|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 22:56:33   
Ivanka 75
Mene jurnjava iscrpela ove godine. Brojim dane do kraja nastave. Samo  sto udjem u kucu ajd nazad na posao.


Od septembra samo popodne. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 23:07:39   
Tiziana
Von skroz te razumem. Moji kad su isli u vrtic usisavali su oko njih kad dodjemo.Mi ni u teoriji nismo mogli da stignemo po njih pre 17.30,nekad i kasnije.Kad su krenuli u skolu isli su od 8 do 17.30,ili kad idu popodne od 8.30 do 18h. Skola pa boravak ili boravak pa, skola..Ja radim do 17h,ali nikad ne izadjem pre 17.30,cesto ostanem daleko duze.

Ni mi nemamo pomoc. Moji su nazalost umrli, a bili su nam super blizu; majka mog muza nije u Bgd. Braca,sestre u inostranstvu. Baaas smo sami. 
Nemilisrdno je. Posao preuzima nase zivote. Ni malo mi se ne svidja. Sve je otislo dodjavola. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 05/22
6.5.2022 23:21:25   
vonavoj
Tizi,bas je strasno...previse vremena je to. Gde je tu drustveni zivot,kuca,uopste zivot.

Pre se radilo od 6 do 2😃

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 8:03:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Probudila me je alergija u 6 i ni makac vise. Sad zavrsavam sa peglanjem i ostalo po kuci da zavrsim dok ne krenem da budim decu. Sofi na folklor. T ima da uci. Za dve nedelje idemo u Valjevo. Ima opet međunarodno takmicenje. Nadam se da ovog puta nece da varaju.Lep vikend želim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 9:03:56   
Ivanka 75
Dobro jutro.

Sanjice, kako da varaju? Iz cega? 
Mi sa doruckujemo pa odosmo na sparing trening. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 9:14:52   
Sanjica26 RR
Iz cella Ivanka. Pisala sam prosli put, kad je osvojila T drugo mesto. A svi su bili za to da bude prvo, jer je najbolje svirala. Ali posto je komisija imala svoje ucenike, nikako nisu mogli da joj daju prvo mesto.  Bas su lose svirali. I to nisam ja rekla, nego publika i T nastavnici. Sutra dan je nastavnicu zvala član komisije i pravdala se. Kaže T da sam svirala lose, ne bi se nervirala. Pa videla si na snimku kako je uživala. Ma, kakva trema. Bila je sigurna u sebe. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 9:17:47   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako ti je zet?Pijem kafu,pa kasnije da prošetamo i da dete kupi poklon drugarici.Večaras ide na rođendan.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 10:02:34   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi smo juce bili kod svekijevaca. Jutros rano nazad, sin ima utakmicu 🙄. Mene stisla glavobolja uzasno.
Ivanka, čestitam devojci. 
Sto se tice dece, meni jedino nekad uskoci mama, ali i ona radi tako da se tu ne mogu previse osloniti. Ja ne radim svoj posao, frizera, bas zato sto ne mogu uklopiti radno vreme sa vrticem. Muz je često po terenima, nekad ode iznenada i ne zna ni kad ce se vratiti. Mada, eto, vreme leti, maca ce sad predskolsko tako da ce biti uskoro lakse po tim nekim pitanjima. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 11:46:53   
Ivanka 75
Znaci i tu ima varanja i guranja svojih favorita. Sramota. 😟

Nadam se da ce sad biti pravedniji. 
Ja cekam da se ika presvuce 0a jos malo da proset_amo. Mnogo je sparni napolju a povetarac duva. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 12:25:21   
vonavoj
Sve ivana hocu da te pitam sta radis,kad kazes da ne radis kao frizer?

I mene je glava ubila 2 dana..hormoni su cudo 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 05/22
7.5.2022 15:19:21   
IvanaSK RR
Svuda ima "varanja",nažalost.
Von, trenutno sam, recimo, kucna pomocnica 😁. Svaki dan radim kod jedne porodice u kuci, sve, osim kuvanja. Kod njih sam dve ipo godine. Dala sam otkaz, konkurisala sam za slican posao u jednoj drzavnoj ustanovi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 9:03:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Gde ste, kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 9:26:23   
flamingos
Dobro jutro.Evo mene.Hvala na pitanju Ivana,dobro smo.A vi?Pljem kafu,pa da spremam doručak,ručak i neku oblandu da pravim.Kasnije da prošetamo sa prijateljucim i njenom ćerkicom,pa da peglam.Ostale mame,kako ste?Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 14:49:56   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, da li ti je prošla glavobolja?
Sanjice, kako ti je stomak?
Flam, uživajte sa drugaricama. 
I M je sinoć bila na rođendanu kod drugarice koja živi preko puta. Baš se ta mala ponela loše prema njoj. Starija je tri godine. Došla joj još jedna drugarica iz škole pa su sve vreme zezale M. Rekla joj je M kad su se srele jutros na ulici da se nije lepo ponašala prema njoj, pa joj se ova kao izvinila. 
Mi da ručamo, pa ćemo negde u šetnju. 


