|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 21:26:27   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jess021

Von, kaže Ljiša od korone


Strasno...bas,bas..vidim i vi ste..ja cekam..Gazda me poslao u izolaciju,ipak,iako sam vakcinisana..5 dana..jako se boji..i njegovi roditelji zive u kuci gde radimo,pa za svaki slucaj.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 22:10:23   
Ivanka 75
Von, sto blaze i brzo da prodje.


Videh za Ljishu, mnogo mi zao 😢

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/22
5.2.2022 23:11:36   
Ivanka 75
Šta su plave "ceduljke" u Tomu Sojeru... Mama da li su to neke Cedaljke za čaj? 😂

Prevod knjige je očajan. Sutra idem u podrum da trazim neko kasvetno staro izdanje a ne ova moderna prevodilačka sr@@a.


NAdjem Toma na netu na engleskom, pa potrazim to poglavlje kad tamo "ticket" = "ceduljka". Nije cedulja, "ceduljka". 0
(kartice koje dobijaju deca u nedeljnoj skoli u crkvi kad nauce 2 stiha iz Biblije, 2 stiha = jedna plava kartica) 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.2.2022 23:19:07 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 8:26:03   
dddaca
Dobro jutro! Juce sam resila da nista ne radim i bas mi je prijalo. Mogla bih cesce user posted image Kupila ribu za rucak, jedino sto sam pomfrit isprzila, ali to se ne racuna. i on je bio smrznut. Posle smo isle u bioskop, gledale Pcelicu Maju, pa malo u kupovinu. A danas sve ispocetka. Dorucak, rucak, sredjivanje...
Ivanka, uzas kako prevode
Von, bolje je sto ne radis. Vidis kako se brzo siri virus, zamisli da se poslodavac ili njegovi razbole, ko ce im posle objasniti da nije bas od tebe. Ovao ti je mirna glava, jos ako ce da plati 100%, a pri tom ne uzme dane od odmora - super

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 9:18:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Naravno da je bolje sto ne radiš Von. Ako deca ne mogu u skolu, vrtic nebi trebalo ni ti da ides na posao. Mada ide se na to da skroz ukinu i ovih sedam dana.
Danas je bas lep dan, a sutra kisa 🙄 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 9:19:29   
flamingos
Dobro jutro.Ako Daco,uživali ste,sad sve ponovo.Evo i ja redom-doručak,ručak,peglanje itd.Dete da završi sa svojim obavezama,pa da je propitam istiriju i spremna je za školu.Možda kasnije i prošetami,lep je dan.Von,kako je tm?Jes,kako si ti?Ostale mame?Uživajte danas,pa od sutra u nove radne pobede.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 10:01:26   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Срећан празник свима.Данас је  сунчан дан. Да хоће да престане да буде хладно и да не пада снег. Мада, за распуст ћемо код моје маме. Па ћемо сестрина деца и моја на Дивчибаре једно после подне на санкање. Није нам далекo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 10:01:31   
vonavoj
Verovarno ce mi skinuti od odmora..ali nema veze..fora je sto sam htela krajem februara stvarno da uzmem odmor..sad necu moci .


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 10:33:52   
Sanjica26 RR
Možda nece Von. Ovo vise nije normalno. Vrtimo se u krug. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/22
6.2.2022 10:52:56   
Ivanka 75
Von, nadam se da nece dirati odmor 😏😟

Ja odo u dvoriste da tamo provedem dan 😁😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 7:21:24   
Milena18
Dobro jutro, mame. Jeste li dobro?
Jess, dugo te nema. Kako ste? 

