torta nam se razvlači od Bozica, a pola sam poslala svekijevcima. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 11:18:43)

Flam, kad vi stignete sve to da pojedete? Svaki dan mesis po nesto. Meni su svi recepti za po nekoliko dana [sm=smiley36.gif]




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 11:28:51)

Zdravo mame, evo i nas. Dobro smo, hvala na pitanju. Jooj nama jutros auto zaledio tj brave, otvorim vrata a ne mogu da zatvorim, pa smo mm i ja odledjavali, cistili jedno 20 min. Ja moje dete nisam ni stigla da izvedem na sneg, radim neku medju smenu, dok stignemo kuci bude hladno i padne mrak. 🙂 Kako ste vi? 




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 11:35:08)

Dobar dan devojke. Kod nas mm cisti, a ostali u zgradi zevaju. Niko prstom da mrdne. Tako leti, tako zimi. Juce sam dreknula, jer zaista nema smisla da samo on čisti. Mm inace sto se tice tog zaledjivanja, pre nego bude hladno, isprska brave. Normalno se auto otvara. Celo jutro ležim. Samo sam deci dala dorucak. Sad cu da spremam rucak. 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 12:18:48)

Kod nas je opet napadao baš baš puno. Što je najgore, auto nam nije u garaži jer smo menjali cevi i garaža nam je raskopana, tako da nam auto stoji u dvorištu. Mrzim da sednem u leden auto.




flamingos -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 13:30:22)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Flam, kad vi stignete sve to da pojedete? Svaki dan mesis po nesto. Meni su svi recepti za po nekoliko dana [sm=smiley36.gif]
Joj i nasmeja me.Mora da se jede.Plus ja to sve slikam i tako.Radim i ja neśto-spojim lepo i korisno.Piroške su za danas i to pržim koliko nam treba.Ostalo testo stavim u zamrzivač i iskotlristim neki drugi put.Čokoladni kolač večeras spremam za sutra-znači ne jedemo ga danas🙄.Sutra planiram sređivanje stana,pa da se ne mlatim oko slatkiša,već samo oko ručka,večere.A da,mnogi me pitaju kako se ne ugojim kad stalno nešto spremam.Rekoh da,kad bih jela koliko volim,bila bih kao tenk.Ali-samokontrola.





Tiziana -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 19:18:41)

Gde ste zenske, dobro vece!Prolete odmor za nobogodisnje praznike. Ja sam se ubila kuvajuci, meseci, sluzeci i opsluzujuci. 10 dana svaki dan sedmoro na rucku i veceri. Ukljucujuci naravno i nas ukucane😂U ponedeljak se vratili nazad na posao, tako da sada jedemo sta je ostalo i malo se ''cistimo'' od silne klope i pica. Danas sam konacno izvadila antitela, kad stigne rez unece mi automatski u zeleni sertifikst koji je sada crven jer nisam primila 3 dozu. Inace je kod mene na poslu pomor koliko je čjudi bolesno.. 




dddaca -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 21:49:36)

Tizi kako to ide sa zelenim sertifikatom i antitelima? Nisam ni ja primila trecu dpzu. I ne znam da li cu. Uradis antitela i ubace ti u zeleni sertifikat? Koliko je trajanje takvog sertifikata?
Mi bile na sankanju veceras. Smrzla sam se, ali je dete uzivalo.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 23:04:38)

Flamingos,bravo za samokontrolu.  Ja imam problem sa tim..taman sam dovela liniju u red i sad samo grickam,gluposti,puno slatkisa iz paketica..i kao prase pred klanje sam.

Tizi,koliko si platila antitela,i gde se rade? 




Mirko Svirko -> RE: Razgovori mama 01/22 (12.1.2022 23:31:27)

I ja samo grickam slatkise iz paketica...

Ziveli paketici 👏
Linija nula.
Flam, bravo!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>