< Poruku je uredio Milena18 -- 8.5.2022 14:50:56 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 15:24:33   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Milena juce me je bas iscrpelo. Ne znam sta me je vise bolelo da li glava ili stomak. Plus i odliv. Danas je bolje. Kupila sam cvece. Sajam cveca je. Zasadila sam i bas sam srecna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 16:18:31   
Ivanka 75
Dobar dan.

Mi proset_asmo do Delta planeta, nas dvoje sami a Ika sa drugaricom da kupe poklon za trecu musketarku 😊 I jos su tamo, mi davno dosli kuci. 
Rucak skoooro gotov, sad ce i Karpati u čaši, samo malo da se ohlade filovi 😊
Javljam kad sastavim pa da vas posluzim 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 16:50:14   
flamingos
Samo da vam nahnem i odosmo.Ivanka,dok nas ne poslužiš,evo ostavljam oblandu sa lešnik karamelama.Uživajte u lepom danu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 20:21:02   
dddaca
Opet ne stizem da se javim. Sad procitah sta ste pisale juce i danas. Mi iskoristile ovo lepo vreme za boravak napolju, mada sam se danas nesto smrzla. Sela na klupicu u hladovini dok se ona igrala sa drugaricama na igralistu i uvukla mi se neka hladnoca u kosti.
Von, polako, treba da se naviknes na novi posao. Za radno vreme si znala i pre nego sto si ga prihvatila, sad polako. Nemoj odmah da izlazis sa novim idejama i predlozima za unapredjenje posla, sacekaj da te prvo prihvate. Da ne bude: vidi ova samo sto je dosla... A posle polako pokusaj da menjas ono sto ti ne odgovara.
Milena, super da joj se drugarica izvinila

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 21:23:48   
flamingos
Daco,da,lepo je bilo danas.Ali,veče je hladno.I mi se lepo provedosmo u gradu.Sad se srddismo za krevet.Sutra pre podne u školu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 05/22
8.5.2022 22:42:21   
vonavoj
Vece.napokon sam legla..sredjivanje ormara,posle krecenja,jos traje..

Da.da,ddaco,nista ne komentarisem,radim kako oni kazu,kad naucim program,lako cu da menjam..ja sam im sef,znaju one,jedna vice sta vidis da ne valja,kazi,druga je u fazonu,mi tebe ucimo..docice sve na svoje,polako..za sad samo zapisujem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 6:11:46   
flamingos
Dobro jutro.Von,polako,doćiće sve na svoje.Ne sumnjam u tebe i tvoj rad.❤Pijem kafu,pa spremanja za školu.Idem i koje šta da pazarim.Nadam se da ste uspele za vreme vikenda da se odmorite.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 6:31:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam juce sredjivala moj ormar i bas, sam srecna 🤣. Glavobolja me zezala i juce al posle prodje, hvala Bogu. Sad na posao, a bas mi se nesto ne ide 🙄Milence, decija posla koja znaju da povrede :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 7:52:36   
dddaca
Dobro jutro! Ispratih dete u skolu, mm na posao i sad da popijem kafu. Kosa mi je uzas, treba da se farbam, pa cu to mozda danas. Sad me podsetiste da treba da sredjujem i ormar. Ne znam samo gde cu vise sa tom garderobom koja se ne nosi

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 8:08:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. I ja sam ispratila decu. Jos uvek sam kilava. Veceras cu na trening, da se malo razbudim.Sad sam na terasiс. Slusam pticice kako lepo cvrkucu i pokusavam da ucim. Ubi me neka alergija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 05/22
9.5.2022 8:32:57   
flamingos
Ivana,Daco,ja sredih ormar prošle nedelje i što reče Ivana-baš sam srećna.Stoji mi svašta nešto što ne treba.Detetu omalele stvari.Dadoh nešto prijateljici,nešto odneo mm u selo.Sad da popijem još jednu kafu,pa redom da završavam šta imam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here