|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
29.5.2022 9:01:51   
vonavoj
Jutro..kakav dan,vreme..Danas imamo krstenje i vencanje u Manastiru Koporin,od svih dana koji su bili lepi i koji ce tek biti,bas danas..Samo da stane kisa,koja lije kao luda...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 05/22
29.5.2022 9:52:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ovde krenulo da pljusti pre petnaestak minuta. Nek stane sto pre, Von, i lepo se provedi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 05/22
29.5.2022 10:02:07   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Ovde celo jutro pada. A verovatno i noc. Ja sam zaribala. Deca su mo prenela. Nismo nas tri otisle na službu, jer smo kilave. Deca su mnogo bolje. Jos uvek spavaju. А ja ucim. Sofi je imala prijemni u muzickoj. Ocekujemo krajem juna rezultate. Kaže mm da je bila divna. Raspricala se sa nastavnicom koja je ispitivala. 




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 7:59:38   
dddaca
Dobro jutro, gde ste mame? Kako ste provele ovaj hladni i kisoviti vikend?
Flam, kako je u selu?
Sanjice, bas se dugo cekaju rezultati, ali ubedjena sam da ce biti primljena.
Von, kako je bilo na slavlju? Nadam se da vas je zaobisla kisa. Koporin je bas lep
Ivanka, pala kisa, spasila te od zalivanja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 8:45:20   
flamingos
Dobro jutro.Daco,bilo je lepo u selo.Sinoć smo došli u grad.Vikendom idemo u selo dok se ne završi školska godina.Sređivala sam kuću koliko sam stigla.Kako ste voli?.Von,kako je bilo na svadbi?Ostale mame,kako ste?Pijem kafu,pa da spremam doručak,ručak,peglam itd.Dete ide popodne u školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 10:36:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro, gde ste mame? Kako ste provele ovaj hladni i kisoviti vikend?
Flam, kako je u selu?
Sanjice, bas se dugo cekaju rezultati, ali ubedjena sam da ce biti primljena.
Von, kako je bilo na slavlju? Nadam se da vas je zaobisla kisa. Koporin je bas lep
Ivanka, pala kisa, spasila te od zalivanja user posted image


 Dobar dan. Dddaco, tri roka ima. Zato se dugo čeka. Ona je sva uzbuđena. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 17:46:49   
dddaca
Sanjice, prolazi ona kad ti kazem :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 23:20:37   
vonavoj
Sanjice,kako si?Super je bilo na svadbi,kisa je sipila sve vreme dok smo bili u manastiru,tako da nemamo slike,steta,mnogo je lepo tamo..mm me je tamo zaprosio.Veselje je bilo odlicno,muzika pun pogodak,ceo dan smo igrali...pa sam posle vozila nazad..ludnica..mrtva sam jutros bila..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 05/22
30.5.2022 23:47:52   
Sanjica26 RR
Von, bolje sam. Samo sto me ubi PMS. 😁Treba sutra, prekosutra da dobijem.Moji odavno spavaju. i ja bih trebalo, jer ustajem u 6. Manastir Koporin je predivan. Mm i ja smo se tamo sreli. Bila je neka svečanost. Sledece godine smo poceli da se zabavljamo. Sto ti je život. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 05/22
31.5.2022 6:39:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Von, drago mi je da ste se lepo proveli.
Meni je danas poslednji radni dan na ovom poslu 😁. Popodne cu otici privatno da radim. Sutra vec spavanje do pola osam 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 05/22
31.5.2022 8:12:37   
flamingos
Dobro jutro.Von,baš mi je drago da ste se lepo proveli.Pijem kafu,pa detetu da spremim doručak i u 10:30 da bude u školi.Peva u horu.Kasnije ću da idem da joj uplatim knjige i da koje šta ispazarim.Ivanka,jesi li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 05/22
31.5.2022 10:18:14   
flamingos
Odlaže se hor za sledeću nedelju zbog lošeg vremena.Trebali su napolju da budu,ali je užasno vreme,pa su odložili.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 05/22
31.5.2022 10:59:33   
dddaca
Dobar dan! Von, bas steta sto je bila kisa, ali bitno je da ste se lepo proveli.
Ja sam nesto neraspolozena ovih dana. Tuzna. Ali proci ce
Flam, bolje sto su odlozili, da ne pevaju napolju po kisi. Bice jos lepih dana

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 05/22
1.6.2022 7:49:45   
dddaca
Gde ste mame? Ispratih dete i mm u skolu i na posao i sad pijem kafu. Najzad sunce, ubila me je ona kisa prethodnih dana.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 05/22
1.6.2022 8:30:17   
Sanjica26 RR
Затварамо ову тему, прелазимо у јун. КЛИК

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 265
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here