|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 11:24:39   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Vidim sad, produzili sretenjski raspust. 




Bas sam pisala u temi koronjas..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 11:29:07   
Ivanka 75
Koliko sam shvatila, ide se 14.2. a onda su naredna 4 dana neradna, plus vikend. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 11:39:14   
vonavoj
Nr ide se ni 14.2.to je i po starom spojeno.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 20:31:17   
IvanaSK RR
Ne ide se 14.02. Samo su produzili na sedamnaesti i osamnaesti.
Sta se radi, mame? Kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 21:31:33   
Sanjica26 RR
Konacno petak. Ja sa T gledam seriju na fox life-u. Mm i Sofi spavaju. Ona sa tatom. Poželela je. A ja sa T. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 02/22
4.2.2022 22:05:37   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nr ide se ni 14.2.to je i po starom spojeno.





Auuuu, tek sad videh ovo. 🤬

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 9:00:41   
flamingos
Dobro jutro.Zamesih za štrudlu,sad da popijem kafu i da spremam ručak,pustim mašinu da pere itd.Moji spavaju.Želim vam prijatan vikend.Ovde je tmurno,počinje kiša da pada.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 10:21:40   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Flam standardno vredna od ranog jutra. Ja nisam juce stigla celi dan da pogledam novine i tek sinoc videh da su napravili ponovo raspust. Upropastise decu potpuno! 
Imam gomilu stvari koju bih trebala za vikend da uradim, ali sam toliko umorna da mi je prioritet odmor. I rucak ce biti neki brzinski. 
Sin standardno subotom na francuskom, cerka gleda Hari Potera po stoti put. I ovde tmurno vreme. Skinula sam film o kom sam pisala neki dan u temi da bih da ga gledam pa cu popodne da ga pustim🙂
Sad odoh da zavrsim kafu.. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 10:39:32   
dddaca
Dobar dan. Danas sam odlucila da ne budem vredna. Tek smo doruckovali, za rucak cemo da kupimo ribu, hocu da odmaram danas.
Ovo za raspust me je bas iznerviralo. Stvarno vise ne znaju sta rade. Najbolje bi bilo po njima da posle deca do avgusta idu u skolu, da nadoknade sve propusteno

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 12:30:12   
flamingos
Hvala Tizi.Pokušaj da se odmoriš danas.Strašno šta rade sa decom.Šta da radimo.Sedeće leti u školskim klupama umesto da uživaju na raspustu.Pa kad uvedu radne subote,ma...Luda kuća.Moje dete uči,ja završavam u kuhjnji.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 13:59:46   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro jutro devojke.Flam standardno vredna od ranog jutra. Ja nisam juce stigla celi dan da pogledam novine i tek sinoc videh da su napravili ponovo raspust. Upropastise decu potpuno! 
Imam gomilu stvari koju bih trebala za vikend da uradim, ali sam toliko umorna da mi je prioritet odmor. I rucak ce biti neki brzinski. 
Sin standardno subotom na francuskom, cerka gleda Hari Potera po stoti put. I ovde tmurno vreme. Skinula sam film o kom sam pisala neki dan u temi da bih da ga gledam pa cu popodne da ga pustim🙂
Sad odoh da zavrsim kafu.. 





Sta gledas Tizi?
Slažem se za ovaj takozvani raspust. Meni je stvarno muka od toga. Ja jutros cim sam otvorila oci stavila junecu supicu da skuvam, ispekla deci pitu. Sad zavrsila drugi deo rucka. Usisala sam i legla. Juce je mm kupio masinu za sudove. Crkla nam je masina. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 14:47:56   
Ivanka 75
Dobar dan, ajte na girooos njam njaaaam 🥰 Domaca radinost! 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 15:00:17   
dddaca


IZVORNA PORUKA: flamingos

Strašno šta rade sa decom.Šta da radimo.Sedeće leti u školskim klupama umesto da uživaju na raspustu.Pa kad uvedu radne subote,ma...Luda kuća.Moje dete uči,ja završavam u kuhjnji.




Pa zato i rade kako rade jer vecina ima stav "sta da radimo, to nam je sto nam je". Ne mislm nista licno, da me ne shvati pogresno Flam. Ali stvarno treba da se kaze dosta vise. Ja svom detetu ne bih dala da nadoknadjuje casove tokom leta. Ni subotom. Ali ne mogu sama protiv sistema.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 15:13:33   
vonavoj
Ne znam cija je ideja bila za produzetak,neko iz zdravstva?Bravo za novu masinu!Sad ce mm ds ide da se testira,ali je ok,zapusen samo,nema temp.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 15:25:50   
Sanjica26 RR
Ko zna Von ko tu mesa prste. Udaraju po deci i po nama nastavnicima.
Videces kad prođe raspust nema vise nista, tj.nema korone.
Daco i prosle godine smo zavrsili 24.juna I ove godine ce isto biti tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 16:43:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca



IZVORNA PORUKA: flamingos

Strašno šta rade sa decom.Šta da radimo.Sedeće leti u školskim klupama umesto da uživaju na raspustu.Pa kad uvedu radne subote,ma...Luda kuća.Moje dete uči,ja završavam u kuhjnji.




Pa zato i rade kako rade jer vecina ima stav "sta da radimo, to nam je sto nam je". Ne mislm nista licno, da me ne shvati pogresno Flam. Ali stvarno treba da se kaze dosta vise. Ja svom detetu ne bih dala da nadoknadjuje casove tokom leta. Ni subotom. Ali ne mogu sama protiv sistema.
Naravno da te ne shvatam pogrešno.Ali,stvarno,šta da radimo?Hajd da štrajkujemo?🙄O tome se i radi.Ne možemo sami protiv sistema.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 17:14:00   
Ivanka 75
I mi ucimo istoriju. Moj omiljeni period, Stari vek. 😊 Izneh knjige starostavne 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 17:18:06   
Sanjica26 RR
Mi smo do malo pre geografiju. Ja vise volim istoriju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 17:22:09   
IvanaSK RR
Deci su propale dve godine školovanja tako da se za ova dva dana ni ne potresam mnogo. Jos je sin osmi razred,nama je tek veselo.  U martu probni prijemni,jedva da su krenule pripreme, pola od tog  online... 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 17:36:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I mi ucimo istoriju. Moj omiljeni period, Stari vek. 😊 Izneh knjige starostavne 😊


Mi sutra istoriju.Sad samo da obnovimo geografiju i za danas je dosta.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 19:21:24   
vonavoj
Moje devojke placu sto ne mogu u skolu zbog tate..ijaoj..muka im je i korone,i deci..kazu mu zasto si se razboleo😂😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 20:28:24   
vonavoj
Nema nam ljishe bas dugo..a vidim na fb da joj je mama umrla..🥺sta li se desilo..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 21:19:26   
jess021
Von, kaže Ljiša od korone

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 21:23:15   
Sanjica26 RR
Ње нема дуго. И ја сам видела ту објаву.Где си Jess? Нема те сто година. Видим да си болесна. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 21:25:18   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nema nam ljishe bas dugo..a vidim na fb da joj je mama umrla..🥺sta li se desilo..


Joj baš mi je žao.Strašno...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here