Moje starije dete je opet za vikend bilo kod babe, dve noći je tamo spavala. Juče smo svi išli po nju pešaka, posle smo nas dve opet išle da vozi trotinet, baš nam je bio lep dan.
Danas smo nas troje sami ceo dan. Mislila sam da odemo u biblioteku i u šetnju, ali videćemo kakvo će vreme biti. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 8:15:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Milena, dete bas uživa kod bake. Tako i treba. Moja Sofi je otisla u školu. Ja jos uvek leškarim. Sad cu uskoro T da budim za muzicku. Ja sam jako lose spavala, pa sam presla u dnevnu. I sad sam kao pregažena. Plus sam dobila. Sreca imam samo dva časa i to pre podne. Pozdravljam vas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 9:45:58   
flamingos
Dobro jutro.Ako Milena.Neka dete uživa kod bake.Samo da vam mahnem i odoh.Nada. se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 12:56:11   
IvanaSK RR
Milence, velika devojcica uziva u skitnji 😁
Sta se radi? Danas je dan za krevet samo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 13:48:15   
Ivanka 75
Skuvah i kafu br 2, ovu poslovnu... I bas mi prija 😊

Ajte i vi... 😊 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 14:27:06   
vonavoj
Evo kuvam i ja kafu br.2..kucnu😂

Rucali smo,napucali se belog luka i spanaca,sa pohovanim mesom🤣Imamo i palacinke,od jutros,i krempite od sinoc..jos jedna izolacija i bicu kao tenk🙄Mm je bolje,uzela sam mu intusin,nema temp..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 15:12:56   
Sanjica26 RR
Von, svasta si spremala i to kaloricno. 🤣 Naravno, da ce od takve hrane da mu bude bolje. Ja sam se raspadala od bolova. Nasla sam neki lek kod tetkica i popila. Popustio me je bol. I ja smisljam sta sutra za rucak.. I nesto nam se slatko jede. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/22
7.2.2022 17:35:47   
Ivanka 75
Von, samo nek mu je bolje, nista drugo nam ne treba, samo nek je nasim najvoljenijim bolje.


Mm boli zub. 😢 Oteko mu koren nosa, ko papriku da mu je neko stavio izmedju oka i nosa. Zakazah mu jutros za veceras kod cika zube.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 7:05:42   
jess021
Dobro jutro mame!
Milena, tu sam, nekako sam izgubila naviku da redovno pišem na te, ne znam kako da objasnim😁
Dobro smo, u oktobru sam počela da radim. Njih dve u vrtić, iako već više od mesec dana uspešno ne idu jer mm uglavnom radi od kuće a u vrtićima je haos zbog korone i tako. Krenule su opet na plivanje, idu u neki plesni teatar. Sve u svemu akcija. 
Grlim vas sve puno, puno!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 7:49:08   
flamingos
Dobro jutro.Jes,bravo za tvoje devojčice.Što pre budi dobro.Grlim i ja vas puno.Ivanka,kakva je situacija sa zubom?Von,kako ste vi?Ostale mame?Ja napravih mini pice i sedoh da popijem kafu,pa da stavim pasulj da se kuva.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 8:56:16   
IvanaSK RR
Ivanka, kako ti je muz? Jess, nedostajes 😘Ja razmišljam ima li kraja ovoj koroni i sojevima i podsojevima 🤣. Izluđuje me vise sve ovo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 9:14:49   
vonavoj
Jess,kako tm uspeva da radi i da ih cuva🤣🤣

Dobro smo,pijemo kafu,mm je bolje,danas ide na kontrolu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 9:17:00   
flamingos
Super Von.Javi šta kaže doktor.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 9:35:01   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, kako ti je muz? Jess, nedostajes 😘Ja razmišljam ima li kraja ovoj koroni i sojevima i podsojevima 🤣. Izluđuje me vise sve ovo. 



Dobro jutro. Dao zuba mm ab da uspije pa za 7 dana da dodje. Sinoc se paprika na nosu smanjila 😟😁
Dadoh mu Nimulid sinoc da bar prespava noc. 
I ja imam utisak da nema kraja sojevima... Isto ko obican grip, samo se razmnizava i evoluira. Samo se nadam da ce evoluirati u nasu korist. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 11:28:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da mahnem. Imala sam pre podne časove. I pored lekova sam jedva izdržala. Sad sam legla, pa uskoro opet idem.Nadam se da ste svi bolje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here