RE: Razgovori mama 04/22 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Razgovori mama 04/22 (17.4.2022 8:04:38)

Ivana,sve mi fali.Da,opet me boli donji deo kičme,ali ni to nije sve,već me bole noge.Doktorka mi reče da su i ti bolovi zbog kičme.Šta znam...Lepo mi je bilo na elektro terapijama.Vežbe ko vežbe,nastaviću i dalje,ali eto čim prestale terapije krenuli bolovi.Godine...





QueenJ -> RE: Razgovori mama 04/22 (17.4.2022 8:46:21)

Dobar dan, mame! Žao mi je što vas muče bolovi raznih tipova... Mi juče proslavili uz najuži krug ljudi. Jedva, iskreno, odvikli smo se. Ni ja nisam najbolje spavala, ne znam više šta je, da li lekovi, alergije, pun mesec, šta li je... I pas Miloje me, po navici probudi u 7h, gladan, navikao, njemu klopa, meni kafa, pa izvođenje. Danas opet idemo na ručak. Volim rotkvu, ali me ubije posle. 🤣 Mazohizam na delu.




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 7:17:41)

Dobro jutro.Kako ste provele vikend?Pijem kafu,pa da sređujem stan,spremam doručak,ručak itd.Danas da odem da vidim kad radi moja doktorka,ginekolig.Hoću da zakažem papa test i ostalo da uradim.Praktikujem jednom godišnje da sve proverim.Idem da vidim i neke patike sebi da kupim.Dete u subotu vodimo da kupo šta želi od garderobe.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤





Milena18 -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 7:28:17)

Dobro jutro!
Ivana, je l'' prošla glavobolja? 
Ostale mame, kako ste? 

Nama je vikend prošao ok, mada smo manje bili napolju zbog lošeg vremena. Izgleda da će još par dana biti tako. 
M je sinoć kasno zaspala, predložila sam joj da danas ostane kod kuće, ali ne želi. Videću hoću li uspeti da je probudim sada, a žao mi je, tako slatko spava. 




QueenJ -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 7:38:59)

Dobro jutro i od mene! Vikend preživesmo, proslavismo. Ema danas me ide u školu, imaju neke igre bez granica u hali sportova, imali su pripreme kao da idu na olimpijske. 😁 Danas treba da odem i do bivše firme po neke obrasce za bolovanje. Noćima loše spavam. Već počinjem da se pitam sme li melatonin u trudnoći...




dddaca -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 8:45:16)

Dobro jutro! Mi se jutros jedva probudismo. Uvece kasno legnem, a ujutro mora rano da se ustane zbog skole. Danas ne kuvam nista, imam od juce, tako da sam bar s te strane mirna. Masina radi, moracu bar jos jednom da je ukljucim. Kako ste vi mame? Milena, sta bi na kraju. Je l' uspela da se ustane? Queen, srecno na igrama. Za melatonin ne znam da li sme u trudnoci, ali ja bih se ipak posavetovala sa dr. Bolje nemoj sama da eksperimentises




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 9:07:37)

Dobro jutro. Moja S je otisla u školicu. Jedva smo se probudili. Ispratila S, probudila T za dorucak. Ima muzicku. Ja sam u busu za Bg. Idem da se nađem sa profesorom da mi upise ocenu. Prebacila sam časove za sredu.
Queen, zbog cega bi pila taj lek? 




Milena18 -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 9:20:31)

Daco, skočila je iz kreveta čim sam je pitala hoćemo li danas da preskočimo vrtić 😂 Kaže da tamo uvek rade nešto zanimljivo i ne želi da propušta, a to i jeste tako od kad su dobili novu vaspitačicu pre par meseci.





Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 10:19:42)

Flamingos, da li su ti preporučivali da ideš na trakciju kičme? Ne znam koja je dijagnoza, mm je zbog diskus hernije na vratnom delu kičme išao na trakcije i to je jedino što mu je pomoglo.

Dobro jutro inače [sm=smiley1.gif] ja imam utisak kao da nisam imala vikend, toliko sam umorna.




dddaca -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 10:35:30)

Super Milena, bas lepo sto voli da ide.




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 11:08:19)

Ana,hvala što pitaš.Ništa mi ne preporučiše sem elektro terpaihe i vežbi 10 dana u bolnici.Završila sam.I dalje radim vežbe kući.Dijagnoza-upala diska,a reče doktorka da imam stariju kičmu od sebe(narodski rečeno).Imam ti ja i okoštavanje vratnog dela,fibrozu mušića,pa kad se sve to skupi pravi mi problem.Videću kako će da bude i šta ću dalje.Kako su tvoj sin i devojčurak?Milena,super kad voli da ide.





Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 12:05:14)

Dobro jutro.

Lose sam spavala nocas, ali bravo za decu i skolice i vrtice ☺️
Ja inhalirah dete jutros berodualom. Ima nekoliko dana kako se nakasljava i jutros poce bas onako produktivno. Nije mnogo ali... Pa da vidimo da li ce pomoci. 




QueenJ -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 15:35:41)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Queen, zbog cega bi pila taj lek?
 


To je hormon, dodatak koji pomaže kod poremećaja sna. Prvi put sam čula za to kada smo radili karantinski po 7 dana u domu za stare, vrlo malo spavali, pa posle nisam mogla da se vratim u normalu. Svakako ga ne bih uzimala bez konsultacije sa dr, ali guglala sam da se ne preporučuje u trudnoći, tako da neću više zamarati time. Samo mi je prošlo jutros kroz glavu kako me je lepo opuštalo tada, brzo bih zaspala i kroz 2-3 noći se vratila u normalu sa spavanjem i odmorila.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 15:49:10)

Uh Queen, nemoj melatonin... Nadji nesto prirodno.

Da se pohvalim ☺️ Moje dete dobilo od skole Sportsku knjizicu, samo ona i jos jedna devojcica iz 7.razreda. Kaze rekao joj nastavnik da ide na skolsku olimpijadu 💪




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 16:13:42)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Queen, zbog cega bi pila taj lek?
 


To je hormon, dodatak koji pomaže kod poremećaja sna. Prvi put sam čula za to kada smo radili karantinski po 7 dana u domu za stare, vrlo malo spavali, pa posle nisam mogla da se vratim u normalu. Svakako ga ne bih uzimala bez konsultacije sa dr, ali guglala sam da se ne preporučuje u trudnoći, tako da neću više zamarati time. Samo mi je prošlo jutros kroz glavu kako me je lepo opuštalo tada, brzo bih zaspala i kroz 2-3 noći se vratila u normalu sa spavanjem i odmorila.



QueenJ, znam ja za taj lek. Ali u trudnoci nije dozvoljen
Upravo se vracam iz Bg. Upisao mi je prof.ocenu. Divan je prof. Prvi put sam isla na filosofski fakultet. On je tamo redovan prof. Videla se sa mojom Dunjom, našom. I sad kad uđem u kucu, da vidim sta radi starije dete i u muzicku da je vodim. Akcija dok ne legnem. 




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 22:15:24)

Zdravo mame.  Flam nadam se da ces resiti problem sa kicmom. Milenice lepo je to sto dete voli vrtic, uvek se nesto desava. Ostale Mame kako ste? 🙂




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 22:20:52)

Bambino,hvala.Nadam se i ja da ću nekako rešiti problem sa kičmom.Kako ste vi?





QueenJ -> RE: Razgovori mama 04/22 (18.4.2022 23:38:58)

Mi odgledali Survivor i u krevet. Laku noć svima!




Bambino1 -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 6:39:52)

Hvala na pitanju, dobro smo. 🙂




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 6:49:51)

Dobro jutro. Ja sam juce dala otkaz i skinula i taj teret. Ovde ću raditi do kraja maja. Očekujem da me zovu sa drugog posla, ali polako. Nigde ne zurim.
Jedva čekam praznike, malo da odmorimo i da uzivamo u Uskrsu. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 8:21:58)

Dobro jutro.Ivana,odmaraj i sa srećom da dobiješ novi posao.Bambino,drago mi je da ste dobro.Ostale mame?Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Pozdrav svima.❤





QueenJ -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 9:02:27)

Dobro jutro svima! Ivana, ako ti je bio teret, to znači da treba menjati. Sa srećom! Kako su ostali?




Milena18 -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 12:28:18)

Ivana, bravo za odlučnost i odvažnost! Sigurna sam da ćeš naći posao koji ti mnogo više odgovara.
Ja samo da vam mahnem, pa odoh sa malim u nabavku, a uskoro i u vrtić po veliku. Ručak sam skuvala juče za danas, pa sam sada srećna 😁




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 12:29:14)

Dobar dan. Kako ste?Evo ja sam u drugoj školi. Malo sam umorna. Ivana, zaslužila si odmor. Ja jedva cekam praznike. Bas se radujem, ne toliko zbog odmora nego zbog praznika. ^




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/22 (19.4.2022 15:56:10)

Zar i ti Ivana! Vreme je za promene,izgleda!

Super,nadam se ds cete zvati ubrzo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>