|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 9:00:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Od jutros glavobolja bas uzasna 🙄. Moja maca je juce plakala, zacenjivala se i kaze da nece danas u vrtic. Da bi mi rekla da treba neka slika grada ili sela da se isece i ponese u vrtic (inace, to nije obavezno) i da mi to sigurno nemamo i ona nece u vrtic. Doslo mi je da je prebijem od batina. Zbog cega je ona digla frku, Boze sačuvaj.
Milena, super za piknik. Flamingos, jel ti bolje kicma? Queen, sredice se to, ne brini. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 9:30:14   
QueenJ
Dobar dan! Ja poranila, ispratila dete u školu, kafa, doručak. Ostala projara od sinoć, taman i njoj spakovala za užinu. Kasnije ću da počnem tortu, pa polako. Da, Flam, Lazarevu subotu slavimo. Moja devojačka slava je Aranđelovdan. I uvek nisam volela kada bi padao u sredu ili petak, nekako ne volim posne slave. I udala se, sad uvek slavimo posno... 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 9:33:35   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Queen, sredice se to, ne brini. 



Hvala, Ivana. Nova doktorka endokrinolog je zaista divna, tako da imam potpuno poverenje u nju. Ja sam već kupila aparatić za merenje glikemije prema savetu drugarice, a juče mi je i dr to savetovala, da npr. 2 puta sedmično izmerim ujutru i 2 sata posle 3 glavna obroka. Da pratimo da li će početi uz terapiju da glikemija opada onako kako treba posle obroka.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 9:53:00   
dddaca
Dobar dan, juce napravila med od maslacka, nisam bas odusevljena. Mada moram da priznam da ga nikad pre nisam ni probala, tako da ne znam ni kakvog ukusa treba da bude.
Gledam sad na prvoj nekog influensera sto se dosetio da trazi pratiocima po 1 evro da mu uplate da kupi stan. I sad se tu femka, nesto glumi, kao nije on to traio...
Milena, kako je bilo na pikniku? Super ideja
Ivana, pa diglo dete frku, sta se ljutis user posted image ? Da li si bas uvek otisla u skolu kad se ne spremis za neki predmet ili ne uradis domaci?
Queen, nadam se da ce uz terapiju biti sve ok

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 10:26:03   
flamingos
Ivana,ljubi je puno.Dete ko dete.Hajd da presrane glavobolja.Hvala na pitanju,bolje je,ne dam se.Evo pravim kiflice..Daco,probala si,pa vidi,ako ti se ne sviđa nemoj drugi put da spremaš.Milena,drago mi je da ste uživali.Lep je dan.Očekujem pošiljku-još jedna nagrada.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 10:42:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Ja sam nesto bezveze. Izbacili su me iz koloseka neki privatni problemi. Vraticu se valjda brzo u normalu. 
Ivana, poljubi mi Macu. Imam jednu mlađu takvu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 13:42:27   
Ivanka 75
Bravo Flam za nagradu!

Sanjice i ja sam opet bljump, jos i majstori vrsljaju po kuci... 😟
Sinoc sam zevala na zadnjem casu, ne pamtim kad sam bila tako umorna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 21:06:54   
IvanaSK RR
Ma mene nervira sto je digla frku, a nije ni rekla sta treba 🙄. Ona je zakljucila da mi to nemamo. Pa ako bude tako vristala kad ne bude znala domaci reci cu uciteljici da je usvoji.

Ni ja nisam probala med od maslacka 😁. Salji uzorke 🤣🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 22:02:11   
Ivanka 75
Nikako da napise za med od maslacka. Moja mama ga stalno pravi, dobar je za sekret u plucima. Jaceg je ukusa, meni je kiselkast i presladak za moj ukus. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 22:27:33   
flamingos
Hvala Ivanka.Šta radite?Dolazila mi komšinica,kafenisale smo,ispričale se i sad odoh da se tuširam i na spavanje.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04/22
14.4.2022 22:50:07   
Ivanka 75
Ja obavih vecernje obrede, da pogledam Survivor pa laku noc 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 6:14:26   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja za terapije.Još danas i završavam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 6:50:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam srecna sto se blizi raspust. Vala da odmorimo svi malo. I kad se vrati u skolu jos mesec dana i gotovooo. Smucili mi se i treninzi i skola 😁. Samo neka jurnjava i haos. Bas me to nervira. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 7:40:24   
QueenJ
Dobro jutro! Flam, čestitam na nagradi. Kako si? Jesu li terapije dale rezultate? Veliki pozdrav za ostale mame i decu. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 8:35:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Dobro jutro! Flam, čestitam na nagradi. Kako si? Jesu li terapije dale rezultate? Veliki pozdrav za ostale mame i decu. 
Hvala.Kako si ti?Pomažu mi terapije.Još danas,pa radim vežbe kući i imam terapiju u slučaju bolova.Odoh.Pijemo kafu kad se vratim.


