|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 23:19:30   
Ivanka 75
Odgledah neki debilno smesan film sa fenomenalnim glumcima, reditelj Piter Bogdanovic. Kad sam vudela njegovo ime na kraju sve mi je bilo jasno 😂


Prodavasmo  ikupovasmo naocare, razmrnismo krpice za naocare, kutijice.. 😊 Jos koji dan dok je prodje volja. Sad jedva ceka ponedeljak da je vidi razred. 
Sutra idem na neki seminar 😏 Smooooor
I jopet propade vikend. 
Sanjice, ugrejala si se?A o decijoj depresiji da i ne govorim. Mladji osnivci ikako ali ovi  stariji... Em pubertet em korona i zatvorenost... Tuga... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/22
11.3.2022 23:23:36   
Ivanka 75
Ana, da ti ovde odgovorim na temu kako nam porastose deca. Ja ne mogu da se naviknem da je I. moje visine, a ja nisam niska uopste. Samo joj fali jos 10ak kilograma 😊

Obucu razmenjujemo (ja nosim 40). Poneki dzemper mi uzme.. 😊 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 7:33:03   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala.Pijem kafu,pa da završavam šta imam planirano za danas.Praviću slane kifle,a iznenadiću svoje kokos kolačem(opšte poznato je da ne volim kokos,a moji obožavaju).Dete spava.Sinoć napisala sav domaći,a danas i sutra da uči.Milena,kako je dete?Ostale mame,kako ste?Ivanka,ako,moralo je dete da isproba i vidi koje joj odgovaraju.Prelepa je tvoja devojčica.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 7:50:30   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Odgledah neki debilno smesan film sa fenomenalnim glumcima, reditelj Piter Bogdanovic. Kad sam vudela njegovo ime na kraju sve mi je bilo jasno 😂


Prodavasmo  ikupovasmo naocare, razmrnismo krpice za naocare, kutijice.. 😊 Jos koji dan dok je prodje volja. Sad jedva ceka ponedeljak da je vidi razred. 
Sutra idem na neki seminar 😏 Smooooor
I jopet propade vikend. 
Sanjice, ugrejala si se?A o decijoj depresiji da i ne govorim. Mladji osnivci ikako ali ovi  stariji... Em pubertet em korona i zatvorenost... Tuga... 



Dobro jutro. Ivanka, ugrejala sam se. Isla sam sinoc na film, leto kad sam naucila da letim. Gledala sa decom, pa nam je direktorka kupila karte za 8.mart. Bilo mi je glupo da propadne karta, a kupila je. 
Sad cu da ustanem i da umesim deci kiflice, a nama posne. Posle vodim Sofi na prvi čas folklora. ❤️

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.3.2022 7:57:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 8:09:10   
vonavoj
Jutro. 

Sanjice,jadna ta deca po selima,kako mogu da odsede ceo dan..Evo i M je poceo da slini i kaslje,krenuo u ponedeljak u vrtic,posle mesec dana,zbog korone i boginja..i razbole se...ne vredi,mnogo je hladno ujutru,prehladi se organizam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 8:46:22   
Ivanka 75
Dobro jutro, dovno suncano jutro 🌅


Mi smo mislili da ce dete non stop da bude slinavo jer su na treningu bosi, pu pu pu, nije. 
Ne ode sinoc na trening, zaboravila kimono, bitno da je ranac uzela i vodu stavila a sto nema u cemu da trenira 😂
Pa uzesmo naocare i vratismo se kuci uz zvocanje i citanje lekcije. Jer cim je dosla iz skole zvala drugarica da je pita kako je bilo u skoli jer ona nije isla. Pa malo objasnih da je lepo mogla da kaze "izvini ne mogu sada da pricam idem po naocare pa na trening". I onda kad smo je pozurili da podje ona izvadi opremu da bi stavila vodu i eto... 😊 Ali naucice da ne stavlja u bas svakoj situaciji potrebe drugih ispred svojih potreba. 
Ja stavih meso da se dinsta a oni ce krompire da dodaju kasnije. Da popijem kafu pa na seminar 😏

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 9:01:36   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro. 

