|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 19:21:41   
Bambino1
Zdravo mame. Srecan praznik. Jao kod nas na poslu je danas bilo bas praznicno. 😁Milenice bas leti vreme. Jooj to za velicinu tako nema veze s vezom, moj jos malo puni dve godine, nosi jaknu 86 i jos mu je malo veca, a ima komplet velicinu 4 koji mu je taman samo zavisi od proizvodjaca. Sad nosi vecinu stvari 98 ali ih kod nas tesko nalazim, 92 mu je kratko, a sledeca velicina je 104 koja se vise ne vodi pod bebe vec pod decaci, a 98 je nekako nesvrstana pa je cesto nema. Sta god mi se svidi radi se do velicine 92.🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 19:53:17   
Tiziana
Cao zene.Srecan praznik onima koje slave i drze do toga. Ja se nesto nikada nidam srodila sa ovim praznikom pa mu ne pridajem ama bas nikakvu vaznost. Dan ko svaki drugi, stres od ranog jutra, skola, zubar, jedan trening, drugi trening, rucak za sutra, uzine za sutra, ko ce sta da obuce i tako.. Jurnjava od jutra do mraka. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 7:30:38   
IvanaSK RR
Dobro jutro. I za ovaj praznik treba da se ne radi pa bih se srodila sa njim 😂
Sinoc sam sva nesto bila suntava, jedva sam se pokretala, u devet sam otišla u krevet 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 7:44:21   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,brzo prerastu deca garderobu,a veličine zavise od proizvođača,kao što si i pisala.Ivana,rano si zaspala.Nadam se da si uspela da se odmoriš.Moje dete u to doba pisalo domaći,kako bi sad mogla da spava malo duže.Evo pijem kafu,pa odoh da spremam doručsk,ručak.Kasnije svekrvi da pravim kolače da ponese za Italiju.Sutra odlazi.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 8:13:59   
IvanaSK RR
Flamingos, nisam zaspala pre 23h ali sam makar kunjala 😁. Inace, ja bih da zivim u Italiji 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 8:41:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, nisam zaspala pre 23h ali sam makar kunjala 😁. Inace, ja bih da zivim u Italiji 🤣
A to,nebitno-važno je da si uspela da se odmoriš.Pakuj se i putuj sa mojom svekrvom.Rano ujutru da si spremna.Salim se.Lepa je Italija.Ona zivi u Trstu.Nadam se da i nas dve uskoro odemo i u Italiju,a i u Bec.Za Uskrs dolazi moja sestra.Jedva cekam.Željna sam svih njih.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 8:52:36   
Milena18
Jutro!
Bambino, ali moj ne staje u manje veličine, samo u veće 😂 Fakat je debeljuškast, blago rečeno 😁 Ima preko 8 kg, a još nema 6 meseci. 
Jao, Italija, i meni se ide. Bila sam još kao dete. Flamingos, idite, što da ne, kad već imate kod koga. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 9:12:46   
IvanaSK RR
Flamingos, nema sad salila si se. Ja spremna ujutru 😁. Moze Trst, ma moze sve.
Milena, moja maca nema ni 17kg, u septembru predskolsko 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 10:17:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Raspisala ste se. Vidim Ivana hoce u Italiju. Ja bih svuda sa idem😄Ja sam u školi. Imam pauzu. Koju da kucnem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 03/22
9.3.2022 10:36:02   
IvanaSK RR
Pa dobro, moze i Francuska 😁. Ni Kipar nije los za život (tamo sam bila). Moze neka morska zemlja, ipak sam ja morsko dete 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 7:10:36   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, nema sad salila si se. Ja spremna ujutru 😁. Moze Trst, ma moze sve.
Milena, moja maca nema ni 17kg, u septembru predskolsko 🤣
Dobro jutro.Ivana,zakasnila si.Ispratismo svekrvu.Ali,dobrodošla si kad god rešiš da kreneš.Sad da popijem još jednu kafu,pa da završavam šta ima.Ovde pada sneg.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 7:13:04   
Milena18
Dobro jutro, mame! 
Budna sam od 5, ali još me ne napušta nada da ću malo odapavati. Odvela sam veliko dete u vrtić, a malo se u međuvremenu uspavalo. Sad ću i ja pored njega.
Kod nas napadao sneg, došlo mi da plačem jutros kad sam videla. Kad će već jednom to proleće... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 9:45:45   
IvanaSK RR
Milena, od sledeće nedelje prolece 😁
Flamingos, bitno da imamo nekog tamo, otici cemo 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 10:03:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Kod nas napadao sneg, došlo mi da plačem jutros kad sam videla. Kad će već jednom to proleće... 



