|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 8:25:36   
flamingos
Dobro jutro.Milena,hajd da prođe grlo što pre.Ostale mame,kako sre?Evo pijem kafu,pa da spremam doručak,ručak itd.Kasnije idemo do Lidla da pazarimo.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 9:25:44   
dddaca
Dobar dan! Mi budni ko zna od kad, ali se nesto razvlacimo po kuci, jos nismo ni doruckovali. Detetu nos i dalje pun, ali dobro se oseca.
Milena, super kad su deca ozdravila. Nadam se da ce i tebi biti bolje.
Queen, dobro je da si nasla lekara kome mozes da verujes
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 10:18:19   
Ivanka 75
Dobro jutro, sve sam cituckala ovih dana ali me mrzelo da pisem 🤭

Milena, konacno ste dobro 💪Queen, super za dr 💪Valjda nisam nekoga zaboravila 😊 Ovih dana smo u poslu, menjamo prozore pa dolaziki majstoru da mere hednom, dvaput, triput.Od srede ih postavljaju. Da poskidamo tepihe danas i pomerimo neki namestaj jer necemo moci kad dodju, bar ja sigurno necu biti kuci kad budu postavljali. Ma svasta nesto se izdesavalo ovh dana, nista ruzno, hvala Bogu. Danas girosi za rucaaaaak, friska piletina, juce stigla 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 03/22
3.4.2022 12:31:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Vidim da je Milenin malisa bolje. user posted image

Mi smo dobro. Rucak se skuvao. Uskoro cemo da rucamo, pa u skitnju. Ja sutra opet idem u Bg. Valjda cu konacno obaviti sta imam.
Lepo provedite nedelju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 7:19:00   
dddaca
Dobro jutro! Srecan pocetak nove radne nedelje! Kako ste provele vikend?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 7:46:02   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u bolnicu na terapije.Kad dođem vodim dete na kontrolu za protezu,pa spremanje za školu.Jeste li dobro?Nadam se da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 9:34:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Masem i vodim T u muzicku. A ja na bus. Nadam se da danas nece biti kiše. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 10:14:35   
Milena18
Dobar dan! Mašem i ja. Nadam se da su svi dobro.
M otišla u vrtić jutros, a nas dvoje ćemo sad malo da odspavamo, ili se bar ja tome nadam 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 10:48:43   
IvanaSK RR
Milena, nadam se da spavate :)
Ja na poslu, belu macku ne vidim pred sobom 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 11:27:36   
QueenJ
Dobar dan! Meni nešto spavanje danima i noćima ne ide, a duša mi spava... 🙄 Juče sam posmatrala izbore za Crtu, malo sam se umorila, zaspala tek oko 2h, probudila se u 6h... Da ispratim E. u školu i mm u drugu smenu, valjda ću popodne malo odmoriti. Kako ste vi, mamike?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 03/22
4.4.2022 11:44:54   
flamingos
Evo završila sam i sa terapijama,vežbama,a i dete sam vodila na kontrolu.Više ne zateže gornju,samo donju,kontrola za 6 nedelja i to je to.Ivana,hajd izdrži na poslu,pa pokušaj da odmoriš kad odeš kući.Da završim sa ručkom i da odmaram.Preporučiše mi mirovanje.


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 6:25:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nisam nesto bas odmorila juce 😁. Kako ste svi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 7:26:02   
Milena18
Ivančice, zato se potrudi da odmoriš danas. Ja juče odspavala sa bebcem, što planiram i danas 😁
Nas dvoje budni, sad ćemo da budimo sestru, pa da vodim nju u vrtić, a njega na kontrolno vađenje krvi. Ne znam čemu to kad je dobro, naš lekar nas nikad tako ne šalje, ali hajde sad... 
Lep je dan izgleda 🙂


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 7:32:56   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,nadam se da ćeš danas uspeti da se odmoriš.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Nadam se da su sva deca i sve mame dobro.Uživajte u lepom danu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 10:10:30   
Ana RR
Dobro jutro. Mi smo sinoć kasno legli i jutros sam se uspavala za posao, pre pola sata sam se probudila user posted image

Iv, probaj da odmoriš malo user posted image Milena, drago mi je da ste bolje user posted image

Lep dan svima želim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 10:45:26   
Ivanka 75
Dpbar dan, Ivana ajd na odmor, to je naredjenje 🌅

Ja dpruckujem na poslu. Dan je diiivan. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 12:28:47   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Evo i ja da se javim. Sad sаm dosla drugi put u školu.Divan je dan. Posle podne nemam časove, tako da cu da ucim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 03/22
5.4.2022 20:32:03   
IvanaSK RR
Hvala sto mislite, al tesko 🤣  mada se bolje osecam. Sutra da završim neke obaveze pa da i psihički odmorim.
Sta se radi veceras? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 03/22
6.4.2022 6:43:27   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako si?Ostale mame?Pijem kafu i odoh na terapije.Pomerila sam ih ranije pošto u 9:30 dete ide na sistematski.Kasnije da pravim svekrvi kolače da ponese za Italiju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 03/22
6.4.2022 6:54:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flamingos, tvoja svekrva se samo šetka, blago njoooj. Idem da resavam neke obaveze, pozelite mi srecu 😁. Bolje sam,makar mi je glava čistija jutros 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 03/22
6.4.2022 7:09:29   
flamingos
Ivana,dolazila je zbog dace.Njenoj majci su davali 40 dana prošle subote,zato je i došla.Sledeći put dolazi za pola godine kad daju.Tamo kraj jula,početak avgusta.Odoh.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 03/22
6.4.2022 8:12:59   
IvanaSK RR
Hocemo u April? 😁
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 322
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here