|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
3.3.2022 10:03:52   
flamingos
Zafrknuto Ivana.Hajd da izdržiš na poslu i da popusti glavobolja.Popij neki lekić.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 02/22
3.3.2022 10:57:46   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam na pauzi, pa da se javim.Nadam se da si Ivana popila lek. Budite svi dobro. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 02/22
3.3.2022 11:32:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja sam dobila. Glava ubija, ne znam kako cu izdržati dan na poslu. 


Ja treba da dobijem ali isto me glava ubija.Mrzim ovu pms glavobolju koja ne prolazi od lekova.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 02/22
3.3.2022 12:59:18   
Ivanka 75
Dobar dan, nadam se da ce vas PMs-ovi brzo proci 😊


Ja polemisem sa drugaricom na tekst o besmislu nemih karti na Zelenoj ucionici. Ona kaze jadna deca a ja kazem nece da uce 😂😂😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 02/22
3.3.2022 15:37:09   
Sanjica26 RR
Ja se prijavljujem. I ja treba da dobijem. Glava me ceo dan boli i stomak. A pre posla sam prolila vrelu supu na rukuuser posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.3.2022 15:38:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 6:18:58   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Idem da primim inekciju i da pazarim.Dete danas ide kod drugarice na rođendan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 7:22:43   
Ivanka 75
Dohro jutro Flam, evo i ja s kafom. Sunce sijaaaaaaaaa 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 7:36:40   
Milena18
Dobro jutro!
Ivana, Ana, Sanjice, kako su vam glave danas? 🙂
Ja budna od pre šest, ali evo uspava se nemirko, pa ću i ja da ugrabim još neki minut pre nego što se velika probudi. Danas konačno idemo po potvrdu za vrtić, da krene od sledeće nedelje, baš dugo nije išla. 
Lepo provedite dan, mame! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 7:55:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Milena, Bog me bilo mi je lose sinoc. Onda je krenuo i stomak. Popila sam lek i zaspala. Nemam pojma kako cu da izdržim klackanje po selima. Bitno mi je i da je lepo vreme.
Moje su otisle u školu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 8:15:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Hvala na pitanju, malo je bolje ali i dalje zeza. Juce sam popila brdo lekova.Petak je pa se lakse dise 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 10:49:03   
Ana RR
Milena, mutno mi je u glavi, što bi rekla moja pokojna baka. Krenuo mi je ciklus ali nešto kilavo pa me bole krsta i kao da osećam slabost u nogama :/ čudno.

Nešto sma loše spavala pa nisam sva svoja.

Kako si ti Milena, dečica?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 11:37:23   
Sanjica26 RR
Tako i ja Anci osecam neku slabost u musicima. Ali  tako danima. Nemam pojma zbog cega je tako. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 02/22
4.3.2022 13:34:03   
dddaca
Dobar dan! Starimo zene, starimo, pa nas sve boli user posted image meni uz to ispala plomba iz zuba, pa moram kod zubara popodne

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 8:14:34   
flamingos
Dobro jutro.Daco,da,starimo polako.Pijem kafu,pa da stavim pasulj da se kuva,sredim stan itd.Dete da završava svoje obaveze,pa idemo do Lidla.Želim vam prijatam vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 8:55:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mene opet glava zeza 🙄. Pijem kafu pa da polako sredjujem po kuci. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 9:02:46   
dddaca
Dobro jutro! Evo i ja da se pozalim. Nisam spavala cele noci, boleo me je zub. Stavila mi je privremenu plombu koja je izgleda visoka i kad dodirnem zub gornjim osetim bol. Tek negde pred jutro sam iscackala deo punjenja i malo mi je lakse, ali i dalje boli.
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 11:28:01   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vec danima ležem sa glavoboljom i budim se sa glavoboljom. Krenuo ciklus, pa sad stade. Vise ni ne znam. Jako sam nervozna. Vodila sam jutros Sofi na upis za folklor. Tražila je. Posle smo isli do frizera. Malo smo nas dve pospremale. T uci.  Cim spremim rucak, moram malo T da preslisavam. Mm i subotom radi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 11:52:39   
flamingos
Ivana,Daco,hajd da budete dobro.Samo da vam mahnem i odosmo u Lidl i ostalu kupovinu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 17:27:04   
vonavoj
Gde ste mamike? Danas je dan za sredjivanje kuce,okrenula sam je naopako..mm odvezao svekra kuci,i poveo decu,tako da sam uspesno sredila,lakse i brze.