Isto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 11:27:14   
Sanjica26 RR
Hola amigos. Bože, bas je sneg preterao.Ali nadam se lepom vremenu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 11:43:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, od sledeće nedelje prolece 😁
Flamingos, bitno da imamo nekog tamo, otici cemo 😁
Hoćemo,hoćemo,jednoga dana...A što se vremena tiče,volela bih sunce,letoooooooo!❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 11:59:20   
Bambino1
Zdravo mame. Milenice sve si to nebitne stvari. 😁 Bitno da ste svi dobro.I kod nas jutros sneg, ali se sada vec istopio i neko sunce sija, valjda ce malo i da ogreje. 🙂 Ostale mame kako ste? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 14:23:24   
dddaca
Dobar dan! Pada i kod nas, celo pre podne, ne prestaje. Bas neko depresivno vreme

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 16:24:02   
Ivanka 75
Dobar dan, ovde je prelepo vreme ceo dan. Cujem da skoro svuda ili veje sneg ili pada kisa. Saljemo vam vedrinu 😊


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 03/22
10.3.2022 18:46:31   
Tiziana
Ivanka boga mi ni kod nas nije bilo snega. Ceo dan je uglavnom bilo vedro, ali HLADNOOOOO.Mi dobili izvestaj sa saveta roditelja. Bas me je uznemirio. Kazu da je depresija kod dece povecana za 5-6x u odnosu na pre korone, pogotovu u starijim razredima. Da su neka deca pomisljala i na samoubistvo... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 6:22:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Ja krecem u selo. Bitno da nema vise snega. I konacno petak. Tizi, mogu da ti kažem da isto mislim. Vidim u ponasanje dece. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 7:28:35   
Milena18
Jutro!
Kod nas ima dosta snega, opet je padao juče popodne. 
Nažalost, očekivana je depresija kod velikog broja dece, previše dugo sve ovo traje i previše toga je u njihovim životima bilo promenjeno i neizvesno u prethodnom periodu. 
M zaslinavila, i to prilično, već četvrtog dana od polaska u vrtić. Ostaviću je danas kod kuće, pa će se valjda do ponedeljka srediti. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 7:50:34   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,strašno.Što reče Milena i očekivano je da tako bude.Predugo sve ovo traje.Samo da deca budu zdrava,ostalo sve dođe i prođe.Milena,hajd da budete dobro.Petek je,nadam se da ćete uspeti da se odmorite za vikend.Von,Ivana,ostale mame kako ste??Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 11:46:41   
IvanaSK RR
Juhu, ja sam dobro, hvala! Isla u skolu da se raspitam sta i kako za sina. Sada čekamo da primi vakcinu zbog srednje skole. Posle ja imam jos neke obaveze. A toliko mi je hladnoooo

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 16:21:37   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke?Meni su zakazali endokrinologa. Nacekacu se. Ali dobro. Sta da radim kad je dobra dr, pa hoce svi kod nje. Ona je u Bg-u. Kod mene u gradu nisam cula ni reci pohvale ni za jednog endokrinologa. A bitno mi je da resim problem koji imam. Nahladila sam se jutros po selima. Skoro i da ne lože. Navodno nema ogreva. Poslednji čas sam sedela pored smederevca. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here