Sanjice,jadna ta deca po selima,kako mogu da odsede ceo dan..Evo i M je poceo da slini i kaslje,krenuo u ponedeljak u vrtic,posle mesec dana,zbog korone i boginja..i razbole se...ne vredi,mnogo je hladno ujutru,prehladi se organizam.



Ne znam Von, da je moje dete verovatno bih se bunila. A na komentar glavne odgovorne, jao kako cemo zimi?. Ja nemam reci. Ti treba da znas i treba da obezbedis ogrev. Poludela sam juce kad sam cula. 
Moju T su izglasali da je najbolji drug jer hoce svima da pomaže. Ali vec dve nedelje joj salju slikaj mi domaci, nacrtaj mi. Gomilu takvih poruka. Ma, sta ta deca rade. Ocigledno nista ne rade. Rekla sam joj ni slucajno. Posle je otkace. Ne može. Treba pomagati, ali zna se sta se pomaže.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.3.2022 9:28:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 9:13:03   
Duškić
Dobro jutro.
Sanjice, opasna decica.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 9:33:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Vikend a mene glava zeza. Samo da ne bude jače. Imamo neke rodjendane, moram i otici da kupim nesto, tako da mi propade vikend u pidzami 😁


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 10:05:13   
Ivanka 75
Sanjoce, upravo o tim stvarima se i radi. Ne budi svima na usluzi u svakom trenutku. Dobar su samo onoliko koliko ispunjavas tudje zelje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 10:11:57   
Tiziana
Dobro jutro devojčice.Ivana, moj plan je da se celi dan razvlačim po kući. Sinoć smo svi popadali od umora. Kuma mi je poslala 3 nove epizode Greya, posle ručka ću da se izvalim da gledam.
Ćerka će kod drugarice na celodnevni program, sin je na francuskom pa trening pa mu dolazi drug da igraju igrice. Ove nedelje su bili baš uspešni u školi, ovaj vikend im je free.. 
Sanjice jel ti se dopao film?
Napolju je divno i sunčano, a opet ledeno. Kad li će malo da otopli? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 11:11:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, da ti ovde odgovorim na temu kako nam porastose deca. Ja ne mogu da se naviknem da je I. moje visine, a ja nisam niska uopste. Samo joj fali jos 10ak kilograma 😊

Obucu razmenjujemo (ja nosim 40). Poneki dzemper mi uzme.. 😊 




Evo ne znam, dok sam trepnula svi su maltene tinejdžeri... a mi sve mlađi jbt user posted image user posted image

Moj Marko koji se do pre mesec dana ljutio ako mu samo spomeneš devojčice, sada ima "devojku" user posted image došao jedan dan kući i kaže Mama, samo da znaš, danas od 4 i 35, Lena je moja devojka! A ja user posted image Kaže pitao sam je da mi bude devojka i rekla je da user posted image pa idu zajedno u školu i iz škole, čuju se sto puta na dan, svirao joj je gitaru, nosio poklon za 8. mart... user posted image pa se licka, presvlači, stavlja gel na kosu. A ja nevera što bi rekao Kesić user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 12:26:54   
flamingos
Ana,poraslo dete.Lete godine.Šta radite?Ja tek sad izađoh iz kuhinje.Mm ode do sela.Dete uči.Sedoh malo,pa da završavam šta imam isplanirano za danas.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 12:40:27   
Ana RR
Poraslo baš... evo došao od frizera, ostavio malo dužu kosu, šiške... ludilo user posted image

Mm je rođendan u ponedeljak, sutra nam dolazi neko društvo.. Ja sam skuvala fil za tortu jedva nekako, rame me ubija. Sad da mutim kakao kore, pa posle da sušim beze kore. Moraću obe rerne da uključim. Mm će za ručak da ispeče ribu na roštilju a pre toga da usisa kuću i prebriše parket. To su mi najgore radnje za rame a kuća ogromna, ne mogu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 13:57:38   
Ivanka 75
Ana, sto bi rekla moja baba "pocelo je pocelo" 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 16:05:29   
dddaca
Zdravo mame! Kod nas danas sve u trku. Bile napolju, dosle kuci da rucamo na brzinu, pa sam je odvela na rodjendan u igraonicu, vratila se kuci, pa cu ponovo da idem po nju, i tako...
Ana, pa to je bas lepo user posted image
ne mislim na to sto te boli rame user posted image , vec sto se zaljubilo dete

< Poruku je uredio dddaca -- 12.3.2022 16:06:04 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 16:23:08   
vonavoj
Anci,sad se mucis sa ramenom..joj,zrela si za remont.