Juce me na parkingu neko ogrebao,zadnji branik,odlepila sam...na poslu razne zavrzlame,jos nisam uspela da uzmem dane da odem u novu firmu..sve me stiska...ali resice se i to.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 19:16:34   
Tiziana
Cao devojke.Nadam se da su glavobolje prosle. Sanjice, ja sam pokusala cerku da nagovorim na folklor, Abrasevic nam je na 5min od kzce, ali ona ni da cuje. 
Nama subota prozuja. Celo prepodne smo i mi i deca imali obaveze, sve smo nesto radili u trku. Popodne smo isle sa drugaricom i njenom mamom da gledamo Leto kad sam naucila da letim. Divan je film, zaista. Mene vratio u detinjstvo. Mi smo letovali isto na jednom ostrvu u Hrvatskoj i bas mi je vratio secanja 🙂 Devojcice su odusevljene. Sad smo doveli drugaricu kod nas, eno ih igraju xbox, koriste priliku da igraju dok se nase musko divljace ne vrati sa utakmice i krene da komanduje. 
Sutra je dan za ucenje, dobru klopu i Netflix. Najavljuju i ruzno vreme. 



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 19:24:44   
Sanjica26 RR
I mene je Tizi film vratilo u detinjstvo. Svako leto smo provodili na Hvaru. Ostala nam je tamo prikolica. Ko zna možda je jos uvek tamo.😁Ja sam imala muke sa pritiskom. A to nikad nemam. I to visokim. Mm je razmisljao da me vodi do hitne. Smirila sam se. Sve vreme sam provela ležeci uz netflix. 
Inace, sto se tice folklora cudi me da je htela. Sledece subote pocinje prvi trening da kažem. I ja sam kao mala isla, ali kad sam se razbolela vise me moji nisu vracali. Bas mi je žao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 02/22
5.3.2022 21:19:03   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Cao devojke.Nadam se da su glavobolje prosle. Sanjice, ja sam pokusala cerku da nagovorim na folklor, Abrasevic nam je na 5min od kzce, ali ona ni da cuje. 
Nama subota prozuja. Celo prepodne smo i mi i deca imali obaveze, sve smo nesto radili u trku. Popodne smo isle sa drugaricom i njenom mamom da gledamo Leto kad sam naucila da letim. Divan je film, zaista. Mene vratio u detinjstvo. Mi smo letovali isto na jednom ostrvu u Hrvatskoj i bas mi je vratio secanja 🙂 Devojcice su odusevljene. Sad smo doveli drugaricu kod nas, eno ih igraju xbox, koriste priliku da igraju dok se nase musko divljace ne vrati sa utakmice i krene da komanduje. 
Sutra je dan za ucenje, dobru klopu i Netflix. Najavljuju i ruzno vreme. 



Tizi,to hoće i moje dete da gleda.Kupuću karte.Videle smo termine kad su,pa da odgledamo.Nama je i danas bio dan za učenje,a i sutra.Da,javljaju loše vreme.Odmorite i spremajte se za novu radnu nedelju.Lepo se provedite sa drugaricom.U Lidlu je bila gužva,haos.Mada,brzo pazarismo,pošto baš brzo rade na kasi.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 02/22
6.3.2022 7:54:33   
dddaca
Dobar dan, kako ste? Sinoc sam zaspala u fotelji, nisam odgledala beoviziju do kraja, a jutros se probudim u 7 sati.
Sanjice, da tebi nisu ti problemi poceli nakon prelezanog kovida?
Tizi, folklor je super, ja nagovaram svoje dete da ide. Mm onako, misli da ima i boljih stvari. Ni ja ga nikad nisam volela i nisam isla, ali znam da pruza velike mogucnosti za putovanja, druzenja, uz to su dosta aktivni na treninzima.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 02/22
6.3.2022 8:21:54   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da peglam.Mm poručio picu,ne kuvam danas.Ostalo hrane i od juče.Kasnije on i moja svekrva idu u selo.Da odu do naše kuće,a i na groblje,pošto u četvrtak odlazi za Italiju.Dete svoje obaveze da završava.Nadam se da ste svi dobro.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 02/22
6.3.2022 8:25:07   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Daco ko ce ga znati.Znam samo da cu od ponedeljka na fitnes. Stalno vicem da nemam vremena, realno i nemam ga. Ali moracu da se pozabavim svojim zdravljem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here