Parasoftin čarape (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Didy -> Parasoftin čarape (14.2.2022 14:25:04)

Da li je neko koristio? 

Ja sam ih uzela jednom i bila su mi posle skroz glatka stopala, pete, sve... Malo ružno izgleda tad kad se guli ta mrtva koža i otpada, ali posle su mi bile lepe, tako da ne preporučujem da ih koristite leti kad nosimo sandale i papuče i idemo bosi.Prošlog proleća sam uzela opet da sredim tabane pred leto i katastrofa mi je bilo. Prvo me je peklo kad sam ih stavila, a posle mi se koža sa celog tabana gulila i istanjila skroz, bolelo me kad hodam. Ne znam gde sam pogrešila 2. put i zašto mi je 1. put savršeno uspelo. 




Ana RR -> RE: Parasoftin čarape (14.2.2022 14:40:34)

Didy, nisam koristila baš Parasoftin već kupim povremeno neke koje nađem u DM. Čisto onako za negu. Letos se kuma zeznula i pre mora je koristila baš Parasoftin pa se čitavo vreme na moru ljuštila [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Parasoftin čarape (14.2.2022 16:48:28)

Koristtila sam neke druge, u DM sam ih kupila. Bile su jeftinije. Isto sadrze kiseline, ali ne secam se da me je peckalo. Posle par dana stopala su pocela da se ljuste i to je trajalo par dana. U pravu ste, uzasno izgleda, ali posle je koza bila savrsena. Sad sam kupila opet neke u DM, ali ove su izgleda za negu, a ne za piling.




Didy -> RE: Parasoftin čarape (15.2.2022 0:35:31)

E, moraću da vidim te iz DMa za negu, verovatno nije baš tolika kiselinčina. 

Ana, da, to baš ružno izgleda dok se sve ne izljušti.




Duškić -> RE: Parasoftin čarape (26.2.2022 7:50:15)

Nisam ih koristila ali mogla bih.




QueenJ -> RE: Parasoftin čarape (3.3.2022 8:32:34)

Ja sam kupila, kao i prošlog proleća MBeauty,  brend Koreanske kozmetike. Malo su jeftinije, a rade isto. Ovih dana ću baš da se "obujem". Jeste gadnjikavo kad počne da se guli koža, tada sam i spavala sa čarapama na nogama. 🤣 Ali sam bila baš duuugo mirna.




Stranica: [1]