Devojke koji prasak za ves koristite? Trazila sam temu,i nema..ima za bebe..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 18:39:09   
Ivanka 75
Booouze na mestu "odgvori" mi se pojavi "blokiraj" pa blokirah Von na 5 sekundi dok se snadjoh 🤔


Nisi vise blokirana 👍
Ja sam duuugo koristila Merix iz prostog razloga sto ga je mm staaaaaaaalno kupovao iako mu kazem da ne kupuje. E sad, posle korone odosmo zajedno u nabavku i demonstrativno stavih vrecu Persila u kolica i sad mm kaze mnogo bolji Persil 😂 A tecni persil isto vec godinama koristim za sareni ves. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 19:30:49   
vonavoj
Vidis ja sam koristila dugo persil,i ok pere.ali sam zadnji put uzela i sve gromade,kao kamen..i uzmem tide..bio na akciji,a ranije sam ga koristila i odlican..ali ga retko ima na akciji,i nema ga po radnjama.

A danas u maxiju merix,830din 8kg,za malo da ga uzmem..dobro da nisam...a tide na akciji bude 1300din 8kg..j stvarno je dobar..ali ga ne nadjoh nigde..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 19:58:49   
Tiziana
Mi vec neko duze vreme koristimo Ariel pods. Nema da prasak ostane nerastvoren, ves uvek super opran. Uvek je negde na akciji. Ako nije u DMu onda je u Maxiju, ako nije u Maxiju onda je u Idei. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 20:27:51   
vonavoj
Ima sad ariel u maxiju,8kg 1300 ili 1400din.ali on mi nekako jak,nisam ga koristila..tako kazu.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 20:52:48   
Ana RR
Dacco, razumela sam hahaha user posted image

Von, rame me muči već nekoliko godina ali poslednjih 7,8 meseci me baš boli. U januaru sam uradila MR i ispostavi se da mi je pukla tetiva user posted image moram opet da zakažem terapije.

E meni se skroz poremetilo čulo mirisa od korone i sada mi svaki prašak smrdi.. imala sam Tide i malo je falilo da ga bacim jer sam mislila da se pokvario, ili šta već. A mm me ubeđivao da je skroz ok. Trenutno imam baš Ariel za beli i šareni veš (za tamni veš koristim pervol) i opet osećam taj isti smrad. Omiljena kupka mi isto tako smrdi... Baš me nervira.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 21:01:30   
Ivanka 75
Moja sestra stalno nalazi Tide i Ariel na snizenjima, Tide najbolje obozava user posted image
A ima neku Moravu i trnavu u blizini pa tamo kupuje po nevidjeno niskim cenama, npr Dove dezodorans je oko 150 din, retko kad je vise.

Ana, kad upoznajes snajku user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.3.2022 21:03:43 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/22
12.3.2022 22:00:32   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Tizi, super je film. T je citala davno knjigu i bas kaže da je vise razrađeno u knjizi. Logicno.Nas dve smo danas ucile. eh, da mi je njena pamet, da mogu i ja tako lako da naucim sve. Posle smo isli na masažu. Ona mi je pravila drustvo. Isle u kupovinu. Taman kad smo stigli kuci, eto mm i Sofi. Bili su veci deo dana kod bake i deke. T nam je svirala. Kao da smo slusali koncert. Bas je dosta napredovala. Ima uskoro i neko međunarodno takmicenje. I takoU krevetu sam jos odavno. Taman se udubim u svoje ucenje, eto je Sofi sa pitalicama. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/22
13.3.2022 0:21:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, kad upoznajes snajku user posted image user posted image user posted image



Eeeee bila nam snajka danas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here