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 9:46:54   
dddaca
Dobar dan mame. Jos danas lepo vreme, pa opet kisa. Razmisljala sam da ofarbam ogradu na terasi, ali posto ce kisa ostavicu za neki drugi put. Treba to da se osmirgla, prefarba, a nikad nisam sama to radila, tako da ne bih da pocinjem dok se vreme ne stabilizuje opet.
Flam, super da vezbe pomazu


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nikako da napise za med od maslacka. Moja mama ga stalno pravi, dobar je za sekret u plucima. Jaceg je ukusa, meni je kiselkast i presladak za moj ukus. 



Ivanka, napisi mi kako ga pravi. Nisam zadovoljna kako je ispao, ali mogu da probam jos jednom sa nekom manjom kolicinom

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04/22
15.4.2022 10:51:22   
Ivanka 75
Daco, pisem recept popodne, samo da ne zaboravim. 😊 Mislim da ga imam u mojoj svesci, ako ne, zvacu mamu da mi slika. Nije njena mera velika. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 7:02:27   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala i evo pijem kafu,pa kasnije da siđem do prodavnice i pijace,pa da spremam doručak,ručak i završim šta imam isplanirano.Srećna slava koji danas i sutra slave.Mi sutra idemo na slavu.Da svratimo i do naše kuće.Vreme je užasno,tmurno.Nadam se da ste uspele da se odmorite.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 7:30:42   
QueenJ
Dobro jutro svima! Hvala, Flam. I ja sam loše spavala. Pijem kafu, spremanje pa odlazak kod roditelja mm.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 8:26:14   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Моји сви спавају. Ја сам поранила. Ускоро будим С да идемо на фолклор. Ми идемо сутра код мојих на рођендан код сестрића. Дацо, остави фарбање ограде. И ми требамо терасу, али ја бих комплет онај лим да скинем. Незгодно је јер је тај лим везан за комшиницин.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 8:51:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam osamucena, verovatno zbog vremena 😁 . Kakvo je vreme vikendom, bolje da radimo vikend a preko nedelje da smo slobodni 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 13:56:47   
Tiziana
Cao devojke.Ne stižem da otvorim da pogledam šta radite.Zaspala sam sinoć u pola 8,maltene u fotelji, sedeći, probudila se u 23h, pogledala Survivor i nastavila da spavam. Jutros jedva, uz alarm, u 9.30 ustala da budim dete za čas.Baš me stigao neki umor. Došao nam je drugar nemac, skupiće se danas celo društvo, idemo na ručak pa posle svi kod nas, na žurku. 🤣🎉Ne znam kad ću spremiti šta treba za narednu nedelju, al o tome ću misliti sutra🙂Od petka sam 2ned na odmoru🎉🎉🎉🎉


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04/22
16.4.2022 14:50:39   
dddaca
Sanjice, taj lim sam i mislila da osmirglam i gelender iznad njega. To je ko zna kad jos bilo ofarbano, ali pocelo je da se ljusti na pojedinim mestima. Ako budem cekala mm to ce potrajati. A racunam da nema puno posla, mada ko ce znati. Nisam nikad do sad smirglala, tako da ne znam. Mozda i nije tako jednostavno kao sto zamisljam.
Ivana, znas da sam isto pomislila pre neki dan user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04/22
17.4.2022 7:37:38   
flamingos
Dobro jutro.Još jedna neprospavama noć.Pijem kafu,moji spavaju.Vreme je užasno.Danas idemo u selo,do naše kuće,pa kod devera i jetrve na slavu.Želim vam prijatnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 04/22
17.4.2022 7:54:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flamingos, kicma zeza?
Ja sam juce radila privatno, danas predstava, pravljenje torte i opet nista od vikenda. Nocas me budila kicma, donji deo 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here