|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 8:21:51   
dddaca
Dobro jutro! Odvezla sam dete u skolu, svratila u pekaru i ladno mi prodaju pecivo od juce. Naravno, primetila sam da je nije sveze tek kad sam usla u kucu.
Milena, kako ste danas?
Queen, nasmejah se, pas ti ima ludo ime user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 11:01:52   
Milena18
Dobar dan!
Izgleda da smo konačno bolje. Ne znam da li sam pisala, dobio je antibiotik juče jer mu je povišen CRP. Posle druge doze mu se nije vraćala temperatura i nos mu manje curi. I oči su mu  bolje, samo je muka staviti mu mast. 
Mi se još razvlačimo po krevetu, nikako da ustanemo 🙂
Kako su ostale mame i deca? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 14:33:23   
Sanjica26 RR
Masem. Danas mi je bas naporan dan. A jos nije kraj.
Milena, drago mi je da je malisa bolje. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 15:11:26   
IvanaSK RR
Sanjice, i meni je bas naporan. Boli glava, stomak.. Samo da vise krene ova mens. A isto jos milion obaveza. Jedva drzim glavu 🙄
Milena, bitno da je bolje stanje! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 16:54:45   
dddaca
Milena, drago mi je da ste bolje!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 03/22
30.3.2022 18:14:28   
QueenJ

Milena, drago mi je da ste bolje. Kod nas će na par dana biti ćerka od moje drugarice. Otac od njene snaje poginuo, pa moraju u NS. Ovih dana ništa lepo čovek da čuje.

IZVORNA PORUKA: dddaca
Queen, nasmejah se, pas ti ima ludo ime user posted image


Drago mi je da sam te nasmejala. Usvojili smo ga u decembru, preko jednog udruženja u Va, baš je bio malo štene, ostavljen na ulici. Pravi seoski šareni psić, toliko ružan da je lep. I mm mu dao ime uz komentar-Kako da ga zovemo? Vidiš da je kao neki Miloje. I osta Miloje. 🤣

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 03/22
31.3.2022 6:17:23   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Milena,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 03/22
31.3.2022 9:05:19   
QueenJ
Dobro jutro svima! Mame, kako ste? Kako deca? Ja ispratila Emu u školu, Iskru odvela u vrtić, išla ponovo da vadim krv, vratila se kući, popila terapiju i sad čekam pola sata da pijem kafu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 03/22
31.3.2022 9:53:34   
dddaca
Dobro jutro!
Budna sam odavno, ali me nervira ovo sivilo. Brzo se naviknem na lepo vreme, pa mi sad sve smeta. uz to sam i dobila. prethodnih dana sam mogla vola da pojedem. Cini mi se da mi je lakse kad sam nervozna kad treba da dobijem, nego kad ne mogu da se obuzdam sa slatkisima. Bar kilogrami ne ostaju user posted image
Queen, bravo za vas sto ste udomili napusteno stene. Ja nemam uslova u stanu, tako da ne razmisljam o tome uopste. A ime mu je skroz ludo.
Milena nadam se da ste danas jos bolje.
Flam, kako tvoji bolovi? Da li terapija pomaze?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 03/22
31.3.2022 10:44:00   
flamingos
Daco,hvala na pitanju.Dobro sam.Sa terapijama krećem od ponedeljka.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 03/22
31.3.2022 13:07:58   
Milena18
Dobar dan!
Da, Daco, danas smo još bolje 🙂 Bez temperature je već više od 24 sata, još mu malo nos curi i kašljuca. I dobro raspoloženje je opet tu. Veseljko moj, baš mi je bio neraspoložen. Kako ste vi? 
Ja napravila ručak. Uskoro vodim V na kontrolu, M će za to vreme biti kod dede. Od ponedeljka se vraća u vrtić, pa dok ne pokupi novi virus 🙄
Jao jeste sivo, ali makar nije hladno... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 6:11:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste danas? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 6:12:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro drugarice. Da kucnem koju i da krenem na spremanje za selo. Konacno petak. Baš sam se umorila ove nedelje. A ceka me naporan vikend sa mojim ucenjem. Ali ajde barem sedim kod kuce.
Kako ste vi?Milena, kako je mališa? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 6:13:28   
flamingos
Dobro jutro.Milena,drago mi je da ste dobro.Pijem kafu,pa spremanje za školu,pa odoh koje šta da pazarim za daću.Ivanka,gde si?Kako si?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 6:21:19   
Duškić
Dobro jutro, bas se pitam ima li koga u kafani..
Petak pa se lakse dise.
Moji jos spavaju pa u redovne aktivnosti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 11:02:46   
Milena18
Dobar dan!
Sanjice, dobro je, hvala što pitaš. Još se ponekad zakašlje, ali nema više povišene temperature. Išli smo juče na kontrolu, do ponedeljka nastavljamo sa terapijom. 
Kako ste, mame? Lepo provedite dan. Ja se baš radujem vikendu, mnogo mi je lakše i lepše kad je mm tu. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 03/22
1.4.2022 20:34:06   
QueenJ
Dobro veče! Kako su svi?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 7:59:16   
flamingos
Dobro juyro.Queenj,dobro smo,a ti?Pijem kafu,pa da spremim doručak i sredim stan.Kasnije idemo u selo.Da odemo do naše kuće,pa na groblje.Prođiše 40 dana kako nas je napustila naša baka...Želim vam prijatan vikend.Pozdtav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 11:57:34   
Tiziana
Ćao devojke.Dan je užas. Kao da nije svanulo.
Mi od jutros u akciji. Sad smo svratili kući na kratko pa nastavljamo. Ješćemo negde napolju,danas je takav dan. 
Ćerka otišla u NS na neko takmičenje. Sinu dolaze drugari. 
Svakom svoje🙃
Nadam se da ste sve dobro,ove ned nisam stigla da čitam. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 12:45:14   
flamingos
Tizi,pozdrav.Mašem svima i odosmo.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 21:19:29   
QueenJ
Dobro veče svima! Mene danas nije bilo. Jutros išla kod drugog endokrinologa, po drugo mišljenje, jer sa pristupom prethodnog nisam bila zadovoljna. Znači, žena me kupila za ceo život! Tako divna, prijatna, sve lepo objasni. Pijačala mi je dozu eutiroxa. Od ponedeljka moram na dijetu kao da imam dijebet. Kada je videla moje rezultate, pitala me da li je trudnoća vto. Kaže da je pravo čudo da sam spontano ostala trudna, obzirom na kombinaciju mojih problema. U ponedeljak kod ginekologa kontrola, pa treba da radim i ogtt. Kako ste vi, kako deca?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 23:20:36   
Milena18
Dobro veče!
Ni ja ne stigoh danas da se javim. Moji su konačno dobro, a mene opet nešto bolucka grlo. Ne znam šta je to više, ali rešila sam da ne obraćam pažnju pa će valjda proći. 
Nadam se lepom vremenu sutra ili bar podnošljivom. Juče smo M i ja videle dugu, baš je bila lepa, mislim da nikad nisam videla takvu. 
Queenj, u kojoj si nedelji trudnoće? 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 03/22
2.4.2022 23:25:43   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: Milena18
Queenj, u kojoj si nedelji trudnoće? 
 

 6+4

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 0:36:51   
Milena18
Pa to je sam početak ❤️ A zašto radiš tako rano OGTT? On se valjda obično radi oko 24. nedelje. 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 7:43:02   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: Milena18

Pa to je sam početak ❤️ A zašto radiš tako rano OGTT? On se valjda obično radi oko 24. nedelje. 



Malo lošiji rezultati glikemije, na gornjoj granici.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here